- Afrikana (34)
- Aquarelle (24)
- Asiatika (175)
- Barometer (9)
- Bronzen (16)
- Bücher (13)
- Design (63)
- Elektronik (18)
- Elfenbein (7)
- Foto und Film (11)
- Gemälde (161)
- Glas (51)
- Graphik (14)
- Ikonen (2)
- Keramik (9)
- Kleinzeug (236)
- Kristallglas (36)
- Kupfer (7)
- Leuchten, Lampen (28)
- Lladro Porcelain (97)
- Messinstrumente (4)
- Möbel (106)
- Münzen, Briefmarken (6)
- Musikinstrumente (2)
- Porzellan (30)
- Radierungen (8)
- Sakrale Kunst (23)
- Schmuck (2)
- Schränke (49)
- Sitzmöbel (37)
- Skulpturen (21)
- Sonstiges (78)
- Spiegel (14)
- Spielzeug (21)
- Stand-, Wanduhren (51)
- Steinzeug, Fayence (60)
- Teppiche (120)
- Tische, Stühle (19)
- Versilbertes (3)
- Waffen, Historica (10)
- Zinn (1)
- Collectables (513)
- Furniture (226)
- Asian Art (175)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
- Carpets & Rugs (120)
- Glassware (87)
- Ceramics (69)
- Fine Art & Antiques (63)
- Clocks, Watches & Jewellery (51)
- Ethnographica & Tribal Art (34)
- Lighting (28)
- Sculpture (26)
- Watercolours (24)
- Prints (22)
- Models, Toys, Dolls & Games (21)
- Scientific Instruments (18)
- Books & Periodicals (12)
- Cameras & Camera Equipment (11)
- Arms, Armour & Militaria (10)
- Silver & Silver-plated items (3)
- Jewellery (2)
1676 Los(e)/Seite
Eiken armstoel met lage zit, steekwerk, spijlen en geborduurde stoffering met bloemdecor
Octagonaal piedestal met metalen opstaand randje en marmer blad, de 4 stijlen voorzien van cannelures, Napoleon III stijl, 101 cm hoog, ,30x30 cm
Noten bestoken armstoel met geborduurde stoffering met voorstelling van romantisch paar en vogels
Noten Louis Seizestijl fauteuil met moderne stoffering met vazendecor
Iepenhouten bestoken armstoel met geborduurde stoffering met bloemdecor
Eiken Neo renaissance 2-delige kast met 4 deuren, panelen, cannelures en tussen de poten 2 fraai
Gietijzeren haardplaat met monogram NDW, bloemen op vaas en tekst Bloemenpot, gedateerd 1701, 99 cm
Gietijzeren haardplaat met monogram NDW, bloemen op vaas en tekst Bloemenpot, gedateerd 1701, 99 cm hoog, 70,5cm breed ...[more]
Spiegel in een antieke houten lijst met polychroom decor, 18e eeu, 46x38 cm (glas nieuw en diverse
Spiegel in een antieke houten lijst met polychroom decor, 18e eeu, 46x38 cm (glas nieuw en diverse restauraties)
Gemerkt Kriegelstein & Cie Paris, vleugel in notenfineer kast, framenummer 21732 ...[more]
Begin 20e eeuwse verstelbare eiken neogothische katheder met bestoken opschrift, ca. 110 cm hoog
Begin 20e eeuwse verstelbare eiken neogothische katheder met bestoken opschrift, ca. 110 cm hoog ...[more]
Serie van 4 eiken stoelen met gedraaid frame en rode stoffering
Rijkgestoken Oosterse piedestal op 3 tenen met decor van bladeren, leeuwkoppen en rond de stam een
Rijkgestoken Oosterse piedestal op 3 tenen met decor van bladeren, leeuwkoppen en rond de stam een draak, 104 cm hoog, 28 cm diameter
Eiken rijkbestoken armstoel met gobelin stoffering
Eiken 18e eeuws dekenkistje 47,5 cm hoog, 87 cm breed, 34 cm diep
Eiken rijkbestoken tafel met lade 78 cm hoog, blad 126,5x84 cm
Eiken rijkbestoken dagobertstoel
Eiken kast met 3 laden met Louis Seize beslag (voorheen onderkast kabinet) 87 cm hoog, 146 cm breed,
Eiken kast met 3 laden met Louis Seize beslag (voorheen onderkast kabinet) 87 cm hoog, 146 cm breed, 47 cm diep
Antieke spiegel in een klassieke lijst met gipsen ornament in de kuif met putto, 194x100 cm ...[more]
19e eeuwse spiegel in klassieke lijst 78 cm hoog, 40,5 cm breed
Noten 2-deurs vitrinekast met steekwerk en facetgeslepen glas in deuren 257 cm hoog, 139 cm breed,
Noten 2-deurs vitrinekast met steekwerk en facetgeslepen glas in deuren 257 cm hoog, 139 cm breed, 60 cm diep
Eiken Renaissancestijl tafel 80 cm hoog, blad 131x77 cm, met 2x56 cm uitschuifbladen ...[more]
Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer en blad met opstaande rand 70 cm
Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer en blad met opstaande rand 70 cm hoog, 71x46,5 cm
Chinees gelakte, beschilderde en met opgelegd decor plantenbak op losse console, totaal 46 cm
Eiken tafel met zwart gebeitste accenten en regelverbinding tussen de bolpoten, Holland ca. 1650, 75
Eiken tafel met zwart gebeitste accenten en regelverbinding tussen de bolpoten, Holland ca. 1650, 75 cm hoog, 107x75 cm
