Amsterdam

  • (Lose: 4000-4052)

  • (Lose: 6500-6578)

  • (Lose: 4200-4256)

  • (Lose: 7000-7033)

  • (Lose: 8000-8032)

  • (Lose: 7700-7736)

  • (Lose: 8200-8284)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

378 Los(e)

  • 378 Los(e)

Verguld bronzen cilindervormige hallantaarn in Louis XVI-stijl, ca. 1900, met vier gebogen glazen vensters [1] diam. 39 en h. 89 cm

Engeland, messing bolvormige hallantaarn, ca. 1900, met twaalf gebogen glazen vensters [1] diam. 43 en h. 70 cm

Verguld bronzen en messing hallantaarn met vijf ruitjes en kristallen prisma's en pegels [1] diam. 35 en h. 65 cm

België, kapitale messing negenlichts kroon, ca. 1930, met albasten schalen [1] diam. 115 en h. 190 cm

Verguld gietijzeren hallantaarn in Rococo-stijl, 19e eeuw, met vier glazen vensters [1] h. 55 cm

Los 4009

Messing kroon

Messing kroon met kristallen prisma's en pegels [1] diam. 30 en h. 56 cm

Zeslichts messing hanglamp, Art Deco, met albasten schaal (besch., barst) [1] diam. 67 en h. 66 cm

Smeedijzeren kroon met kristallen prisma's en pegels [1] diam. 43 en h. 80 cm

Messing vijflichts kroon met kristallen prisma's [1] diam. 48 en h. 77 cm

Frankrijk, messing staande schemerlamp in Louis XVI-stijl, 50'er jaren, met dennenappels, op driesprant. In hoogte verstelbaar [1]

Venetiaanse kroon. Eén blad ontbreekt [1] diam. 40 en h. 50 cm

Duitsland, verguld bronzen zeslichts kaarsenbolkroon, 18e eeuw, met vogel, 'birdcage' en sierarmen [1] diam. 60 en h. 60 cm

Stalen hanglamp, 30-er jaren, met vijf geribde en gebrandschilderde glazen kapjes [1] diam. 65 en h. 59 cm

Stalen hanglamp, 30-er jaren, met vijf glazen kappen (één kapje zit los) [1] diam. 68 en h. 66 cm

Geblazen glazen Venetiaanse hallantaarn, gekooid in smeedijzer. Aan smeedijzeren ketting [1] h. 40 cm; met ketting 123 cm

Frankrijk, spiegel in mahoniehouten lijst, Empire, met strijdwagen en halve kolommen [1] h. 146 en br. 100 cm

Rechthoekige spiegel in schildpadlijst in Renaissance stijl, 19e eeuw, met ebbenhouten robbellijstwerk [1] h. 53 en br. 48 cm

Holland, spiegel in vergulde lijst, Louis XVI, ca. 1790, met gestoken draperieën [1] h. 116 en br. 62 cm

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Empire, met kariatiden, leeuwenmasker, mascarons, bloem- en bladmotieven [1] h. 186 en br. 90 cm

Spiegel in vergulde lijst in Louis XV-XVI-stijl, 19e eeuw, met strikwerk, blad- en bloemranken (losse stukjes aanwezig) [1] h. 205 en br. 114 cm

Venetiaanse spiegel, gefacetteerd. De dubbele spiegellijst met o.a. medallion, voluten en acanthusbladeren [1] h. 117 en br. 74 cm

Gefacetteerde spiegel in vergulde lijst in Rococo-stijl, 19e eeuw, met kuif, schelpornamenten, bloem- en bladranken h. 161 en br. 95 cm

Paar gefacetteerde damspiegels in Louis XV-stijl, ieder in verguld houten lijst met kuif [2] h. 218 en br. 63 cm

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI, met bloemenmand, blad- en bloemranken (deel los, wél aanwezig) [1] h. 103 en br. 76 cm

Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, Louis XVI, met kabel- en parellijst. In de kap afbeelding van muzikanten [1] h. 84 en br. 52 cm

Gefacetteerde spiegel in verguld houten lijst [1] h. 140 en br. 90 cm

Kapitale spiegel in verguld grenenhouten lijst, ca. 1900, met zilverkleurige sierlijst [1] h. 225 en br. 116 cm

Italië, rechthoekige spiegel in porseleinen lijst, blauw-wit gestreept met bloemen (breuken in lijst) [1] h. 70 en br. 59 cm

Frankrijk, trumeau-spiegel in groen en verguld gelakte houten lijst, vroeg 19e eeuw, met o.a. palmetten en rozetten [1] h. 58 en br. 40 cm

Rechthoekig spiegeltje in vergulde lijst, Louis XV, met opengewerkte kuif [1] h. 58 en br. 32 cm

Frankrijk, rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, ca. 1800, versierd met rozetten, blad- en bloemmotieven [1] h. 93 en br. 74 cm

Grote butlerspiegel in verguld houten lijst met parellijst [1] diam. 98 cm

Butlerspiegel in vergulde lijst met noppen Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] diam. 43 cm

Spiegel in verguld en gestoken houten lijst, ca. 1740. Hout en dorre, met mercure glas en houten rugpaneeltjes [1] h. 74 en br. 52 cm

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw [1] h. 129 en br.58 cm

Spiegel in verguld en gebronsd grenenhouten lijst, ca. 1900, met parellijst en florale motieven [1] h. 128 en br. 93 cm

Spiegel in rijk gestoken eikenhouten lijst, 18e eeuw [1] h. 77 en br. 64 cm

Rechthoekige spiegel, in houten lijst, 19e eeuw, waarin spiegels. De kuif en lijst deels bekleed met latoenkoper [1] h. 124 en br. 76 cm

Belouds kleed, ca. 1940 [1] 173 x 110 cm

Zijden Suzani wandkleed, Uzbekistan, ca. 1900 [1] 135 x160 cm. Antique Silk Textile Uzbekistan, Ca. 1900

Heriz kleed, ca. 1930 [1] 338 x 265 cm

India, doek, vroeg 20e eeuw [1] 215 x 215 cm. Antique coverlet Textile India, Early 20th

Karadja loper, ca. 1920 [1] 458 x 102 cm

Turkmeens tribale pendjerelik, 19e eeuw met zijden bloemen [1] 120 x 38 cm Antique tribal rug with silk flowers, Central Asia 19th century

Turks zijden kleed, ca. 1950 [1] 170 x 118 cm

  • 378 Los(e)