Amsterdam

  • (Lose: 4500-4710)

  • (Lose: 4800-4964)

  • (Lose: 5000-5248)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

629 Los(e)
  • 629 Los(e)

August Roeseler (1866-1934) Op het feest [1] doek, niet ingelijst, gesign. l.o., Hamburg, 100 x 140 cm.

Hendricus Anthonius Dievenbach (1872-1946) Moeder met kinderen aan tafel Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] doek, gesign. r.o., 32 x 40 cm.

Thamine Tadama-Groeneveld (1871-1938) Schelpenvissers in de branding [1] aquarel, gesign. r.o., 35 x 61 cm.

Hollandse school, 19e eeuw Figuren op een boot in een vaart [1] doek, 30 x 40 cm.

Eugene Remy Maes (1849-1931) Rustende schapen in een heuvellandschap [1] paneel, gesign. r.o.,

Ben Viegers (1886-1947) Figuren op een dorpsstraat Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] doek, gesign. l.o., 28 x 40 cm.

Dirk Koets (1895-1956) Paarden bij een bouwplaats, Zeeland [1] doek, gesign. l.o., 60 x 75 cm.

Hollandse school, 19e eeuw, naar Charles Leickert Figuren op een bevroren vaart bij een molen [1] paneel, gesign. l.o., 24 x 25 cm.

Camille Nicolas Lambert (1876-1963) Twee badende vrouwen [1] doek, gesign. r.o., 55 x 67 cm.

Felicien Bobeldijk (1876-1964) Platbodems op de gracht, Amsterdam [1] aquarel, gesign. r.o., 45 x 63 cm.

Jan Gerard Smits (1823-1910) Gezicht op Amsterdam vanaf het IJ [1] doek, gesign. r.o., 45 x 55 cm.

Toegeschreven aan Willem van Konijnenburg (1868-1943) Meisje met geiten [1] doek, onduidelijk gesign., 90 x 60 cm.

Henk Dekker (1897-1974) Schepen op zee bij Texel [1] doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm.

Willy Sluiter (1873-1949) Man op een paardenkar op het strand [1] doek, gesign. l.o., 45 X 63 cm.

Gerhard Altmann (1877-1940) Bloesembomen bij een boerderij [1] doek, gesign. l.o., 60 x 90 cm.

Frans Everbag (1877-1947) Stilleven met boeken en bronzen masker [1] doek, gesign. r.o., 45 x 60 cm.

Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) Boereninterieur met vrouw die een kat melk geeft [1] paneel, gesign. l.o., 14 x 19 cm.

Jan Toorop (1858-1928) Mijnwerkers [1] houtskool, gesign. r.o., 20 x 23 cm.

Jan Sluijters (1881-1957) Gertrud Leistikow dansend [1] aquarel, gesign. l.o., beschadigingen aan papier, 34 x 42 cm.

Leo Gestel (1881-1941) De Rijn bij Woerden [1] houtskooltekening, gesign. r.o., '29, 29 x 30 cm.

Frans Everbag (1877-1947) Stilleven met uien op een tinnen schotel en een tinnen kan [1] doek, gesign. l.o., 1945, 60 x 70 cm.

Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) Interieur met moeder en kind aan tafel [1] doek, gesign. r.o., 57 x 48 cm.

Cornelis Kuypers (1864-1932) Hooischelven op het land [1] doek, gesign. l.o., 39 x 52 cm.

Charles Paul Gruppe (1860-1940) Vrouw bij bootje achter een boerderij [1] aquarel, gesign. r.o., 29 x 42 cm.

Willy Sluiter (1873-1949) Portret van Krijntje [1] aquarel en pastel, gesign. r.b., 24 x 24 cm.

Hendrik Jan Wolter (1873-1952) Haven van Camogli [1] board, ongesign., verso etiket Kunstzaal Bennewitz, 23,5 x 28,5 cm.

