- Armbanden (27)
- Aziatica (49)
- Aziatisch porselein & aardewer (23)
- Broches (23)
- Colliers (40)
- Curiosa (modern) overige (98)
- Diverse (lots) (40)
- Drukwerk (klassiek) (44)
- Etnografica (8)
- Europees porselein & aardewerk (24)
- Europese Curiosa (154)
- Grafiek (modern) (100)
- Horloges (24)
- Kasten (klassiek) (92)
- Kasten (modern) (34)
- Keramiek en glaswerk (modern) (78)
- Klokken (klassiek) (15)
- Klokken (modern) (9)
- Luxury goods (tassen, pennen) (14)
- Oorbellen (40)
- Ringen (74)
- Schilderijen (klassiek) (182)
- Schilderijen (modern) (221)
- Sculpturen (modern) (15)
- Spiegels (klassiek) (32)
- Stoelen en Banken (klassiek) (50)
- Stoelen en banken (modern) (81)
- Tafels (klassiek) (68)
- Tafels (modern) (43)
- Tapijten (klassiek) (34)
- Tapijten (modern) (34)
- Verlichting (klassiek) (12)
- Verlichting (modern) (93)
- Zilveren & gouden voorwerpen (130)
2010 Los(e)/Seite
Groenhouten prikslee
Green wooden sledgeHouten groenbeschilderde Hindelooper prikslee, 18e eeuw. ...[more]
Gietijzeren leeuw
Iron Dutch Lion, 47 x 43 cmGesneden uit plaatstaal Nederlandse leeuw, 47 x 43 cm. ...[more]
Corpus Christi onder stolp
Corpus Christi under bell jarVerchroomde Corpus Christi onder glazen stolp op houten voet, h. 49 cm. ...[more]
Noten kolenbak met schep, ingelegd
Koperen paraplubak als laars
Copper umbrella stand as a boot, h. 57 cm.Koperen paraplubak als laars, h. 57 cm. ...[more]
Koperen doopschotel
Koperen doopschotel
Stel messing kandelaars, 18/19e eeuw
Koperen eenlichts kerkkandelaar
Copper one-light church candlestick on a twisted foot, h. 62 cm.Koperen eenlichts kerkkandelaar op gedraaide voet, h. 62 cm. ...[more]
Pair of copper church candlesticks on an engraved foot, h. 46 cm.Stel koperen eenlichts kerkkandelaars op gegraveerde voet, h. 46 cm. ...[more]
2 bronzen sierkannonen op affuit
Koperen haardbak op klauwpoten
Copper fireplace tray on claw feetKoperen haardbak op klauwpoten en leeuwenmaskers, 19e eeuw, h. 29, br. 45, d. 34 cm. ...[more]
Verzilverd dienblad en ijskoeler
Tafelklok in mahonie biedemeier kast
Polychrome Porcelain Oval Cache PotPolychroom porseleinen ovale cachepot met bronzen grepen rustend op bronzen poten. ...[more]
Kunststof lampvoet
Plastic lampstand with panter fabric lampshade, h. 73 cm.Kunststof lampvoet in de vorm van zuil onder panter stoffen kap, h. 73 cm. ...[more]
Stickbarometer in mahonie kast
Strikklok
Louis XVI style bow clockStrikklok in Louis XVI-stijl houten kast, time-piece, gemerkt: Parijs 1900, h. 60 cm. ...[more]
Papieren theather met toebehoren.
Stel goudlak gipsen balkdragers
Set of gold lacquer plaster beams as Caryatids, h. 118 cm.Stel goudlak gipsen balkdragers als Kariatiden, h. 118 cm. ...[more]
a pair of 2 bronze cranes, h. 176 and h. 147 cm.Stel bronzen sculpturen van kraanvogels, h. 176 en h. 147 cm. ...[more]
Serie van 9 houten wijntonnen
Comtoise haantjesklok
Friese staartklok in eikenkast
Schoolklok in gestoken kast
Ronde schoolklok
Marmeren tuinsculptuur van dame
Marmeren tuinsculptuur van Pomona
Marble garden sculpture by Pomona with fruit basket, h. 142 cm.Marmeren tuinsculptuur van Pomona met fruitmand, h. 142 cm. ...[more]
Groen beschilderde metalen vogelbak
Green painted metal bird boxGroen beschilderde metalen vogel drinkbak op hoge voet, h. 90 cm. ...[more]
Marmeren tuinsculptuur van Daedalus
Marmeren tuinsculptuur van Venus
Marble garden sculpture of Venus, h. 126 cm. (foot broken)Marmeren tuinsculptuur van Venus, h. 126 cm. (voet gebroken) ...[more]
Gietijzeren grafkruis, Frankrijk
Pendule in mahonie kast
Wedgewood Edme servies
Wedgewood Edme tablewareWedgewood Edme servies, w.o. borden, dekschalen, kop en schotels. (div. kwal.) ...[more]
Koperen godslamp
Copper god's lamp, Judaica, 19th century, l. 51 cm.Koperen godslamp, Judaica, 19e eeuw, l. 51 cm. ...[more]
Spiegel uit walvisbot gesneden lijst
Bouilotte 3 lichts tafellamp
Bouilotte table lamp h. 59cm.Bouilotte 3 lichts tafellamp, 59 cm. ...[more]
Goudlak ajour bewerkte plaquette
Bijbel, Duitsland, 1741
Rood met geelkoperen spekpan
Red and brass bacon pan, Holland, 19th century, diam. 30 cm.Rood met geelkoperen spekpan, Holland, 19e eeuw, diam. 30 cm. ...[more]
Stel kristallen karaffen onder stop
Serie van 6 glazen met dubbele knoop
Soesterspiegel met gestoken kuif
4/4 cello gemaakt in Mittenwald
Lot of several apothecary pots and bottles, 22 items.Lot apothekers potjes en flesjes, w.o. ooglasjes, zalfpotjes en vijzels (22x) ...[more]
Stel wandlampje en een tafellampje
85 delen aardewerk servies
Rosenthal plated bestek in cassette
Part silk kimono with dragon decor.Deels zijden kimono met draken decor. ...[more]
Stel natuurstenen papagaaien
Stel natuurstenen papagaaien op o.a. kwarts, h. 41 en 34 cm.Stel natuurstenen papagaaien op o.a. kwarts, h. 41 en 34 cm. ...[more]
Gien servies, Oiseau Blue
Lot diverse porselein, Japan
Karnton met stalen banden
Cardboard with steel bands, h. 76 cm.Karnton met stalen banden, h. 76 cm. ...[more]
Lot van 2 tafelklokken
Bronzen buste van Christus
Bronze bust of ChristBronzen buste van Christus met doornkrans, h. 31 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van paard
Bronze sculpture of horseBronzen sculptuur van paard, h. 31 cm. ...[more]
Zamak sculptuur met paard en veulen
2010 Los(e)/Seite