6 Los(e)/Seite
etching by Henri Evenepoel || EVENEPOEL HENRI (1872 - 1899) ets : Kindje op pony" - 56,5 x 46,5 (
etching by Henri Evenepoel || EVENEPOEL HENRI (1872 - 1899) ets : Kindje op pony" - 56,5 x 46,5 (blad) gemonogrammeerd in de plaat
antique English Georgian oak cupboard || Antieke Engelse Georgian meubel, zgn cupboard, in mooi
pair of 17th Cent. Flemish baroque style balustrades in typical Flemish black marble with greyish-
small antique, oval, neoclassical cabinet in mahogany with a slatted door and with marble top ||
because of the small size rare "Verdure" tapestry || Door het kleine formaat zeldzame gobelin met
because of the small size rare "Verdure" tapestry || Door het kleine formaat zeldzame gobelin met een zgn verdure met kasteel - 139 x 157 cm
6 Los(e)/Seite