Amsterdam

  • (Lose: 4500-4710)

  • (Lose: 4800-4964)

  • (Lose: 5000-5248)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

629 Los(e)
  • 629 Los(e)

Collectie grafiek, 20e eeuw [map]

Drie diverse tekeningen, 20e eeuw [3] 22 x 27 cm. tot 35 x 55 cm.

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Man in landschap [1] 30 x 40 cm.

Naar Steinlen, litho [1] litho, 34 x 29 cm.

Jovan Obican (1918-1986) Figuren [1] doek, gesign. l.o., 68 x 55 cm.

Martin Jonas (1924-1996) Drie figuren op een akker [1] doek, gesign. r.o., 1968, 70 x 40 cm.

Martin Jonas (1924-1996) Rustende man bij geiten [1] doek, gesign. r.o., 1966, 25 x 49 cm.

Shigesaburo Ishida (1888-1960) Man op een brug [1] aquarel, gesign., 45 x 30 cm.

John Rädecker (1885-1956) Portret van de vrouw van de kunstenaar [1] houtskool, ongesign., 44 x 28 cm.

Vier gravures, 18e eeuw Opticaprenten met afbeeldingen van Florence [4] viermaal gravure, handgekleurd, 30 x 40 cm.

Cyril Bleys (1895-1976) Bloemen in een glazen vaas [1] pastel, gesign., 36 x 60 cm.

Agnes van den Brandeler (1918-2002) Parijs [1] doek, gesign. l.o., '61, 60 x 74 cm.

Miep Dehé-Krijger (1888-1970) Kabouters in een bos [1] knipsel, gesign. r.o., 48 x 63 cm.

Gesigneerd Beckmann Zittend naakt [1] board, 55 x 42 cm.

Ciano Siewert (geb. 1942) Twee aquarellen [2] tweemaal aquarel, gesign., '78, 45 x 60 cm.

Hollandse school, 18e/19e eeuw, elegant gezelschap, Hierbij aquarel door Jan Groenenstein en houtsnede, onbekende kunstenaar [3]

Balinese school, 20e eeuw Twee doeken met voorstelling van figuren [2] tweemaal doek, 50 x 60 cm.

Onbekende kunstenaar, 18e/19e eeuw Portret van een dame [1] pastel, 60 x 47 cm.

Hollandse school, 19e eeuw Herberginterieur [1]

Henri Cassiers (1858-1944) 'Les moulins qui chantent' [1] litho, gesign. op de steen, 70 x 115 cm.

Hein Stork (1924-1993) Drie diverse werken, Kerkinterieur/Moret sur Loing/Schuur in landschap [3] 20 x 25 cm., 22 x 27 cm. en 16 x 20 cm.

J. Th. Mousson (1887-1950) [1] pastel

Franse school, 1925 Portret van een heer [1] pastel

Hollandse school, 18e eeuw Allegorische voorstelling met rouwende putti [1] doek, niet ingelijst, 58 x 133 cm.

Hollandse school, 17e eeuw Uitgestrekt rivierlandschap met figuren op een pad bij een dorp [1] paneel, 32 x 46 cm.

Hollandse school, 18e eeuw Portret van een jonge magistraat [1] doek, 65 x 55 cm.

Omgeving van Herman van der Myn Portret van Cornelis Ploos van Amstel [1] doek, 77 x 61 cm.

Hollandse school, 17e/18e eeuw De aanbidding van de herders paneel, 30 x 23 cm. [1]

Italiaanse school, 17e/18e eeuw Kinderportret Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam [1] doek, 36 x 29 cm.

Joseph August Knip (1777-1847) Uitgestrekt rivierlandschap met reizigers op een pad [1] aquarel en gouache, ongesign., 50 x 74 cm.

Italiaanse school, 19e/ vroeg 20e eeuw, naar Raphael Madonna met de stoel [1] doek, diam. 50 cm.

Kasparus Karssen (1810-1896) Figuren bij huizen in een stad, Amsterdam, 1842 [1] paneel, verso gesign., Amsterdam 1842, 15,5 x 18,2 cm.

Hendrik Vettewinkel (1809-1878) Schepen op het IJ bij Amsterdam paneel, herkomst: familie van de kunstenaar via vererving, 47 x 50 cm.

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912) Schepen op een meer in en storm [1] paneel, gesign. r.o., 14 x 20,5 cm.

Europese School, vroeg 18e eeuw Italianiserend landschap met ruïne en figuren met ezel op voorgrond [1] doek, 80 x 100 cm.

Andreas Schelfhout (1787-1870) Winters landschap met figuren op een bevroren vaart bij een molen [1] aquarel, gesign. l.o., 15,5 x 23,3 cm.

Europese school, 19e eeuw Kustgezicht Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] doek, 28 x 43 cm.

Toegeschreven aan Philips Wouwerman (1619-1668) Gezicht op een legerkamp [1] paneel, beschadigd, gesign. PW l.o., 48 x 63 cm.

Hollandse school, 19e eeuw Ruiter op een pad bij een rivier, aan de overzijde een stad [1] doek, 24,5 x 30 cm.

Hollandse school, 17e/18e eeuw Inkt op perkament. Schepen op zee [1] inkttekening, 28 x 32,5 cm.

Pieter van Loo (1731-1784) Boerderij buiten Haarlem [1] gewassen inkt, gesign, r.o., verso gesign. 9,5 x 13 cm.

Barbara Elisa van Houten (1862-1950) 'De tekenles van Marietje' [1] aquarel, gesign. r.o., 45 x 26 cm.

Nicolaas Bastert (1854-1939) 'The Dutch mill' [1] doek, gesign. l.o., tent. Carnegie Institute, Pittsburgh

Christiaan Immerzeel (1808-1886) Visser in een roeiboot bij maanlicht [1] paneel, gesign. l.o., 46 x 38 cm.

Europese school, 18e eeuw Portret van een courtisane [1] doek, 48 x 40 cm.

Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Moeder met kinderen op een pad in de bergen [1] paneel, 20 x 23 cm.

Anthonie Waldorp (1803-1866) Zeilboot op een meer [1] inkt en aquarel, gesign. r.o. (signatuur mogelijk later toegevoegd), 32,5 x 24 cm.

Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927) Vissersvrouwen op het strand [1] doek, gesign. l.o., '34, 60 x 50 cm.

Hollandse school, 18e/19e eeuw Grisaille [1] doek, 85 x 105 cm.

  • 629 Los(e)