Eduard Frankfort (1864-1920) Vrouw bij een waterput achter een boerderij [1] board, gesign. l.o., 28 x 35 cm.

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) Binnenhaven [1] doek, gesign. r.o., 29 x 34 cm.

Jacobus Jan Koeman (1889-1974) Stadsgezicht [1] doek, gesign. r.o., 35 x 57 cm.

Toegeschreven aan George Hendrik Breitner (1857-1923) Studie van een boer [1] houtskool en aquarel, gesign. 70 x 42 cm.

Onduidelijk gesign. l.b. Portret van een dame met hoed [1] doek, 35 x 27 cm.

Ivan Generalic (1914-1992) Figuren in de sneeuw Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam [1] doek, gesign. l.o., 38 x 48 cm.

Marie Hendrik Mackenzie (1878-1961) Huizen in de duinen, mogelijk Zandvoort of Wijk aan Zee [1] board, gesign. r.o., 45 x 60 cm.

Anthonie Lodewijk Koster (1859-1937) Gezicht op een gracht te Haarlem [1] pastel, gesign. r.o., 20 x 12,5 cm.

Anthony Keizer (1897-1961) De Witte Bergen, Laren [1] board, gesign. r.o., 29 x 44 cm.

Toon Kelder (1894-1973) De orgeldraaier [1] doek, gesign. r.b., '26, ex collectie Piet Boendermaker, nr. 3076 / 157, 77 x 65 cm.

Ernst van Leyden (1892-1969) Urker visser voor zijn woning [1] houtskool en aquarel, gesign. r.o., '21, 65 x 55 cm.

Raoul Hynckes (1893-1973) Aangemeerde schepen [1] doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 40 x 50 cm.

Adri Pieck (1894-1982) 'In bloeimaand' [1] doek, gesign. l.o., verso titel en signatuur, 50 x 60 cm.

Dirk Wiggers (1866-1933) Gezicht op een molen bij Rhenen [1] doek, gesign. l.o., 43 x 66 cm.

Willem van den Berg (1886-1970) Portret van een boer, op de achtergrond een heuvellandschap met akker [1] paneel, gesign. r.o., 39 x 27,5 cm.

Mauritz Monnickendam (1863-1933) Gezicht op de Diamantbeurs, Amsterdam [1] doek, gesign. l.o., 1919, 75 x 100 cm.

Arnout Colnot (1887-1983) Aan de Voert, Bergen [1] doek, gesign. r.o., 48 x 62 cm.

Dorus Arts (1901-1961) 'Bij de antiquair' [1] board, gesign. l.o. 50 x 40 cm.

Marthe Hirt (1890-1971) Stilleven met wortels en een citroen [1] doek, gesign. r.b., 20,5 x 27 cm.

Cornelis Kuypers (1864-1932) Eenden in het gras [1] maroufle, niet ingelijst, gesign. r.o., 19,5 x 33 cm.

Toegeschreven aan Leo Gestel (1881-1941) Vrouw [1] pastel en krijt, signatuur r.o. mogelijk later toegevoegd, met atelierstempel, 60 x 47 cm.

Arnout Colnot (1887-1983) Boslaantje [1] doek, gesign. r.o., ex. collectie Piet Boendermaker, 62 x 76 cm.

Jacob Nieweg (1877-1955) Bloemstilleven [1] doek, gesign. r.o., 1948, 45 x 40 cm.

Kees van Dongen (1877-1968) Wandelende heer [1] houtskool, gesign. l.b., 29 x 18 cm.

Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) Man op een pad naast een korenveld bij een dorp [1] maroufle, gesign. r.o., 35 x 50 cm.

Coba Ritsema (1876-1961) Rozen in een glazen vaas Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1] paneel, gesign. l.o., 47 x 37 cm.

Dirk Filarski (1885-1964) Gezicht op het meer van Lugano [1] maroufle, gesign. r.o., 1914, 28 x 50 cm.

  • 629 Los(e)