629 Los(e)/Seite
August Roeseler (1866-1934)
August Roeseler (1866-1934) Op het feest [1] doek, niet ingelijst, gesign. l.o., Hamburg, 100 x 140 cm.
Hendricus Anthonius Dievenbach (1872-1946) Moeder met kinderen aan tafel Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] doek, gesign. r.o., 32 x 40 cm.
Thamine Tadama-Groeneveld (1871-1938) Schelpenvissers in de branding [1] aquarel, gesign. r.o., 35 x 61 cm.
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Figuren op een boot in een vaart [1] doek, 30 x 40 cm.
Eugene Remy Maes (1849-1931)
Eugene Remy Maes (1849-1931) Rustende schapen in een heuvellandschap [1] paneel, gesign. r.o.,
Ben Viegers (1886-1947)
Ben Viegers (1886-1947) Figuren op een dorpsstraat Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] doek, gesign. l.o., 28 x 40 cm.
Dirk Koets (1895-1956)
Dirk Koets (1895-1956) Paarden bij een bouwplaats, Zeeland [1] doek, gesign. l.o., 60 x 75 cm.
Hollandse school, 19e eeuw, naar Charles Leickert Figuren op een bevroren vaart bij een molen [1] paneel, gesign. l.o., 24 x 25 cm.
Camille Nicolas Lambert (1876-1963)
Camille Nicolas Lambert (1876-1963) Twee badende vrouwen [1] doek, gesign. r.o., 55 x 67 cm.
Felicien Bobeldijk (1876-1964)
Felicien Bobeldijk (1876-1964) Platbodems op de gracht, Amsterdam [1] aquarel, gesign. r.o., 45 x 63 cm.
Jan Gerard Smits (1823-1910)
Jan Gerard Smits (1823-1910) Gezicht op Amsterdam vanaf het IJ [1] doek, gesign. r.o., 45 x 55 cm.
Toegeschreven aan Willem van Konijnenburg (1868-1943) Meisje met geiten [1] doek, onduidelijk gesign., 90 x 60 cm.
Henk Dekker (1897-1974)
Henk Dekker (1897-1974) Schepen op zee bij Texel [1] doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.
Willy Sluiter (1873-1949)
Willy Sluiter (1873-1949) Man op een paardenkar op het strand [1] doek, gesign. l.o., 45 X 63 cm.
Gerhard Altmann (1877-1940)
Gerhard Altmann (1877-1940) Bloesembomen bij een boerderij [1] doek, gesign. l.o., 60 x 90 cm.
Frans Everbag (1877-1947)
Frans Everbag (1877-1947) Stilleven met boeken en bronzen masker [1] doek, gesign. r.o., 45 x 60 cm.
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) Boereninterieur met vrouw die een kat melk geeft [1] paneel, gesign. l.o., 14 x 19 cm.
Jan Toorop (1858-1928)
Jan Toorop (1858-1928) Mijnwerkers [1] houtskool, gesign. r.o., 20 x 23 cm.
Jan Sluijters (1881-1957)
Jan Sluijters (1881-1957) Gertrud Leistikow dansend [1] aquarel, gesign. l.o., beschadigingen aan papier, 34 x 42 cm.
Leo Gestel (1881-1941)
Leo Gestel (1881-1941) De Rijn bij Woerden [1] houtskooltekening, gesign. r.o., '29, 29 x 30 cm.
Frans Everbag (1877-1947)
Frans Everbag (1877-1947) Stilleven met uien op een tinnen schotel en een tinnen kan [1] doek, gesign. l.o., 1945, 60 x 70 cm.
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) Interieur met moeder en kind aan tafel [1] doek, gesign. r.o., 57 x 48 cm.
Cornelis Kuypers (1864-1932)
Cornelis Kuypers (1864-1932) Hooischelven op het land [1] doek, gesign. l.o., 39 x 52 cm.
Charles Paul Gruppe (1860-1940)
Charles Paul Gruppe (1860-1940) Vrouw bij bootje achter een boerderij [1] aquarel, gesign. r.o., 29 x 42 cm.
Willy Sluiter (1873-1949)
Willy Sluiter (1873-1949) Portret van Krijntje [1] aquarel en pastel, gesign. r.b., 24 x 24 cm.
Hendrik Jan Wolter (1873-1952)
Hendrik Jan Wolter (1873-1952) Haven van Camogli [1] board, ongesign., verso etiket Kunstzaal Bennewitz, 23,5 x 28,5 cm.
Eduard Frankfort (1864-1920)
Eduard Frankfort (1864-1920) Vrouw bij een waterput achter een boerderij [1] board, gesign. l.o., 28 x 35 cm.
Willem George Frederik Jansen (1871-1949) Binnenhaven [1] doek, gesign. r.o., 29 x 34 cm.
