Amsterdam

  • (Lose: 4500-4710)

  • (Lose: 4800-4964)

  • (Lose: 5000-5248)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

629 Los(e)

  • 629 Los(e)

Hollandse school, 18e eeuw Figuren op een bevroren plas bij een dorpje [1] inkttekening, 44 x 55 cm.

Hollandse school, 19e eeuw, mogelijk van de hand van Pieter Barbiers II Figuren bij een bruggetje bij maanlicht [1] aquarel, 46 x 57 cm.

Europese school, 18e/19e eeuw Madonna [1] maroufle, 45 x 34 cm.

Hollandse school, 18e eeuw Rivierlandschap met een stad in de verte [1] inkt en aquarel, 32 x 49 cm.

Johannes Bosboom (1817-1891) Monnik in zijn kamer [1] inkt en gouache, gesign. r.o., 12 x 7 cm.

Europese school, 18e eeuw Dame met sluier [1] doek, niet ingelijst, verf deels weg, 45 x 36 cm.

Europese school, met onduidelijk monogram r.o. Maria en het kind met de Heilige Anna en het kind Johannes de Doper als kind [1] board, 11 x 10 cm.

Los 4509

Gesigneerd Spin

Gesigneerd Spin Zeilschip op een meer [1] paneel, 23 x 32 cm.

Matthieu Theeuwes van Ginneken (1811-1888) 'Krielhaantje' [1] paneel, verso gesign., 30 x 26,5 cm.

Europese school, 17e/18e eeuw De gevangenneming van Christus [1] olieverf op koper, 31 x 23 cm.

Romain Steppe (1859-1927) Stoomboot op zee [1] paneel, gesign. l.o., verso etiket met naamsvermelding, 24 x 33 cm.

Onbekende kunstenaar, 17e eeuw De graflegging olieverf op koper, 17 x 22 cm.

Franse school, 18e/19e eeuw 'Le vray portrait du sauveur envoye au Roy Abagar' [1] maroufle, 50 x 40 cm.

Europese school, 19e eeuw Portret van een heer [1] pstel, 50 x 40 cm.

Italiaanse school, 18e/19e eeuw Christus als jongen [1] doek, 38 x 26 cm.

Toegeschreven aan Ernst Adolf Meissner (1837-1902) Koe [1] houtskool en wit krijt, 24 x 30 cm.

Hollandse school, 18e eeuw Portret van een dame [1] doek, 80 x 65 cm.

Los 4520

Gesigneerd Hove

Gesigneerd Hove Twee jonge vrouwen [1] doek, 55 x 50 cm.

Engelse school, 18e eeuw, Portret van een heer [1] tekening, 12 x 9,5 cm.

Europese school, 19e eeuw Twee jonge vrouwen in een landschap bij een meertje waain vee en een herder [1] doek, 35 x 46 cm.

Los 4523

N. Bastert

N. Bastert Molen. Hierbij onbekende kunstenaar, houtskooltekening [2] board, 25 x 18 cm.

Karl Konrad Simonsson (1843-1911) Huis aan een meer [1] board, gesign. l.o., 32 x 23 cm.

Cecil Aldin (1870-1935) Postkoets [1] litho, gesign. in de druk, 40 x 100 cm.

Onduidelijk gesign. l.o. Landschap [1] houtskool en wit krijt, 17 x 25 cm.

Hollandse school, eind 19e eeuw Zeegezicht / Gezicht vanaf de duinen op zee [2] tweemaal maroufle, 14 x 25 cm. en 13 x 16 cm.

Hollandse school, 18e eeuw Portret van en dame met hondje [1] doek, 83 x 67 cm.

Hollandse school, 19e eeuw Landschap met brug over een beekje bij huizen [1] aquarel, 19 x 24 cm.

Antoon van Domburg (1882-1954) Trien en Kobus Engelen in hun huis op Strabrecht te Heeze [1] doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm.

Johannes Blaeu (1650-1712) Rhenolandia et Amstelandia [1] gravure, handgekleurd, 42 x 50 cm.

Gravure, 16e eeuw, naar Raphael Apollo en Marsyas Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam [1]

Albert Regagnon (1874-1961) Bergpad [1] maroufle, gesign. l.o., niet ingelijst,

Hollandse school, 19e eeuw Man en vrouw in een roeiboot bij een bruggetje [1] doek, 40 x 50 cm.

Europese school, 117e/8e eeuw Menigte en soldaten te paard in een heuvellandschap [1] paneel, 30 x 45 cm.

David Joseph Bles (1821-1899) Interieur met familie [1] paneel, resten signatuur r.o., 13,5 x 17,5 cm.

Eduard Boehm (1830-1890) 'Partie bei Salzburg' [1] doek, gesign. l.o., 48 x 40 cm.

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) Vrouw bij een boerderij op een erf met kippen [1] paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 25 x 35 cm.

Alexander van Maasdijk (1856-1931) 'Fortune' [1] aquarel, gesign. l.o., 43 x 31 cm.

Lievin Herremans (1858-1921) Portret van een visser [1] doek, gesign. r.b., 188., Anvers, 60 x 50 cm.

Marinus Vermeulen (1868-1941) Hollands landschap met molen aan een vaart [1] paneel, ongesign., 25 x 32 cm.

Jean-Baptiste Henri Durand-Brager (1814-1879) Schepen bij het strand van Normandië [1] doek, signatuur r.o., niet ingelijst, 40 x 66 cm.

Eugenie Valter (19e eeuw) Portret van een zwarte labrador [1] aquarel, 26 x 18 cm.

Diverse grafiek, 19e en 20e eeuw [ds]

Tine Honig (1894-1957) Hoek van een kamer / Stilleven strand [2] tweemaal aquarel,

Jacob Ritsema (1869-1943) Akkerland met een molen [1] paneel, gesign. r.o., 23 x 35 cm.

Berend Adrianus Bongers (1866-1949) Haventje [1] doek, gesign. l.o., 30 x 43 cm.

Sjoerdje Kutsch Lojenga (1869-1934) Vrouw met melkkan bij een tafel Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] doek, gesign. l.o., 38 x 31 cm.

Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (1874-1950) 'Het boerenbuurtje, Edam' . [1] ets, gesign. r.o., epreuve d'artiste, 15 x 33 cm.

Abraham Samuel Smalt (1852-1930) Tuin met poort, palmen en bloempotten [1] doek, 55 x 50 cm., herkomst: D.A. Hoogendijk

Jacob Ritsema (1869-1943) Akkerland [1] maroufle, gesign. r.o., 40 x 50 cm.

Edgar Fernhout (1912-1974) Vier diverse litho's. Hierbij gravure, 18e eeuw. [map]

  • 629 Los(e)