Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)

  • (Lose: 1-724)

  • (Lose: 3800-8299Q)

  • (Lose: 4500-5222)

  • (Lose: 2000-3611)

  • (Lose: 2300-2664)

  • (Lose: 2775-3284)

  • (Lose: 1000-1779)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (448)
448 Los(e)

  • 448 Los(e)

Johannes Lingelbach (1622-1674)Rustend gezelschap bij een fontein in een park met beelden, paneel, gesign. r.o., 34 x 25 cm. [1]5000 ...[more]

Toegeschreven aan Simon Jacobsz. de Vlieger (c. 1600 - c. 1653)Schepen in een storm, paneel, ond. gesign. r.o., 35 x 4 5cm. [1]12000 ...[more]

Toegeschreven aan Jan de Momper (actief 1632-1684)Landschap met figuren bij een ruïne, 32 x 23 cm., doek, ongesign. [1]500 ...[more]

Jacobus Josephus Eeckhout (1793-1861)Moeder met spelende kinderen achter een huis, 100 x 78 cm., doek, gesign. l.o. [1]800 ...[more]

Toegeschreven aan Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912)Schepen op een meer, doek, gesign. l.o., 1858, 55 x 84 cm. [1]1200 ...[more]

Emilie Schmäck-Stregen (1817-1886)Kinderen spelend met een poes, doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 1841, 71 x 91 cm. [1]1000 ...[more]

Charles Hoguet (1821-1870)Interieur met kokende vrouw bij een haardvuur, paneel, gesign. l.o., 16 x 12 cm. [1]800 ...[more]

Johannes Cornelis Haccou (1798-1839)Schepen op een kalm meer, paneel, gesign. met initialen l.o., 21 x 28 cm. [1]500 ...[more]

Franse school, 19e eeuw, met signatuur Martin 1827, paar schilderijen;Kustgezicht / Rivierlandschap, tweemaal doek, 31 x 43 cm. [2]2200 ...[more]

Willem Maris (1844-1910Landschap met molen, doek, gesign. l.o, incl. restauratierapport door Peter Willemse, 67 x 53 cm. [1]2500 ...[more]

Gesigneerd D.K. Kok, 1768Gezicht op de Dam met het Stadhuis en de Waag, paneel, gesign. r.o., 20 x 25 cm. [1]4500 ...[more]

Henriette Herminie Gudin (1825-1876)Schepen bij een ruïne voor de kust bij maanlicht, doek, gesign. l.o., 31 x 39 cm. 400 ...[more]

Johannes Akkeringa (1861-1942)Chrysanten, doek, gesign. r.o., verso titel, datering 1931 en adres Eemwijkstraat 19, 56 x 70 cm. [1]1100 ...[more]

Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)Vissersvrouwen op het strand te Katwijk, board, gesign. r.o., '24, 32 x 26 cm. [1]800 ...[more]

Claas Hendrik Meiners (1819-1894)Landschap met twee meisjes op een pad bij bomen, paneel, gesign. l.o., 30 x 40 cm. [1]400 ...[more]

Nicolaas van der Waay (1855-1936)Weesmeisjes bij het ronde poortje, Burgerweeshuis Amsterdam, aquarel, gesign. r.o., 62 x 44 cm. [1]1200 ...[more]

  • 448 Los(e)