27 Los(e)/Seite
antique German "Schneider" signed neoclassical bread basket in marked silver || SCHNEIDER antieke
antique Dutch neoclassical lidded tobacco pot in marked silver || Antieke Nederlandse gedekselde
antique neoclassical style lidded tureen in silver || Antieke neoclassicistische terrine met
86 pcs of cutlery in marked silver || 86-delig bestek in massief zilver, gemerkt "800", met een
86 pcs of cutlery in marked silver || 86-delig bestek in massief zilver, gemerkt "800", met een klassiek sober decor - gewicht : ca 4500 gram
English coffee and tea set in marked and "Adie brothers LTD" signed silver || ADIE BROTHERS LTD
pair of antique candlesticks in marked and "Martin & Hall" signed silver || MARTIN & HALL mooi
German waterjug in clear cut crystalglass and marked silver || WTB Duitse waterkruik in kleurloos
antique Dutch Napoleon III box with inlay and with its key - with a set of 12 spoons and two sugar
German sculpture in marked silver || Duitse sculptuur in massief zilver, gemerkt "800" : "Ruiter
several items in marked silver with two antique cruet sets and a tureen || Lot gemerkt massief
pair of old photo frames in marked silver || Paar oude fotokaders in gemerkt massief zilver met
pair of old photo frames in marked silver || Paar oude fotokaders in gemerkt massief zilver met Art Nouveau ornamentiek - hoogte : 22 cm
four antique tea-glass holders in marked silver (three with glass cup) || JS set van vier Poolse
four silver miniature items || Vier miniatuurbibelots in massief zilver - gewicht : 211 gram
two old photo frames in marked silver || Lot van twee oude fotokaders in gemerkt massief zilver
two old photo frames in marked silver || Lot van twee oude fotokaders in gemerkt massief zilver met barokke ornamentiek - hoogtes : 17 - 22 cm
antique set of two serving spoons in Edward Hutton signed and marked silver in their original
two old photo frames in marked silver || Lot van twee oude fotokaders in gemerkt massief zilver, één
old Victorian style photo frame in marked silver || Oude fotokader in gemerkt massief zilver met
Eighties' Italina Binazz marked silverplated sculpture with a shell || BINAZZ ITALY eighties'
red "AOC Limited" cover with vinyl "Apes on control - A. Incognito / B. Barking" || Rode "AOC
blue "AOC Limited" cover with vinyl "Apes on control - A. Incognito / B. Barking" || Blauwe "AOC
yellow "AOC Limited" cover with vinyl "Apes on control - A. Incognito / B. Barking" || Gele "AOC
white "AOC Limited" cover with vinyl "Apes on control - A. Incognito / B. Barking" || Witte "AOC
oval silverplated tray || Ovale plateau in verzilverd metaal
plated 4pc Empires tyle coffee set - marked || Vierdelig koffiestel in gemerkt hotelzilver met
plated 4pc Empires tyle coffee set - marked || Vierdelig koffiestel in gemerkt hotelzilver met Empire-ornamentiek
several silverplated items || Groot lot "hotelzilver" met oa 8 onderborden en een ovale Engelse
several silverplated items || Groot lot "hotelzilver" met oa 8 onderborden en een ovale Engelse ontbijtschaal
case with silverplated cutlery || Koffer met bestek met Marly-decor in hotelzilver
27 Los(e)/Seite