Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-625)

  • (Lose: 4000-4250)

  • (Lose: 5000-5250)

  • (Lose: 3000-3250)

  • (Lose: 9000-9310)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
161 Los(e)

  • 161 Los(e)

Elisabeth Frederica Kruseman van Elten (1875-)Portret van een meisje in jas met bontkraag, a Illnie Verwaaijen, doek 100x65 cm ...[more]

Willem Witjens (1884-1962)Hollands winterlandschap met boerderij en molen, doek 49x60 cm ...[more]

Carel Cornelius Verschuur (1888-1966)Herder met kudde schapen bij de kooi, doek 50x70 cm (deukje, gaatje en strepen van waterschade) ...[more]

Evert Moll (1878-1955)Havengezicht met schepen, doek 20x25,5 cm ...[more]

Toon Verplak (1901-1966)Kerkinterieur, doek 79,5x66 cm ...[more]

Gesigneerd A van de Berg, Figuur in bootje bij boerderij, doek 42x57,5 cm in een zeer fraaie goudkleurige lijst met binnenmaat 42,5x58,5 cm

Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939)Hollands landschap met veer, verso notitie Regendag, doek 33x48 cm (craquele en stukje verf missend) ...[more]

Aurel Naray (1883-1947)Madonna in biddende houding, doek 70x50 cm ...[more]

Lodewijk Johannes Kleyn (1817-1897)Schepen op de Rijn bij Drachenfels, paneel 28,5x38 cm ...[more]

Henri van Os Delhez (1880-1976)Stilleven met bloeiende plant in koperen pot, 80x70 cm ...[more]

Tini van Doornik (1906-1980)Gezicht op stad over huizen gezien vanuit het venster met begonia op de vensterbank, doek 82x62 cm ...[more]

Hendrik Fleurbaaij (1896-1975)Stoomboot met Hollandse driekleur op volle zee, doek gedateerd 1955, 40x60 cm ...[more]

Wim van den Anker (1911-1992)Gezicht op de Waal bij Leeuwen, doek 60x120 cm ...[more]

Christiaan Soer (1882-1961)Haven van Dordrecht, doek 85x125 cm ...[more]

Arnoldus Johannes Berkulin (1939-)Compositie, verso notitie Laddermachine, Beek en Donk 1967, doek 120x110 cm ...[more]

Klaas Gubbels (1934-)Compositie met tafel en stoel, doek gedateerd 1999, 80x90 cm ...[more]

Peter Robert Keil (1942-)Berlin, Wannsee, paneel 70x100 cm ...[more]

Louis Bron (1884-1959)Landschap met arbeiders op akker bij boerderij met hooimijt, paneel 30,5x40 cm ...[more]

Cornelis Rol (1877-1963)Bos bloemen in bruine pot, doek 50x36 cm ...[more]

Hendrik Johannes Leurs (1890-1956)Hollands landschap met bootjes in rietkraag bij meer, doek 40x60 cm ...[more]

Lucien Mouilard (1842-1912)Franse soldaat te paard in gesprek met dienstertje en vrouw in deuropening, doek 25x33 cm (bedoekt) ...[more]

Bernardus Arps (1865-1938)Stilleven vaas met pauwenveren, paneel 47x26 cm ...[more]

Jan Daniel Bout (1891-1965)Span paarden met hoog opgeladen kar hooi op de landweg, pastel 44x59,5 cm  ...[more]

Jan Simon (jr.) Knikker (1911-1990)Straatje te Elburg, doek 24,5x18,5 cm ...[more]

Hessel de Boer (1921-2003)Interieur met attributen op tafel, doek 60x70 cm ...[more]

Jan van Anrooy (1901-1988)Lingedijk bij Rhenoy op een mooie voorjaarsdag met fruitbomen in de bloesem, doek 40x50 cm ...[more]

Anthony Andreas de Meijer (1806-1867)Vissers in een bootje en boerderij bij molen in avondrood, paneel 22,5x30 cm ...[more]

Ype Wenning (1879-1959)Landschap aan water met koeien in de wei en huis aan oever met gezicht op zeilboten, doek 40x60 cm ...[more]

Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Vrouw bij boerderij met waterput en kippen op het erf, doek 40x60 cm ...[more]

Frits Johan Goosen (1943-)Hollands landschap met boerderij aan meer met aangemeerde roeiboot, doek 18,5x24 cm ...[more]

Onduidelijk gesigneerd, Chrysanten, doek gedateerd 1900, 55x44 cm in een fraaie bewerkte goudkleurige lijst, buitenmaat 72x62 cm

Jacoba Surie (1879-1970)Stilleven, doek 40,5x48,5 cm (craquele) ...[more]

Pieter Cornelis Steenhouwer (1913-1979)Winters tafereel, paneel 20x25 cm ...[more]

  • 161 Los(e)