372 Los(e)/Seite
China, Neolithische terracotta vaas,
China, schildering,
China, schildering, staande vrouw in rode mantel, in lijst [1] 78 x 32 cm
China, tien jade appliques, 20ste eeuw, samen een wiel vormend [10] diam. 12,5 cm
China, opengewerkt houten balk, ca. 1900, uitgevoerd met figuren in tempel, deels verguld [1] l. 128 cm, h. 24 cm, d. 11 cm
China, antieke wit jade cilindrische kom gemonteerd met Tibetaans zilveren standaard en deksel, 20e
Tibet, metalen boterlamp, 20e eeuw
Tibet, gelakt houten boekomslag,
372 Los(e)/Seite