Amsterdam

  • (Lose: 4500-4710)

  • (Lose: 4800-4964)

  • (Lose: 5000-5248)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

629 Los(e)
  • 629 Los(e)

Mimmo Paladino (geb. 1948) De droom [1] litho, gesign. 1994, 15/100, 100 x 70 cm.

Anton Heijboer (1924-2005) Diverse etsen [ds]

Lucebert (1924-1994) Weduwe van de zee [1] zeefdruk, gesign., 19/40, 80 x 60 cm.

Anton Heijboer (1924-2005) Diverse tekeningen [ds]

Hannes Postma (geb. 1933) Zonder titel [1] tekening, gesign. r.o., '86, 77 x 55 cm.

Toon Teeken (geb. 1944) Vijf diverse litho's. Hierbij drie litho's door Dirk Wiarda. [map]

Onduidelijk gesign. r.o. Zittend naakt [1] foto, 55 x 30 cm.

Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief I' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.

Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief II' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.

Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief IV' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.

Ogeng Heru Supono (1937-1991) 'Borobodur Temple Relief V' [1] doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 1988, 70 x 70 cm.

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Zonder titel [1] doek, niet ingelijst, gesign. 70 x 70 cm.

Serge Poliakoff (1900-1969) Compositie met groen en rood [1] litho, gesign., 25 x 30 cm.

Theo Niermeijer (1940-2005) Zonder titel [1] gemengde techniek op papier, 70 x 100 cm.

Kriki (geb. 1965) La Pute / Scene de Rue ex. kunstcollectie Peter Stuyvesant [2] twee zeefdrukken, 80 x 90 cm.

Ger Lataster (1920-2012) Twee litho's, hierbij Armando, glicee druk [3]

Reinhoud D'Haese (1928-2007) 'Caramels' [1] kleurenets, gesign. r.o., 1996, 50 x 65 cm.

Diverse moderne kunst [map]

Michiel Schierbeek (1948) Twee sculpturen [2] tweemaal beschilderd hout, ongesign., h. 70 cm. / h. 65 cm.

Hannes Kuiper, (geb. 1942) Vis op tafel [1] beschilderd hout, ongesign., h. 100 cm.

Hannes Kuiper (geb. 1942) Zon, boot, vogels [1] board, gesign., 105 x 115 cm.

Hannes Kuiper (geb. 1942) Sculptuur van een haan [1] beschilderd hout

Theo Kuijpers (geb. 1939) Zonder titel [1] was, grafiet, acrylverf, rijstpapier, katoen, stokken en touw, ongesign., h. 190 cm.

Carel Visser (1928-2015) Twee houtsnedes [map] tweemaal houtsnede, gesign., ca. 70 x 90 cm.

Dadara (geb. 1969) Zonder titel [1] board, gesign. r.o., 200 x 150 cm.

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Zonder titel. Hierbij druk naar Vasarely [2]

  • 629 Los(e)