Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-625)

  • (Lose: 4000-4250)

  • (Lose: 5000-5250)

  • (Lose: 3000-3250)

  • (Lose: 9000-9310)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

  • Collectables (513)
513 Los(e)

  • 513 Los(e)

Zwartgelakt metalen gebogen haardscherm met opgelegd parelmoer decor in chinoiserie decor, omstreeks 1900, 109 cm hoog, 68 cm breed ...[more]

Anoniem, naar Jean Jouvenet,  Maria met doornenkrans in de handen, doek 40,5x32,5 cm (restauratieplek in doek) ...[more]

Joos Javitaa (1867-1941)Madonna met Kind, doek 80x65 cm ...[more]

19e eeuwse mahoniefineer op eiken stoof met koperen binnenbak, lade in front en staand op klauwpoten, 48 cm hoog ...[more]

Ronde marmeren bestoken wanddecoratie met relief voorstelling van 3 kinderen, in goudkleurige bewerkte lijst 29x29 cm ...[more]

19e eeuws notenfineer theekistje op klauwpootjes, 20 cm breed, en 19e eeuws noten kistje met inlegwerk, 17 cm breed (beide lichte schade)

  • 513 Los(e)