Auktion beendet (6 Tag(e) Verkauf)
GA Arnhem

  • (Lose: 1-299)

  • (Lose: 300-625)

  • (Lose: 4000-4250)

  • (Lose: 5000-5250)

  • (Lose: 3000-3250)

  • (Lose: 9000-9310)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Amsterdamseweg 23, GA Arnhem, 6814, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)26 4421498

Schätzpreis

1676 Los(e)
  • 1676 Los(e)

Octagonaal piedestal met metalen opstaand randje en marmer blad, de 4 stijlen voorzien van cannelures, Napoleon III stijl, 101 cm hoog, ,30x30 cm

Rijkgestoken Oosterse piedestal op 3 tenen met decor van bladeren, leeuwkoppen en rond de stam een draak, 104 cm hoog, 28 cm diameter

Mahoniefineer op eiken speeltafel met beslag op het frond lijktend op een lade, voorzien van een groen leder blad, uitgeklapt 74 cm hoog, 78x78 cm

Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer, intarsia en blad met opstaande rand 69,5 cm hoog, blad 71,5x46 cm ...[more]

Zwartgelakte armstoel met rijk steekwerk van vector, adelaar op top rugleuning, gecanneleerde poten, acanthusbladeren, met nieuwe stoffering

18e eeuwse eiken Sgabello met fraai bestoken rug b.u. vogels, gezichten, guirlandes en acanthusbladeren, staand op gecanneleerde poten (mariage)

Hoge eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, acanthusbladeren op de armen eindigend in voluten en mascarons op de knieen, 142 cm hoog

  • 1676 Los(e)