Live Online Auction
Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)
Amsterdam

  • (Lose: 0001-0477)

  • (Lose: 0500-0696)

  • (Lose: 4775-4997)

  • (Lose: 5000-5215)

  • (Lose: 4500-4655)

  • (Lose: 3800-8280)

  • (Lose: 6500-8054)

  • (Lose: 2290-2551)

  • (Lose: 2600-2704)

  • (Lose: 3000-3269)

  • (Lose: 2730-2996)

  • (Lose: 1500-1525)

  • (Lose: 3500-3592)

  • (Lose: 2000-2061)

  • (Lose: 3300-3409)

  • (Lose: 1400-1498)

  • (Lose: 1700-1757)

  • (Lose: 1000-1287)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Collectables (280)
280 Los(e)

  • 280 Los(e)

Mahoniehouten theekistje en China, rood lakwerk theekistje, 19e eeuw,beide met tinnen binnezijde en sleutel l. 18 cm. [2]

Houten schoenvormig snuifdoosje en houten servetring, ca. 1900.Doosje met benen medaillon ingelegd l. 15 cm. [2]

Naainecessaire in schildpad etui, 19e eeuw;hierbij schildpad kistje,- een schildpad etui en een schildpad opschrijfboekje. [4]

Ikoon, op koper geschilderd(beschadigd) 30 x 25 cm. [1]

Los 1018

Rusland, lakdoos

Rusland, lakdoosmet geschilderde voorstelling van trojka op deksel. Gemerkt 'Made in USSR' en genummerd 14 x 21 cm. [1]

Vijf kleine eikenhouten gekuipte butte's, 19e eeuw;allen uitgevoerd met koperen banden. [5]

Zes houten met wilgentenen gekuipte voorraad tonnetjes, 19e eeuw;allen voorzien van deksels. [6]

Twee houten kisten met schuifdeksels, 19e eeuw;één met geschilderde decoratie, de ander met initialen 'G B' binnenin een cartouche. [2]

Vier ronde gekuipte ronde houten butte's, 19e eeuw;allen voorzien van koperen banden. Eén meekrap geschilderd. [4]

Vijf deels geschilderde met wilgentenen gekuipte butte's, 19e eeuw;twee deksels manco. [5]

Twee met wilgentenen gekuipte butte's, 19e eeuw;hierbij een gekuipte houten butte met ijzeren banden. [3]

Ovale eikenhouten stoof met getorste koperen handvat, ca. 1800;hierbij een kleine theestoof met Friese kerfsnede decoratie. [2]

Met wilgentenen gekuipt houten drank vaatje, 19e eeuw;met koperen sluiting en kurkje. De zijkantenn uitegevoerd met glas. [1]

Divers rood koper werk, 18-19e eeuw;w.o. vergiet en een kleine evenveeltjespan. [4]

Divers geel koperwerk, 18e-19e eeuw;w.o. kist beslag met decoartie van Franse lelies, kandelaren. [ds]

Bisquit corpus aan zwart houten kruis, 19e eeuwh. 73 cm. [1]

Zilveren corpus aan gezwart houten kruis(kruis gelijmd) h. 59 cm. [1]

Vier religieuze objecten naar antiek voorbeeldProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [4]

Twee gestoken houten beeldengroepen52 x 44 cm.(één licht beschadigd) Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [2]

Los 1047

Divers,

Divers,w.o. lakwerk eieren met religieuze voorstelling Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [2 dzn]

Divers religieus houtsnijwerk Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [2 dzn]

Vier stuks houtsnijwerk,w.o. Italie, houten relief 40 x 11cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [4]

Set van vier metalen-lederen miniatuur harnassenmodel 'Augsburg XVI siecle' h. 52 cm. [4]

Mark Voorst, groen gepatineerd bronzen sculptuur;Staand manlijk naakt. Gesigneerd op de marmeren voet h. 39 cm. incl voet [1]

Diverse bronzen penningen, 19e eeuw;w.o. Universiteit Utrecht, Wereldtentoonstelling, Kruger e.a. [5]

Diverse objects de vertu,w.o. kristallen parfumflacons en cliche. [zkj]

Diverse objects de vertu,w.o. Russische lakwerk doosje. Provenance: Uit de collectie van een gegoede textielfamilie [zkj]

Twee diverse toneelkijkers, 19e eeuw;hierbij een Dupont aansteker, zilveren tientjes, vergrootglas etc. [zkj]

  • 280 Los(e)