Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

  • Glassware (51)
51 Los(e)

  • 51 Los(e)

Los 35

Anoniem, Rijkbewerkte glazen siervaas, 37 cm hoog

Los 149

Zeer fraaie piece de milieu op verzilverde Jugendstil onderstel gen geslepen kristallen schaal en bloemkelk, ca. 1900, 80 cm hoog

Los 223

Anoniem, Glazen sierschaal met golven in de zee, 32 cm doorsnede, 24 cm hoog

Los 235

Los 291

Set kristallen kapiteinskaraffen, 30 cm hoog

Los 330

Set kristallen geslepen kandelaars, 30 cm hoog

Los 373

Anoniem, Rijkbewerkte glazen siervaas, 35 cm hoog

Los 393

Set kristallen koekjespotten, 20 cm hoog ...[more]

Los 3057

Anoniem, Set glazen siervazen, 25 cm hoog ...[more]

Los 5112

Georg Jensen Denmark 2 verzilverde kandelaren 16,5 cm hoog (deukje) en een verzilverd theelichtje met glas Mary Gregovy

Los 5128

3 Leerdam glazen vaasjes met tincraquele 8,5 cm, 9 cm en 11 cm hoog en groene glazen vaasje 8,5 cm hoog

Los 5129

Gemerkt Copier Leerdam, glazen siervaas, 32 cm hoog

Los 5130

Antieke Mary Gregory glazen schenkkan met 5 glazen met emaille beschilderd decor, hoge schenkkan en bruin glas

Los 5131

Los 5132

Los 5133

Swarovski kristallen steenbok10 cm hoog, olifant 11 cm hoog, eland 14 cm hoog, ree 9,5 cm hoog en boot 10,5 cm hoog

Los 5134

Los 5135

Anoniem, glazen sierobject vis, 20 cm hoog

Los 5136

Los 5137

Los 5138

Los 5142

Cassette met 12 kristallen messenleggers

Los 5152

Gemerkt Lalique, R, glazen schotel met fraai decor in bodem 23,5 cm diameter

Los 5153

Kosta Boda vaas met decor bloem, decor Ulrica Hydman, Vallian, 21,5 cm hoog

Los 5154

Copier Leerdam bruine glazen vaas 21 cm hoog (gebruikssporen)

Los 5156

Copier Leerdam spijkervaasje, 9 cm hoog

Los 5157

Rode glazen puntsschaal 28 cm hoog, 73x31 cm

Los 5158

Gemerkt Lalique, R, glazen schaal met vogelpaartjes decor 5,5 cm hoog, 22 cm diameter

Los 5159

2 18e eeuwse geslepen glazen en slingerglas 17,5 en 22 cm hoog en slingerglas 17,5 cm hoog

Los 5160

Leerdam glazen schotel met tincraquele 22,5 cm diameter en bolvaasje 9 cm hoog,9,5 cm diameter

Los 5161

2 glazen vazen en pressepapier, ontwerp John Ditchfield, 18, 14 en 13 cm hoog

Los 5162

3 Leerdam glazen spijkerbollen verschillende maten 7 cm, 9 cm en 12 cm diameter

Los 5163

Glazen vaas, Leerdam, gemerkt, H.G. Verwey 2013, 18 cm diameter

Los 5165

Anoniem, Glazen scultuur van mens met vleugels, 41 cm hoog

Los 5166

Blauwkleurig glazen siervaasje, V. Nason & C., Murano Italy, 14 cm hoog ...[more]

Los 5167

Glazen beschilderde kandelaar 17 cm hoog, schaaltje 7,5 cm hoog en bonbonniere 13,8 cm diameter

Los 5169

Anoniem, groen/paars glazen vaas 31,5 cm hoog

Los 5170

Anoniem, Massief glazen siervaas, 25 cm hoog

Los 5171

Groene glazen bowlschaal met noppen op buitenwand, met lepel en op onderschotel 25 cm hoog en 6 donkergroene glazen roemers ...[more]

Los 5174

Los 5175

Gemerkt Copier Leerdam, groene glazen vaas, 22,5 cm hoog en 4 vingerkommen

Los 5176

De Bazel annagroene glazen bowlkom 19 cm hoog, 28 cm diameter en 10 glazen op hoge voet 12,8 cm hoog

Los 5177

Los 5178

Anoniem, Glazen sierobject in de vorm van een vis, 65 cm lang (schade zijkant)

Los 5179

Los 5180

Koop glaswerk Copier Leerdam b.u. 5 kommetjes, kom en 2 schalen, grootste 13 cm hoog en 35 cm diameter

Los 5181

De Bazel Leerdam rookglazen 12-kantig geslepen glas 15 cm hoog, 8,5 cm diameter

Los 9006

7 gekleurde glazen vazen, verschillende modellen 19,5-55 cm hoog

Los 9042

Doos divers glaswerk b.u. Crystal Maastricht iriserende schaal en 5 kleurglazen vazen

Los 9048

Los 9190

Doos met gekleurde glazen schalen en vazen waaronder Maastricht

  • 51 Los(e)