Amsterdam

  • (Lose: 3125-3248)

  • (Lose: 3250-3498)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

372 Los(e)
  • 372 Los(e)

China, schildering, staande vrouw in rode mantel, in lijst [1] 78 x 32 cm

China, tien jade appliques, 20ste eeuw, samen een wiel vormend [10] diam. 12,5 cm

China, opengewerkt houten balk, ca. 1900, uitgevoerd met figuren in tempel, deels verguld [1] l. 128 cm, h. 24 cm, d. 11 cm

  • 372 Los(e)