629 Los(e)/Seite
Frans Stuurman (geb. 1952)
Johan Hendrik Wijtman (1834-1915)
Johan Hendrik Wijtman (1834-1915) Naakt bij een schaal met fruit [1] aquarel, gesign. r.o., '91, 70 x 50 cm.
Onbekende kunstenaar, 19e/20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e/20e eeuw Berglandschap [1] doek, 40 x 55 cm.
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964) Figuren bij een brug, Noord-Afrika gouache, gesign. r.o., '46, 23 x 34 cm. [1]
Ellen Meuwese (geb. 1948)
Ellen Meuwese (geb. 1948) Wilhelmina doek,
Nikifor (1895-1968)
Nikifor (1895-1968) Geestelijke in zijn kamer [1] gouache, 20 x 16 cm.
Louis van Engelen (1856-1940)
Louis van Engelen (1856-1940) Schapen [1] doek, gesign. l.o., 39 x 47 cm.
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) Zuurinleggerij, Amsterdam [1] doek, gesign. r.o., 1941, herk. Collectie Meentwijck, Van Dooren p. 299, 64,5 x 50,5 cm.
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) Twee ingelijste tekeningen [2] twee tekeningen, met atelierstempel, 36 x 29 cm.
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) Tien diverse tekeningen allen in passepartout [10] 10 tekeningen, ongesign. ca. 30 x 20 cm.
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) Map met grote collectie tekeningen, naakten [map] deels met atelierstempel, ca. 25 x 35 cm.
Willy Boers (1905-1978)
Willy Boers (1905-1978) Map met negentien diverse tekeningen [map] deels gesigneerd, deels met atelierstempel, allen ca. 25 x 35 cm.
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Stilleven met fruit [1] pastel
Franse school, ca. 1800
Franse school, ca. 1800 Lezend meisje [1] pastel
Franse school, eerste helft 19e eeuw
Franse school, eerste helft 19e eeuw Paar portretten van twee broers [2] tweemaal doek,
Franse school, eerste helft 20e eeuw
Franse school, eerste helft 20e eeuw Stadsgezicht [1] doek, 60 x 80 cm.
Pierre Alechinsky (geb. 1927)
Pierre Alechinsky (geb. 1927) 'Milano' [1] ets, gesign. m.o., 1990, 54/99, 90 x 70 cm.
Robert Rauschenberg (1925-2008)
Robert Rauschenberg (1925-2008) 'Charms against Harm [1] seriegrafie, gesign. m.o., 1994, 15/100, 100 x 70 cm.
Ysbrant (geb. 1937)
Ysbrant (geb. 1937) 'Giudecca' [1] doek, gesign. r.o., verso signatuur en titel, 1985, 50 x 65 cm.
Pierre Alechinsky (geb. 1927)
Pierre Alechinsky (geb. 1927) Zonder titel [1] litho, gesign. m.o., 107/190, 75 x 53 cm.
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Figuur [1] gouache, gesign. m.o., '66, glas beschadigd, 60 x 90 cm.
Ed Dukkers (1923-1996)
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) 'Mit alle zufrieden' [1] doek, gesign. l.o., 1989, 55 x 65 cm.
Herman van Veen (geb. 1945)
Herman van Veen (geb. 1945) 'Vallend rood' [1] acryl op geschept papier, met certificaat, 101 x 42 cm.
Marlene Dumas (geb. 1953)
Karl Heinz Bohrmann (1928-1998)
Karl Heinz Bohrmann (1928-1998) 'IJmuiden' doek, gesign. r.o., 15.2.84, 50 x 90 cm. [1]
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002) 'Deep universe' Provenance: Collectie familie Brouwer [1] gouache, gesign. verso, 20 X 1990-2, 47,5 x 56 cm.
Sandro Chia (geb. 1946)
Sandro Chia (geb. 1946) 'Sarejevo' [1] ets en aquatint, gesign. r.o., 1994, 15/100, 100 x 70 cm.
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Figuur [1] houtskool, pastel en aquarel, gesign. m.o., '86.IX.11, 49 x 34 cm.
Etienne Elias (1936-2007)
Etienne Elias (1936-2007) Zonder titel [1] pastel, gesign. r.b., 64 x 48 cm.
Timo Nasseri (geb. 1972)
Timo Nasseri (geb. 1972) 'Jet Skin', aluminium box met 10 L-prints. [1] titelblad gesign., 1/15, 2005, 47 x 31 cm.
