3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Los 451
Paar Jugendstil-vaasjes met gestileerde grepen in aardewerk met craquelé-glazuur - hoogte : 15,5 c
Los 469
Art Deco-vaas in faïence, gemerkt Boch, met craquelé-glazuur en met polychroom gestileerd bloemendec
Los 608
THORSSON NILS (1898 - 1975) vijf stuks Deense faïence, gemerkt Royal Copenhagen, met typische vormge
3 Los(e)/Seite