Auktion beendet (5 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

  • (Lose: 2001-2242)

  • (Lose: 501-729)

  • (Lose: 730-963)

  • (Lose: 2501-2713)

  • (Lose: 1-275)

  • (Lose: 1001-1247)

  • (Lose: 3001-3270)

  • (Lose: 1301-1636)

  • (Lose: 4001-4206)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

2263 Los(e)

  • Künstler / Marke
  • 2263 Los(e)

Los 1

.

Los 2

.

Los 3

.

Noten gefineerde Chippendale-stijl theecommode met 2 gebogen laden op klauwpoten, h. 69, br. 77, d. 45 cm. ...[more]

Los 4

.

Serie van 4 Biedermeier stoelen met ballon rugleuning. ...[more]

Los 5

.

Mahonie kledingkast met 2 paneeldeuren en 2 laden, 19e eeuw, h. 212, br. 160, d. 56 cm. ...[more]

Los 6

.

Los 7

.

Mahonie linnenkast met rechte kap en 2 paneeldeuren, h. 231, br. 135, d. 60 cm. ...[more]

Los 8

.

Oorfauteuil met bruin lederen bekleding afgezet met koperen siernagels, Engeland. ...[more]

Los 9

.

Tapijt, Tabriz 370 x 267 cm. Tabriz carpet 370 x 267 cm. ...[more]

Los 10

.

Mahonie Empire bijzettafel op 3-sprant, 19e eeuw, h. 73, diam. 74 cm. ...[more]

Los 11

.

Los 12

.

Mahonie kuipstoeltje, 19e eeuw ...[more]

Los 13

.

Lot van 6 mahonie Biedermeier stoelen met blauw velourse zitting, 19e eeuw. ...[more]

Los 14

.

Lot van 2 mahonie stoelen, Engeland 19e eeuw ...[more]

Los 15

.

Los 16

.

Mahonie Empire trumeau met grijs marmeren blad (defect), lade en spiegelwand, 19e eeuw, h. 83, br. 76, d. 42 cm. ...[more]

Los 17

.

Los 18

.

Los 19

.

Los 20

.

Metalen Hollywood Regency-stijl tafellamp, h. 56 cm. ...[more]

Los 21

.

Los 22

.

Los 23

.

Tapijt, antieke Sparta 410 x 282 cm. Sparta carpet 410 x 282 cm. ...[more]

Los 24

.

Mahonie Biedermeier armfauteuil met gestoken kuif en geborduurde bekleding, 19e eeuw. ...[more]

Los 25

.

Hang olielamp met porseleinen reservoir en geëtst glazen windlicht en voorzien van 6-lichts kaarsenhouders ...[more]

Los 26

.

Los 27

.

Serie vann 6 mahonie stoelen met groene zitting. ...[more]

Los 28

.

Los 29

.

Staand horloge in eiken kast met beschilderde wijzerplaat met dag aanduiding, Engeland ca. 1840, h. 243 cm. ...[more]

Los 30

.

Armfauteuil bekleed met bruin leer ...[more]

Los 31

.

Los 32

.

Los 33

.

Eiken miniatuur kabinet met 2 paneeldeuren en 4 laden, 19e eeuw, h. 60, br. 53, d. 19 cm. ...[more]

Los 34

.

Mahonie Louis XVI commode met 4 laden, Frankrijk ca. 1800, h. 91, br. 103, d. 54 cm. (fineer beschadigd) ...[more]

Los 35

.

Koperen 3-lichts Bouillotte lamp met groen metalen kap Boilotte lamp with green metal lampshade ...[more]

Los 36

.

Mahonie bijzettafel met deels ingelegde motieven en etage, h. 73, diam. 60 cm. Round mahogany side table ...[more]

Los 37

.

Serie van 4 Victoriaanse stoelen met ballon rugleuning, Engeland ca. 1880. ...[more]

Los 38

.

Mahonie Empire tafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 76, diam. 110 cm. ...[more]

Los 39

.

Tapijt, Heriz 125 x 110 cm. ca. 1910 Carpet, Heriz 125 x 110 cm. ca. 1910. ...[more]

Los 40

.

Tapijt, Esfahan, 370 x 285 cm. Carpet, Esfahan, 370 x 285 cm. ...[more]

Los 41

.

Mahonie breitafeltje onder klep diverse vakken, lade en wolzak op harppoten, 19e eeuw, h. 72, br. 47, d. 36 cm. ...[more]

Los 42

.

Los 43

.

Los 44

.

Mahonie Victoriaanse breistoel, Engeland ca. 1880. ...[more]

Los 45

.

Los 46

.

Los 47

.

Kuipstoel bekleed met bruin leer Chair with brown leather ...[more]

Los 48

.

Kuipstoel bekleed met bruin leer Chair with brwon leather ...[more]

Los 49

.

Los 50

.

Los 51

.

Los 52

.

Mahonie ovale Louis XVI tafel met besteklade op taps toelopende poten, vroeg 19e eeuw, h. 76, br. 96, d. 65 cm. ...[more]

Los 53

.

Lederen clubfauteuil afgezet met siernagels ...[more]

Los 54

.

Los 55

.

Los 56

.

Tapijt, Keshan 350 x 245 cm. Keshan carpet 350 x 245 cm. ...[more]

Los 57

.

Mahonie bank met geschulpte leuning en gestreepte bekleding, Zweden 19e eeuw, h. 105, br. 210, d. 70 cm. ...[more]

Los 58

.

Los 59

.

Noten Louis XV-stijl bergere met gebloemde velourse bekleding. ...[more]

Los 60

.

Tapijt, Keshan 400 x 284 cm. Keshan carpet 400 x 284 cm. ...[more]

  • 2263 Los(e)