Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

  • Asian Art  (125)
125 Los(e)

  • 125 Los(e)

Los 45

Bronzen sculptuur van een zittende Pandabeer met bamboebladen in zijn klauwen, gemerkt A Tiot, 69 cm hoog, 53 cm breed, 50 cm diep

Los 94

Rijk gesneden spekstenen sculptuur van 7 paarden, ca. 1900, 42,5 cm hoog, 16,6 kilogram

Los 151

Chinese rozenhouten hokker met fraai steekwerk en polychroom kleuren 45,5 cm hoog, 39 cm diameter

Los 152

Los 153

2 Chinese rozenhouten tafeltjes met bestoken rand en cloisonne ingelegde bladen 90,5 cm hoog, 30x30 cm

Los 154

Oosters lakwerk 2-deurs juwelenkabinetje met laadje en deurtjes versierd met stenen bloemenrand en vogels 32 cm hoog, 24,5 cm breed, 15 cm diep

Los 156

Tibetaanse Thangka 100x64 cm ...[more]

Los 157

Aziatisch teakhouten rijkbestoken tafeltje met benen figuurtjes ingelegd 46 cm hoog, 43 cm diameter ...[more]

Los 158

Chinese rozenhouten fraai bestoken 8-kantige hokker met marmeren blaadje 46,5 cm hoog, 39 cm diameter

Los 160

Aziatisch rozenhouten bureau met glasplaat, 5 lades en fraaie handgrepen, met bijpassende stoel, 76 cm hoog en bladmaat 137x66 cm

Los 163

Metalen beeld van een 6-armig persoon, Sino, Tibet, bezet met turkois en bloedkoraal, 42,5 cm hoog

Los 164

Bronzen Boeddha met vrouw op schoot in erotische houding, 40 cm hoog

Los 244

Anoniem, Oosterse textiel wanddecoratie in lijst, buitenmaat 48x45 cm

Los 313

Los 406

2 Japanse bronzen cloisonne vazen met olifantsoren 36,5 cm hoog

Los 407

Aziatisch houten bestoken beeld van een liggende Boeddha 16,5 cm hoog, 50 cm breed

Los 487

Chinese teakhouten kamferkist met bestoken decor en koperen beslag, 40 cm hoog, 80 cm breed en 38 cm diep

Los 545

Los 604

Los 2115

Bambang Oetoro, 2 jaren 70 Batik werken, 105x85 cm en 140x40 cm (verkeerd op spieraam)

Los 3041

Onduidelijk gesigneerd, Aziatische vrouw met kind en vogels, doek 90x120 cm

Los 4115

Grote Japans Imari porseleinen schotel, omstreeks 1900, 54 cm diameter (randchip) ...[more]

Los 4116

Porseleinen siervaas met vele figuren in tuin, Japan ca. 1850, (gelijmd in kraag) 43 cm hoog ...[more]

Los 4117

Chinees porseleinen vaas met blauwe voorstelling van huizen tussen bergan aan zee, omstreeks 1900,  57 cm hoog ...[more]

Los 4118

Los 4119

Chinees porseleinen vaas met leeuwendecor en tekst , omstreeks 1900, 56,5 cm hoog

Los 4120

2 Japanse porseleinen vazen met bloemenmand decor in florale omgeving, 20e eeuw 37 cm hoog

Los 4122

6 Chinese 19e eeuwse borden met blauw wit floraal decor, 24,5 cm diameter (diverse chips

Los 4123

Los 4124

Chinees porseleinen vaas met perzik decor, 20e eeuw 51 cm hoog, 37 cm diameter

Los 4125

20e eeuws Japans Nanking porseleinen vaas met decor van vazen, dekselpoten en tekst, 2 oren  60 cm hoog (hals gerestaureerd)  ...[more]

Los 4126

Los 4127

Chinees porseleinen Wanli schotel met afbeelding van dieren in florale omgeving en bloemen in cartouches 40 cm diameter ( haarlijn en randchipjes)

Los 4128

Oosters porseleinen schotel met decor van vogel in florale omgeving en bloemen in cartouches, omstreeks 1600, 32,5 cm diameter (randchipjes)

Los 4129

Los 4130

Los 4131

Chinees porseleinen Kangxi schotel met drakendecor en Kangxi karaktermerk 34,5 cm diameter (haarlijntje en randchipje)

Los 4132

Los 4133

Los 4134

Porseleinen siervaas met blauw decor, China 20e eeuw, 35 cm hoog

Los 4135

Japans porseleinen 19e eeuwse schotel met afbeelding van wijze mannen bij brug en huis in landschap 39,5 cm diameter ...[more]

Los 4136

3 porseleinen schotels met blauw decor van takken en bloemen, China ca. 1750, 1 maal 27,5 cm diameter, 2 maal 25 cm diameter

Los 4137

Los 4138

Japans porseleinen gemberpot met blauwe afbeelding van 2 monniken 16,5 cm hoog en 2 Chinese stenen bewerkte stempels 14,8 cm hoog en 8 cm hoog

Los 4139

3 Chinees porseleinen schotels met verschillende decors 23,5 cm diameter (randchipjes) vaasje 11 cm hoog

Los 4140

Porseleinen kom met blauw decor, China ca. 1950, 8 cm hoog, 18 cm diameter (haarlijnen)

Los 4141

Ronde Kantonese porseleinen kom, 20e eeuw 9,5 cm hoog, 26 cm diameter ...[more]

Los 4142

Witte porseleinen staande Quanyin, ca. 1900, 41 cm hoog

Los 4143

Los 4144

Los 4145

Koopje divers w.o. Jade en 2 lakstempeltjes 7,5 cm hoog

Los 4146

Los 4147

Los 4148

Koop Chinees porselein b.u. Imari pot, Imari vaasje (gelijmd) en 3 bibelotjes (chip)

Los 4149

3 Oosterse porseleinen schotels met blauw decor, 22,5 cm diameter (diverse chips en haarlijnen)

Los 4150

3 Yixing trekpotjes, 20e eeuw, blauwe met fraai draakdecor, 10,5 cm hoog

Los 4151

Los 4152

Koopje divers Oosters porselein en aardewerk

Los 4153

Los 4154

Eind 19e eeuwse bronzen wierookbrander met figurale- en drakenmotieven, schade aan oor, 29,5 cm hoog

  • 125 Los(e)