Amsterdam

  • (Lose: 4500-4710)

  • (Lose: 4800-4964)

  • (Lose: 5000-5248)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

629 Los(e)
  • 629 Los(e)

Dolf Breetveld (1892-1975) Abstracte compositie [1] doek, gesign. r.o., 100 x 130 cm.

Armando (1929-2018) Der Kopf [1] litho, 1988, 6/25, 90 x 63 cm.

Ilya Kabakov (geb. 1933) 'Musik auf dem wasser, Salzau' [1] offset litho, gesign. r.o., '96, 35/50, 38 x 49 cm.

Hannes Postma (geb. 1933) Zonder titel [1] olieverf, gouache en aquarel op papier, gesign., mei 1983, 78 x 106 cm.

Breyten Breytenbach (geb. 1939) 'La bouteille ..' [1] aquarel, verso gesign., '87, 31 x 24 cm.

Breyten Breytenbach (geb. 1939) 'Peintre la ...' [1] aquarel, verso gesign. '87, 32 x 23 cm.

Katherina Sieverding (geb. 1944) MATON/F-XI/69/07 c-print, gesign., 2007, 7/30, 29 x 20 cm. [1]

Fred Aldenberg (1922-2020) 'De vesting' / Grieks landschap [2] doek, gesign. l.o., '94, 30 x 30 cm. en doek, gesign., '80, 60 x 60 cm.

Los 5055

Seo (geb. 1977)

Annelies Strba (geb. 1947) 'Nyima 131' [1] inkjet print on canvas, verso gesigneerd, 2002, herkomst: Galerie Reckermann, Koln, 125 x 185 cm.

Michael Tedja (geb. 1971) 'Het holarium' [1] litho ,met tekening en cd, gesign. r.o., 4/40, 2002, 55 x 40 cm. ...[more]

Henk Visch (geb. 1950) 'Anna lacht niet' [1] aluminium, gesign., 3/3, 88 x 40 x 47 cm.

Ben Hoezen (1935-2021) Zonder titel [1] board, verso gesign., '69, 75 x 65 cm.

Fang Lijun (geb. 1963) Self-Sculpture [1] porselein, gesign. onderzijde, genummerd 8/50, 1998, h. 35 cm.

Fang Lijun (geb. 1963) 2002.12.9 [1] houtdruk, gesign., 2002, 9/25, 120 x 80 cm.

Huang Rui (geb. 1952) China/Chi Na [1] zeefdruk en olieverf op doek, verso gesign., '07, 127,5 x 154 cm. screenprint and oil paint on canvas

Xy Yihui (geb. 1964) 'Liitle Red Book' [1] porselein, ongesign., 18 x 11 x 5 cm.

Guo Wei (geb. 1960) Liggende man doek, gesign. r.o., '97, herkomst: Serieuze Zaken, Amsterdam, niet ingelijst, 80 x 100 cm.

Herman Brood (1946-2001) 'Vliegtuig boven stad' [1] doek, gesign. m.o., 100 x 120 cm.

Zhang Dali (geb. 1963) 'Demolition - forbidden city' [1] print / foto, verso gesign., Beijing 1998,

Barry Flanagan (1941-2009) Voeten [1] ets, gesign. m.o., 6/16, '08, 18 x 21 cm

Lai Xiao Ping (geb. 1968) Meisje [1] doek, verso gesign., 2007, 120 x 100 cm.

Herman Brood (1946-2001) Man en vrouw [1] doek, gesign. l.o., 85 x 90 cm.

Jiri Georg Dokoupil (geb. 1054) 'El Angelito' [1] litho, gesign. r.o., 1997, 18/20, glas beschadigd, 55 x 38 cm.

James Turrell (geb. 1943) 'Penzance Eclips' [2] aquatint, gesign. r.o., 12/40, gesign. en fotogravure, 12/40, ongesign., beide ca. 25 x 20 cm.

Co Westerik (1924-2018) 'Man tussen grassen' [1] litho, gesign. m.o., 1995, 138/250, 35 x 40 cm.

Diverse grafiek en tekeningen, 20e en 21 eeuw René Lubarow, Vasiliev, [ds]

Ben Hoezen (1935-2021) 'Cyclus' [1] doek, gesign. r.o., '66, 100 x 148 cm.

Herman Brood (1946-2001) 'De biechtstoel' [1] tekening, gesign. 1992, 30 x 40 cm.

Yin Kun (geb. 1969) Zonder titel [1] doek, gesign. r.o., 2007, 100 x 120 cm.

J.C.J. Vanderheyden (1928-2012) 'Afstervend gewas' [1] board, verso etiket tentoonstelling Hasselt 1957, 37 x 47 cm.

Zhang Dali (geb. 1963) Kop [1] gips, gesigneerd binnenzijde, No. 4, 2001, h. 26 cm.

Gilberto Zorio (geb. 1944) Senza titolo [1] gemengde techniek op papier, gesign. r.o., '92, 56 x 76 cm. Mixed media on paper

Chris van Voorst (1918-2006) 'Striptease III' [1] doek, gesign. r.o., 95 x 65 cm.

Co Westerik (1924-2018) Man tussen grassen Provenance: Collectie familie Brouwer [1] litho, gesign. m.o., 1995, 217/250, 33 x 43 cm.

Eugene Brands (1913-2002) Stilleven [1] gouache, gesign. r.o., 46 x 57 cm.

Ryoichi Yamazaki (geb. 1976) Zonder titel [1] potlood en aaquarel op papier op board, verso gesign., niet ingelijst, 2008, 74 x 51 cm.

Diverse tekeningen en grafiek, 20e eeuw Sit Oey, [ds]

Anton Heijboer (1924-2005) Drie diverse tekeningen [3]

Motel 7 (21e eeuw) 'Totem' [1] doek, niet ingelijst, verso gesign., 2010, 80 x 30 cm.

Ladislav Kroha (20e eeuw) Zonder titel [1] board, 25 x 25 cm.

Mogelijk van de hand van Pierre Alechinsky Zonder titel [1] gemengde techniek op papier, 42 x 33 cm.

Agus Suroso (geb. 1980) Zonder titel [1] doek, gesign. r.o., 140 x 60 cm.

Leo Schatz (1918-2014) Zonder titel [1] doek, gesign. verso op spieraam, etiket Stedelijk Museum Amsterdam, 75 x 55 cm.

Vittorio Roerade (geb. 1962) 'Mindsong (starry starry night)' [1] doek, niet ingelijst, 2006, verso gesign., 150 x 130 cm.

Anton Heijboer (1924-2005) 'Voor Maria' doek, gesign. 130 x 110 cm.

Theo van Eijsden (1900-1980) Zonder titel [1] gouache, gesign. r.o., '75, 56 x 47 cm.

Bas Princen (geb. 1975) 'Ringroad Findeq-Ceuta' [1] C-print, verso gesign. op etiket, 2007, 2/12, 51 x 65 cm.

  • 629 Los(e)