Live Online Auction
Auktion beendet (7 Tag(e) Verkauf)
Amsterdam

  • (Lose: 0001-0477)

  • (Lose: 0500-0696)

  • (Lose: 4775-4997)

  • (Lose: 5000-5215)

  • (Lose: 4500-4655)

  • (Lose: 3800-8280)

  • (Lose: 6500-8054)

  • (Lose: 2290-2551)

  • (Lose: 2600-2704)

  • (Lose: 3000-3269)

  • (Lose: 2730-2996)

  • (Lose: 1500-1525)

  • (Lose: 3500-3592)

  • (Lose: 2000-2061)

  • (Lose: 3300-3409)

  • (Lose: 1400-1498)

  • (Lose: 1700-1757)

  • (Lose: 1000-1287)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Carpets & Rugs (81)
81 Los(e)

  • 81 Los(e)

Los 3800

Kaukasisch kleed

Kaukasisch kleed 357 x 249 cm [5]

Zijden herike kleed, ca. 1970 155 x 94 cm [1]

Beluch, Perzisch tribaal bidkleed, tweede helft 19e eeuw115 x 89 cm. [1] Beluch, Persian tribal prayer rug, second half 19th century

Anatol kelim, ca. 1970160 x 115 cm [1]

Oostenrijk, loper, tweede helft 19e eeuw1240 x 104 cm. [1] Austria, very long runner, second half 19th century

Zijden Herike wandkleed, 1970,met dansende derwisjen. Gesigneerd 88 x 63 cm [1]

Tunesisch kleed, ca. 1970297 x 199 cm [1]

Kaskai kleed, ca. 1930197 x 151 cm [1]

Turks Hereke zijden kleedje, ca. 197058 x 39 cm. [1] Hereke, Turkey, old silk rug, ca. 1970's

Arak loper, ca. 1970263 x 75 cm [1]

Twee antieke Perzische Belluch kleden110 x 74 and 150 x 90 cm. [2] Beluch, two antique Persian Beluch rugs, ca. 1920

Turkmeens Tekke kleed, 19e eeuw118 x 98 cm. [1] Turkmen, Tekke Turkmen rug, 19th century

Antieke Perzische Isfahan kleed, 19e eeuw190 x 140 cm. [1] Isfahan, antique Persian carpet, 19th century

Turks zijden Hereke kleed, 1970's105 x 65 cm. [1] Hereke, Turkey, old silk rug, ca. 1970's

Antieke Perzische zijden Kashan kleed, ca. 1900152 x 100 cm [1] Kashan, antique silk Persian rug, ca. 1900

Perzisch zijden Qum kleed, ca. 1970.Gesigneerd Mir Mehdi 313 x 207 cm. [1] Qum, Persia, full silk carpet, signed Mir Mehdi Iran ca. 1970

Turkmeense Ersari en -Tekke ornament, 19e eeuw28 x 79 and 35 x 150 cm. [2] Turkmen, two antique trapppings, one Ersari and one Tekke, 19th century

Antieke Turkse kelim kleed, laat 19e eeuw297 x 177 cm [1] Kilim, antique Turkish kilim, late 19th century

Antiek Turkmeens Yamout kleed, 19e eeuw258 x 171 cm. [1] Turkmen, antique Yamout Turkmen main carpet, 19th century

Perzisch Tabriz kleed, ca. 1900,met jachttafereel 327 x 243 cm. [1] Tabriz, Persia, antique hunting scene, ca. 1900

Kaukasische Kazak loper, ca. 1900330 x 106 cm. [1] Kazak, Caucasian runner, ca. 1900

Antieke Perzische Bakhteyari kleed.Sleets 300 x 225 cm [1] Bakhteyari, antique Persian rug, ca. 1900

Noord-west Perzisch tribaal nomadische loper530 x 86 cm [1] Nort-West Persia, nomadic tribal weaving, drugget, early 20th century

Perzische Kerman 'tree of live' kleed, ca. 1900222 x 145 cm [1] Kerman, Persian, tree of life rug,ca. 1900

Antieke Kaukasische Kazak kleed190 x 100 cm [1] Kazak, antique Caucasian rug, ca. 1900

Luri kelim kleed, 20e eeuw303 x 241 cm. [1] Luri, kilim, old, large sized, 20th century

Antieke Perzische Baktiar kelim kleed, ca. 1900380 x 122 cm. [1] Kilim, Persia, antique Bakhteyari, ca. 1900

Noord-west Perzië, Kaukasisch kleed, vroeg 20e eeuw188 x 113 cm. [1] North-West Persian, Caucasian carpet, early 20th century

Antiek Kaukasisch Kazak kleed, laat 19e eeuw373 x 142 cm [1] Kazak, antique Caucasian rug, late 19th century

Antiek Perzisch Afshar kleed, laat 19e eeuw190 x 130 cm [1] Afshar, antique Persian rug, late 19th century

Vier differente kussens en drie kleedjes, ca. 1900[6] Collection of six small antique rugs from various regions, all ca. 1900

Los 3833

Kaukasisch kleed

Kaukasisch kleed 249 x 141 cm [1]

Perzisch zijden kleedmet defecten 160 x 110 cm [1]

Los 3835

Shirwan bidkleed

Shirwan bidkleedmet restauraties 164 x 105 cm [1]

Los 3836

Kaukasisch kleed

Kaukasisch kleed met verschillende soorten wol 253 x 133 cm [1]

Los 3837

Drie kleedjes

Drie kleedjes. 79 x 64 cm; 71 x 50 cm; 88 x 61 cm [4]

Kaukasisch kleed en Belouds kleed 127 x 98 cm; 124 x 94 cm [2]

Los 3839

Bakhtiar kleed

Bakhtiar kleed310 x 209 cm [1]

Los 3840

Bochara

Bochara178 x 113 cm [1]

Los 3841

Oosters kleed

Oosters kleed211 x 152 cm [1]

Los 3842

Belouds kleed

Belouds kleed148 x 93 cm [1]

Baktiar kleed, ca. 1940524 x 372 cm [1]

Los 3844

Belouds kleed

Belouds kleed102 x 100 cm [1]

Los 3845

Heriz kleed

Heriz kleed140 x 130 cm [1]

Los 3846

Afghan kleed

Afghan kleed153 x 109 cm [1]

Belouds Soumack kleed90 x 60 cm [1]

Afghan penjerelik81 x 25 cm [1]

Los 3850

Belouds kleed

Belouds kleed248 x 108 cm [1]

Los 3851

India kleed

India kleed201 x 152 cm [1]

Los 3852

India kleed

India kleed246 x 174 cm [1]

Los 3853

Afghan kleed

Afghan kleed387 x 253 cm [1]

Los 3854

Ziegler kleed

Ziegler kleed372 x 268 cm [1]

Los 3855

Bidjar kleed

Bidjar kleed368 x 275 cm [1]

Los 3856

Oosters kleed

Oosters kleed374 x 283 cm

Los 3857

Heriz kleed

Heriz kleedSleetse plekken 347 x 243 cm

Los 3858

Heriz kleed

Heriz kleed280 x 215 cm

Los 3859

Heriz kleed

Heriz kleed207 x 162 cm

  • 81 Los(e)