Eiken sierscherm met dubbelzijdig borduurwerk achter glas 81 cm hoog, 57 cm breed
Louis Seizestijl 3-delige mimiset van meerdere houtsoorten fineer met intarsia, messing montuur en
Mahoniefineer op eiken speeltafel met beslag op het frond lijktend op een lade, voorzien van een
Mahoniefineer op eiken speeltafel met beslag op het frond lijktend op een lade, voorzien van een groen leder blad, uitgeklapt 74 cm hoog, 78x78 cm
Mahonie 19e eeuws naaitafeltje 70,5 cm hoog, blad 42,5x43 cm
Mahoniekleur bibliotheektrapje naar antiek model, 123 cm hoog ...[more]
Eiken bestoken dekenkist met gepende verbindingen, 19e eeuw 64,5 cm hoog, 119 cm breed, 55,5 cm
Eiken bestoken dekenkist met gepende verbindingen, 19e eeuw 64,5 cm hoog, 119 cm breed, 55,5 cm diep ...[more]
Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer, intarsia en blad met opstaande rand
Ovaal Louis Seizestijl tafeltje met meerdere houtsoorten fineer, intarsia en blad met opstaande rand 69,5 cm hoog, blad 71,5x46 cm ...[more]
Zwartgelakte armstoel met rijk steekwerk van vector, adelaar op top rugleuning, gecanneleerde poten,
Zwartgelakte armstoel met rijk steekwerk van vector, adelaar op top rugleuning, gecanneleerde poten, acanthusbladeren, met nieuwe stoffering
4 eiken stoelen en 2 armstoelen met leder bekleed en afgewerkt met koperen kopspijkers
Koperen Louis Seizestijl 4-lichts hanglamp met guirlandeversiering en geslepen kristallen schaal
Klassieke 12-lichts kroonluchter, 90 cm hoog
Klassieke 6-lichts kroonluchter met vele pegels, ca. 130 cm hoog
Koperen Art Deco 8-lichts hanglamp met glazen platen 60 cm hoog, 98,5 cm breed, 46,5 cm diep
Klassieke kroonluchter met vele geslepen pegels en glazen kapjes, ca. 115 cm hoog
Koperen sierlijke 14-lichts hanglamp met glazen bloempjes 117 cm hoog, 120 cm diameter
Messing klassieke 4-lichts hanglamp met kristallen geslepen kapjes 58 cm hoog, 48 cm diameter
Messing klassieke 4-lichts hanglamp met kristallen geslepen kapjes 58 cm hoog, 48 cm diameter ...[more]
Bronzen 6-lichts hanglamp met onyx schaal 98 cm hoog, 60 cm diameter
Koperen 4-lichts hanglamp met glazen kapjes 72 cm hoog, 75 cm diameter
Koperen 4-lichts hanglamp met 3 glazen kapjes en geslepen gesatineerde kap, vroeg 20e eeuw 65 cm
Koperen 4-lichts hanglamp met 3 glazen kapjes en geslepen gesatineerde kap, vroeg 20e eeuw 65 cm hoog, 49 cm diameter ...[more]
Antieke spiegel in houten goudkleurige lijst 191 cm hoog, 105 cm breed
Eiken secretaire met 4 lades 100 cm hoog, 88,5 cm breed, 47 cm diep
Noten- en wortelnotenfineer 2-delige vitrinekast met gecontourneerde kapregel met rocaille kuif, 4
Eiken 2-deurs vitrinekast met facetgeslepen glas in deuren 156,5 cm hoog, 137 cm breed, 51,5 cm diep
Mahonie vlindermodel sofa, met groen mohair gestoffeerd 162 cm breed
Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 4 lades 158 cm hoog, 103 cm breed, 43 cm
Mahoniefineer op eiken 19e eeuwse kast met 2 deuren en 4 lades 158 cm hoog, 103 cm breed, 43 cm diep
Eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, bestoken acanthusbladeren, rozetten en staand op
Eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, bestoken acanthusbladeren, rozetten en staand op klauwpoten
Mahonie armstoel met bestoken kuif en gestreepte stoffering
Notengekleurde armstoel met bestoken kuif en gestreepte stoffering
18e eeuwse eiken Sgabello met fraai bestoken rug b.u. vogels, gezichten, guirlandes en acanthusbladeren, staand op gecanneleerde poten (mariage)
Notenkleur armstoel met klassieke polychromen stoffering en bestoken rocaille motieven
Hoge eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, acanthusbladeren op de armen eindigend in
Hoge eiken armstoel met klassieke polychromen bekleding, acanthusbladeren op de armen eindigend in voluten en mascarons op de knieen, 142 cm hoog
Goudkleurige armstoel in barok stijl met gestoken kuif enrode stoffering ...[more]
Eind 19e eeuws gezwart houten ladeblok met floraal steekwerk op front en koperen beslag, 48 cm hoog,
Eind 19e eeuws gezwart houten ladeblok met floraal steekwerk op front en koperen beslag, 48 cm hoog, 87 cm breed en 44 cm diep
Teakhouten secretaire met 6 lades 99 cm hoog, 80,5 cm breed, 47 cm diep
1676 Los(e)/Seite