Amsterdam

  • (Lose: 4500-4710)

  • (Lose: 4800-4964)

  • (Lose: 5000-5248)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

629 Los(e)
  • 629 Los(e)

Gesigneerd Paerels Figuren bij de zee [1] doek, 50 x 70 cm.

Ad Verdonk (1894-1977) Vissende jongen met zijn vangst [1] doek, gesign. r.o., 1946, 70 x 50 cm.

Jaap de Carpentier (1921-1996) Landschap bij Bergen [1] doek, gesign. r.o., '46, 30 x 40 cm.

Diverse kunst, 20e eeuw [ds]

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) Boerenerf [1] maroufle, gesign. met initialen r.o., 41 x 27 cm.

Gesigneerd Leo Gestel Berglandschap [1] aquarel, 50 x 40 cm.

Johannes Karel Leurs (1865-1938) Herder met kudde schapen op de heide [1] maroufle, gesign. r.o.,19,8 x 37,3 cm

Los 4628

Gesigneerd Alma

Gesigneerd Alma Stilleven [1] doek, 55 x 43 cm.

Cornelis Kievit (1906-1966) Interieur [1] doek, 70 x 55 cm.

Wim van der Salm (20e eeuw) Schepen op een rivier [1] paneel, 30 x 40 cm.

Theo Swagemakers (1898-1994) Stilleven met eieren en zoutvat [1] board, gesign. r.o., '75, 38 x 43 cm.

Theo Swagemakers (1898-1994) Stilleven met kommen, flessen en een vaas [1] board, gesign. r.o., 50 x 60 cm.

Theo Swagemakers (1898-1994) Stilleven met bonen, knoflook en rode peper [1] board, gesign. l.o., '70, 50 x 60 cm.

Jacobus Kloppenburg (geb. 1930) Naakt [1] pastel, ongesign., 80 x 100 cm.

Gesigneerd A. Dehondt 1922 Gezicht op een dorp [1]

Los 4639

Gesigneerd Hartz

Gesigneerd Hartz Bollenvelden doek, 35 x 50 cm.

Hollandse school, begin 20e eeuw Waterpomp op een erf [1] doek, 40 x 50 cm.

Frans Everbag (1877-1947) Toren de Lange Jan, Amersfoort [1] ets, gesign. l.o., 65 x 38 cm.

Onbekende kunstenaar, 18e eeuw Bijbels tafereel [1] doek, niet ingelijst, 66 x 50 cm.

Arjen Galema (1886-1974) Portret van de broer van de kunstenaar [1] board, gesign. l.o., 45 x 34 cm.

Gesigneerd V. Huszar Kippen in een tuin tussen bomen [1] doek, 40 x 30 cm.

Agnes van den Brandeler (1918-2002) De kleedkamer [1] doek, gesign. l.o., '59, 70 x 60 cm.

Henk Houtkoop (1937-2022) Gezicht op de Prinsengracht richting de Brouwersgracht [1] doek, gesign. l.o., '95, 75 x 94 cm.

Ilya Kabakov (geb. 1933) Neujahrsfeier [1] druk, gesign., V/XX, 60 x 40 cm.

Russische school, 20e eeuw Twee figuren [1] gouache, 16 x 16 cm.

Los 4651

Gesigneerd r.o.

Gesigneerd r.o. Zeegezicht [1] doek, 31 x 30 cm.

Dick Stapel (geb. 1942) Stilleven met schaal met peren op een tafel [1] doek, gesign. r.o., 60 x 50 cm.

Hein Stork (1924-1993) Landschap met doorbrekende zon [1] doek, gesign. r.o., 55 x 75 cm.

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Vrijend paar [1] houtskool en pastel, 49 x 67 cm.

Ruscha Langelaan (geb. 1946) Spelende kinderen in het gras [1] paneel, ongesign., 9 x 24 cm.

Frans van Damme (1858-1925) Haventje [1] doek, gesign. l.o., 36 x 57 cm.

Theo Swagemakers (1898-1994) Stilleven met perziken [1] board, gesign. l.o., '80, 34 x 40 cm.

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Bloemen [1] gemengde techniek op papier, 65 x 96 cm.

Kees van Waning (1861-1929) Stadsgezicht / Zeegezicht [2] tweemaal doek, niet ingelijst, gesign., 16 x 28 cm. en 20 x 26 cm.

Onbekende kunstenaar, begin 20e eeuw Slapende vrouw [1] board, 72 x 72 cm.

Toegeschreven aan Karel Colnot (1921-1996) Stilleven doek, kleine beschadiging, ongesign., 81 x 65 cm. [1]

Gesigneerd Jak '61 Clown [1] board, 39 x 30 cm.

Jan Hoogsteyns (geb. 1935) Stilleven met vissen [1] doek, gesign. r.o., '73, 45 x 55 cm.

Gesigneerd L.G. '14 Bomen board, 37 x 48 cm.

Leonor Fini (1907-1996) Twee figuren [1] inkt en gouache, ongesigneerd?, 39 x 26 cm.

Theo Swagemakers (1898-1994) Stilleven met vis [1] board, gesign. m.o., 42 x 50 cm.

Albert Muis (1914-1988) Tuin te Argeles sur Mer [1] olieverf op papier, gesign. verso, 52 x 63 cm.

Ernst Voss (geb. 1961) Prinseneiland, Amsterdam [1] doek, niet ingelijst, verso gesign., 1997, 70 x 100 cm.

Ernst Voss (geb. 1961) Terras van café d'Alderliefste, Bergen [1] doek, niet ingelijst, gesign. l.b., 2001, 60 x 40 cm.

Theo Daamen (geb. 1939) 'De auditie' [1] board, gesign., 2007, verso titel, 55 x 80 cm.

Theo Daamen (geb. 1939) 'Op een podium' [1] board, gesign. r.o., verso gesign., 2003, 40 x 50 cm.

Theo Daamen (geb. 1939) 'Op het slappe koord III' [1] board, gesign., 1998, 38 x 32 cm.

Diverse grafiek en tekeningen W. Rozendaal, J. Troelstra, J. Wiegers,

Han Bolte (1906-1989) Naakt in een landschap [1] board, gesign. r.o., '69. 38 x 48 cm.

Franse school, 20e eeuw Gezicht op een tuin [1] doek, niet ingelijst, 25 x 35 cm.

Clemens Merkelbach van Enkhuizen (geb. 1937) Gezicht op het Scheepvaartmuseum [1] houtskool, gesign. r.o., '84, 30 x 45 cm.

Wojtek Wilczyk (geb. 1961) Siem, anowice sloiskie 27.01.2001 [1] foto/zilverprint, verso gesign., 2001, 1/5, 35 x 35 cm.

Anton Heijboer (1924-2005) Haan [1] aquarel, gesign. 70 x 60 cm.

Bergense school, 20e eeuw Boerderij [1] doek, 30 x 40 cm.

  • 629 Los(e)