Aurelie Nemours (1910-2005)
Aurelie Nemours (1910-2005) Rythme du Millimètre six plus six [1] zeefdruk, gesign., 2000, 25/40, 17 x 75 cm.
Reinier Lucassen (geb. 1939)
Reinier Lucassen (geb. 1939) 'Is Art' [1] litho, gesign. r.o., 27/190, '79, 55 x 43 cm.
Michael Tedja (geb. 1971)
Michael Tedja (geb. 1971) 'Voorbode' [1] gemengde techniek op papier, verso gesign., 2001, herk.: Aschenbach en Hofland, Amsterdam, 138 x 98 cm.
Paul Blanca (geb. 1958)
Karel Appel (1921-2006)
Rik van Bentum (1936-1994)
Rik van Bentum (1936-1994) 'Zwart teken' [1] doek, verso gesign., gesign. l.b.'58, 86 x 40 cm.
Sigurdur Gudmondsson (geb. 1942)
Sigurdur Gudmondsson (geb. 1942) Kop [1] porselein, gesign. onderzijde, 2005, unica, genummerd 257646, h. 29 cm. porcelain
Wim T. Schippers (geb. 1942)
Wim T. Schippers (geb. 1942) Zonder titel [1] collage, gesign. r.o., 'voor Truus (Dekker), 13/5/05, 12,5 x 12 cm.
Herbert Zangs (1924-2003)
Herbert Zangs (1924-2003) Zonder titel [1] gemengde techniek op board, gesign. m.r., 71 x 50 cm., formaat lijst 88 x 67 cm.
Jef Diederen (1920-2009)
Jef Diederen (1920-2009)
Jef Diederen (1920-2009) 'Bourgogne' Provenance: Collectie familie Brouwer [1] aquarel, inkt en gouache, gesign. r.o., '87, 55 x 74 cm.
Kees Okx (geb. 1939)
Kees Okx (geb. 1939) 'Get the birds flying' [1] doek, gesign. m.o., 65 x 89 cm.
Shinkiji Tajiri (1923-2009)
Shinkiji Tajiri (1923-2009) Studie voor machine, 'the monthly drag' [1] stift en aquarel, gesign. l.o., '66,
Co Westerik (1924-2018)
Co Westerik (1924-2018) 'Kleine buitenscene' Provenance: Collectie familie Brouwer [1] aquarel, pen en krijt, 9,2 x 11 cm.
Kees van Bohemen (1928-1985)
Pierre Alechinsky (geb. 1927)
Pierre Alechinsky (geb. 1927) Zonder titel [1] litho, gesign. r.o., 60/100, 30 x 20 cm.
David Nash (geb. 1945)
David Nash (geb. 1945) 'Box elder column' [1] houtskool, gesign., 1997, 70 x 100 cm. charcoal on paper, F 139
Guy Leclercq (geb. 1940)
Guy Leclercq (geb. 1940) 'Samenhang' [1] doek, niet ingelijst, verso gesign. 2010, 50 x 40 cm.
Alexander Djikia (geb. 1963)
Alexander Djikia (geb. 1963) Serie van acht tekeningen [ds] 8 tekeningen, gesign., 1990-1996, allen ca. 30 x 40 cm. eight drawings
Reinier Lucassen (geb. 1939)
Janpeter Muilwijk (geb. 1960)
Janpeter Muilwijk (geb. 1960) 'Sticks and Stones' [1] potlood en aquarel, gesign. r.o., 2000, herk. Galerie Loerakker, Amsterdam, 60 x 176 cm.
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Paar tekeningen [2] tweemaal gemengde techniek op papier, gesign., '93, 50 x 35 cm. en 50 x 28 cm.
Reinier Lucassen (geb. 1939)
Reinier Lucassen (geb. 1939) 'ALCHIMIE 2000 M.OPUS' [1] gemengde techniek/collage, mogelijk verso gesign., 30 x 20 cm.
Robert Zandvliet (geb. 1970)
Robert Zandvliet (geb. 1970) 'Fly overs' [map] 4 litho's, gesign., 16/40, 2002, 76 x 57 cm.
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Vrouw bij sinasappelboom Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam [1] doek,
Reinier Lucassen (geb. 1939)
Reinier Lucassen (geb. 1939) 'DRIE.3.MAAL' [1] gemengde techniek/collage, mogelijk verso gesign., 30 x 20 cm.
Ma Liuming (geb. 1969)
Ma Liuming (geb. 1969) 'Baby No. 1' oil on canvas [1] doek, verso gesign., 1999, herkomst: Chinese Contemporary Ltd. London, 200 x 150 cm.
629 Los(e)/Seite