Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-610)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

  • Watercolours (34)
34 Los(e)

  • 34 Los(e)

Los 39

Gesigneerd A J van Haaren, Gezicht op haven in Nederlandse stad, crayon 31x47 cm

Los 78

Monogram WS, inkttekening van een vrouw, 32x19 cm

Los 79

Atelierstempel Isaac Israels, Studietekening van vrouwen, crayon, potlood 23x31 cm

Los 108

Los 155

Signature onbekend, 2 apen in een boom boven water, aquarel, beschildering op textiel / zijde, 83x36 cm

Los 240

Los 261

Gesigneerd Kobell en onduidelijk gesigneerd, Vrouw met runderen aan plas, aquarel ca. 1840, 40,5x32 cm

Los 283

Gesigneerd C Rijser, Dame met parasolletje, crayon gedateerd 1961, 35x23 cm

Los 352

Gesigneerd Afro, Compositie met geometische vormen, inkttekening gedateerd 1996, 54x41 cm

Frans Storm (1905-1998)Havengezicht, aquarel 46,5x61,5 cm ...[more]

Herman Moerkerk (1879-1949)Binnenplaats met trapje en converserende vrouwen, aquarel tekening 34x26 cm ...[more]

Los 421

Gesigneerd W.W. Lloyd, havengebied met op achtergrond de tafelberg, aquarel 98x32 cm

Los 444

Anoniem, 6 diverse aquarellen met wit krijt opgehoogd van vrouw in kleding van Russia, Spain, Italy, England, France en Germany, per stuk 27x18 cm

Los 467

Onduidelijk gesigneerd, Compositie met hanen, aquarel op textiel, 50x38 cm

Anton Heyboer (1924-2005)Spetterkip, crayon 20x28 cm ...[more]

Ton Albers (1923-2017)Duinlandschap na regenbui, aquarel gedateerd 1998, 51x61 cm ...[more]

Los 2019

Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met vaas tulpen en Oosters beeldje, aquarel 59x77 cm

Los 2176

Gesigneerd Chentinnes, Rivier in landschap, aquarel 31x43,5 cm

Los 2177

Gesigneerd Erika de Wit, geb. 1940, Bloemstilleven, aquarel, 72x52 cm

Joop van den Broek (1928-1979)Compositie met figuren, aquarel 70x100 cm ...[more]

Kees Andrea (1914-2006)Vogelkooi in tuin, aquarel 44x57 cm ...[more]

Los 9109

Los 9117

  • 34 Los(e)