George Hendrik Breitner (1857-1923)
Jacobus Jan Koeman (1889-1974)
Jacobus Jan Koeman (1889-1974) Stadsgezicht [1] doek, gesign. r.o., 35 x 57 cm.
Toegeschreven aan George Hendrik Breitner (1857-1923) Studie van een boer [1] houtskool en aquarel, gesign. 70 x 42 cm.
Onduidelijk gesign. l.b.
Onduidelijk gesign. l.b. Portret van een dame met hoed [1] doek, 35 x 27 cm.
Ivan Generalic (1914-1992)
Ivan Generalic (1914-1992) Figuren in de sneeuw Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam [1] doek, gesign. l.o., 38 x 48 cm.
Marie Hendrik Mackenzie (1878-1961)
Marie Hendrik Mackenzie (1878-1961) Huizen in de duinen, mogelijk Zandvoort of Wijk aan Zee [1] board, gesign. r.o., 45 x 60 cm.
Anthonie Lodewijk Koster (1859-1937)
Anthonie Lodewijk Koster (1859-1937) Gezicht op een gracht te Haarlem [1] pastel, gesign. r.o., 20 x 12,5 cm.
Anthony Keizer (1897-1961)
Anthony Keizer (1897-1961) De Witte Bergen, Laren [1] board, gesign. r.o., 29 x 44 cm.
Toon Kelder (1894-1973)
Toon Kelder (1894-1973) De orgeldraaier [1] doek, gesign. r.b., '26, ex collectie Piet Boendermaker, nr. 3076 / 157, 77 x 65 cm.
Jacoba Surie (1879-1970)
Ernst van Leyden (1892-1969)
Ernst van Leyden (1892-1969) Urker visser voor zijn woning [1] houtskool en aquarel, gesign. r.o., '21, 65 x 55 cm.
Raoul Hynckes (1893-1973)
Raoul Hynckes (1893-1973) Aangemeerde schepen [1] doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
Adri Pieck (1894-1982)
Adri Pieck (1894-1982) 'In bloeimaand' [1] doek, gesign. l.o., verso titel en signatuur, 50 x 60 cm.
Tsuguharu Foujita (1886-1968)
Dirk Wiggers (1866-1933)
Dirk Wiggers (1866-1933) Gezicht op een molen bij Rhenen [1] doek, gesign. l.o., 43 x 66 cm.
Paardenrassen. Kunstalbum van een en veertig afbeeldingen naar schilderijen van Otto Eerelman met be
Willem van den Berg (1886-1970)
Willem van den Berg (1886-1970) Portret van een boer, op de achtergrond een heuvellandschap met akker [1] paneel, gesign. r.o., 39 x 27,5 cm.
Mauritz Monnickendam (1863-1933)
Mauritz Monnickendam (1863-1933) Gezicht op de Diamantbeurs, Amsterdam [1] doek, gesign. l.o., 1919, 75 x 100 cm.
Arnout Colnot (1887-1983)
Arnout Colnot (1887-1983) Aan de Voert, Bergen [1] doek, gesign. r.o., 48 x 62 cm.
Dorus Arts (1901-1961)
Dorus Arts (1901-1961) 'Bij de antiquair' [1] board, gesign. l.o. 50 x 40 cm.
Marthe Hirt (1890-1971)
Marthe Hirt (1890-1971) Stilleven met wortels en een citroen [1] doek, gesign. r.b., 20,5 x 27 cm.
Cornelis Kuypers (1864-1932)
Cornelis Kuypers (1864-1932) Eenden in het gras [1] maroufle, niet ingelijst, gesign. r.o., 19,5 x 33 cm.
Toegeschreven aan Leo Gestel (1881-1941) Vrouw [1] pastel en krijt, signatuur r.o. mogelijk later toegevoegd, met atelierstempel, 60 x 47 cm.
Arnout Colnot (1887-1983)
Arnout Colnot (1887-1983) Boslaantje [1] doek, gesign. r.o., ex. collectie Piet Boendermaker, 62 x 76 cm.
Jacob Nieweg (1877-1955)
Jacob Nieweg (1877-1955) Bloemstilleven [1] doek, gesign. r.o., 1948, 45 x 40 cm.
Kees van Dongen (1877-1968)
Kees van Dongen (1877-1968) Wandelende heer [1] houtskool, gesign. l.b., 29 x 18 cm.
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) Man op een pad naast een korenveld bij een dorp [1] maroufle, gesign. r.o., 35 x 50 cm.
Coba Ritsema (1876-1961)
Coba Ritsema (1876-1961) Rozen in een glazen vaas Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1] paneel, gesign. l.o., 47 x 37 cm.
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964) Gezicht op het meer van Lugano [1] maroufle, gesign. r.o., 1914, 28 x 50 cm.
Toon Kelder (1894-1973)
Pieter Apol (1915-1957)
629 Los(e)/Seite