- Armbanden (27)
- Aziatica (49)
- Aziatisch porselein & aardewer (23)
- Broches (23)
- Colliers (40)
- Curiosa (modern) overige (98)
- Diverse (lots) (40)
- Drukwerk (klassiek) (44)
- Etnografica (8)
- Europees porselein & aardewerk (24)
- Europese Curiosa (154)
- Grafiek (modern) (100)
- Horloges (24)
- Kasten (klassiek) (92)
- Kasten (modern) (34)
- Keramiek en glaswerk (modern) (78)
- Klokken (klassiek) (15)
- Klokken (modern) (9)
- Luxury goods (tassen, pennen) (14)
- Oorbellen (40)
- Ringen (74)
- Schilderijen (klassiek) (182)
- Schilderijen (modern) (221)
- Sculpturen (modern) (15)
- Spiegels (klassiek) (32)
- Stoelen en Banken (klassiek) (50)
- Stoelen en banken (modern) (81)
- Tafels (klassiek) (68)
- Tafels (modern) (43)
- Tapijten (klassiek) (34)
- Tapijten (modern) (34)
- Verlichting (klassiek) (12)
- Verlichting (modern) (93)
- Zilveren & gouden voorwerpen (130)
2010 Los(e)/Seite
Hardhouten koloniale bruidskist
Houten hoofdeinde ledikant
Franse tafel met lade
Oak table with 1 drawer, h. 75 w. 149 d. 70 cm.Eiken tafel met lade op taps toelopende poten, Frankrijk, h. 75 br. 149 d. 70 cm. ...[more]
Teakhouten tafel met 4 laden
Koetsbankje
Oak coachmans seat with lid, W. 115 cm, D. 35 cm.Eiken koetsiersbankje met klep, br. 115, zitdiepte 35 cm. ...[more]
Mahonie salontafel met 3 laden
Mahogany coffee table with 3 drawersMahonie salontafel met 3 doorlopende laden en messing hoekornamenten, h. 53, br. 100, d. 50 cm. ...[more]
Eiken keukentafel met lade
Spiegel in goudlak lijst
Geslepen spiegel in houten lijst
Spiegel in rijkgestoken lijst
Oval mirror in carved wooden frameOvale spiegel in gestoken houten lijst, ca. 1900, 82 x 55 cm. ...[more]
Ovale spiegel in mahonie lijst
Oval mirror in mahonagy frame, England 19th century, 81 cm.Geslepen ovale spiegel in mahonie lijst, Engeland 19e eeuw, 81 cm. ...[more]
Oval mirror in carved wooden frameOvale spiegel in gestoken houten lijst, 84 x 69 cm. ...[more]
Cut mirror in mahogany frameGeslepen spiegel in mahonie lijst, 19e eeuw, 85 x 57 cm. ...[more]
Heriz carpet 430 x 117 cm.Tapijt, Heriz loper 430 x 117 cm. ...[more]
Deels mahonie bureau-plat
Partly oval mirror in gold lacquer frameSpiegel in goudlak lijst met parelrand, eind 19e eeuw, 100 x 77 cm. (lijst beschadigd) ...[more]
Geslepen halspiegel
Pair of 2 mirrors in partly black frames, h. 75 cm.Stel rechthoekige spiegels in deels zwartgelakte lijsten, h. 75 cm. ...[more]
Cut mirror in gold lacquer frameGeslepen spiegel in goudlak lijst, 101 x 71 cm. ...[more]
Tapijt, Heriz 405 x 300 cm.
Heriz carpet, 405 x 300 cm.Tapijt, Heriz 405 x 300 cm. ...[more]
Tapijt, Kashmar 388 x 296 cm.
Kashmar carpet 388 x 296 cm.Tapijt, Kashmar 388 x 296 cm. ...[more]
Tapijt, Keshan 429 x 298 cm.
Rug, Keshan, 429 x 298cmTapijt, Keshan met signatuur 429 x 298 cm. ...[more]
Tapijt, Lori 307 x 192 cm.
Lori carpet, 307 x 192 cm.Tapijt, Lori 307 x 192 cm. ...[more]
Tapijt, Koerdistan 230 x 139 cm.
Kurdistan rug, 230 x 139 cm.Tapijt, Koerdistan 230 x 139 cm. ...[more]
Tapijt, bidjar 300 x 200 cm.
Carpet, bidjar 305 x 195 cm.Tapijt, bidjar 305 x 195 cm. ...[more]
Stel Mahonie Biedemeier stoelen
Ovale spiegel in goudlak lijst
Tapijt, Keshan 415 x 295 cm.
Carpet, Keshan 415 x 295 cm.Tapijt, Keshan 415 x 295 cm. ...[more]
Tapijt, Keshan 332 x 250 cm.
Rug, Keshan, 332 x 250 cm.Tapijt, Keshan 332 x 250 cm. ...[more]
Rug, Kashmir with silk, 185 x 120 cm.Tapijt, Kashmir met zijde 185 x 120 cm. ...[more]
Eiken 3 slags kamerscherm
Oak folding screenEiken 3 slags kamerscherm met stof bekleed, ca. 1920, h. 183, br. 150 cm. ...[more]
Art Deco hanglamp
Art Deco copper chandelier with glass shades and glass beads.Art Deco 4-lichts koperen hanglamp met glazen kap en kraaltjes ...[more]
Art Deco lamp
Art Deco lampVerchroomde Art Deco hanglamp met opaline glazen kap. ...[more]
Art Deco lamp
Art Deco lampVerchroomde hanglamp met opaline glazen kap, gemerkt Philips Phililite ...[more]
Tapijt, Hamadan 393 x 264 cm.
Hamadan carpet, 393 x 264 cm.Tapijt, Hamadan 393 x 264 cm. ...[more]
Eiken open boekenkast
Aardewerk sculptuur van zeilboot
Art Deco sculptuur van jager
Art Deco sculpture of hunterArt Deco sculptuur van jager met speer en antilope op marmer en onyx basement, h. 36, br. 63, d. 16 cm. ...[more]
Art Nouveau tafellamp
Art Nouveau tafellampArt Nouveau tafellamp op bronzen voet en koperen kap met franje, ca. 1900, h. 45 cm. ...[more]
Porseleinen art deco lampvoet
Stel bijzettafels
Messing hanglamp
Art Deco clubfauteuil
A Art Deco hanging lampArt Deco hanglamp met 5 opaline bollen ...[more]
Radio/casette speler
Art Deco sculptuur van dame
Art Deco sculpture of ladyArt Deco sculptuur van dame met 2 honden op marmeren basement, h. 42, br. 46, d. 13 cm. ...[more]
2010 Los(e)/Seite