Amsterdam

  • (Lose: 1000-1199)

  • (Lose: 1200-1350)

  • (Lose: 1700-1743)

  • (Lose: 1400-1565)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

  • Porcelain (40)
40 Los(e)

  • 40 Los(e)

Porseleinen tranferprint herinneringsbord 'Slachtverbod 1980 -Hoera wij leven nog' Provenance: Een inzending uit Hoorn [1]

Blauwe opaline glazen olielamp, 19e eeuw. Uitgevoerd met stippel decoratie. Compleet met wit glazen bolle kap, geëlektrificeerd [1] h. 50 cm.

Rörstrand, koffieservies, decor East Indies. Bestaande uit koffiepot, negen kop en schotels en drie eierdoppen. [22]

Frankrijk, Mouzin, aardewerk kastkom en paar dekspotten, 19e eeuw, met religieus transferprint decor [3] h. 10 en 16 cm.

Divers aardewerk, vnl 19e eeuw [ds]

Duitsland, porsleinen groep; Dobbelaar. Gesigneerd H Grelsch [1]

Makkum Tichelaar, polychroom aardewerj schotel en paar borden, 20e eeuw [3] diam. 35 en 23 cm.

Makkum Tichelaar, paar blauw aardewerk schotels, 20e eeuw [2] diam. 32,5 cm.

Société Céramique, aardewerk lampetkan, model 's Gravenhage 2. UItgevoerd met organische decoratie in geel en zwart. [1] h. 28 cm.

Lydia Wils (1924-1982), kristallen vaas met gelsepen decor van vrouw met vogels. Gesigneerd [1]

Gres sculptuur, 20e eeuw; Familie. Gesigneerd op achterzijde [1] h. 38, br 36, d. 18 cm.

Oranje glazen schaal. twee glazen vazen, jaren '70 en sierschaal '70e jaren, waarbij twee vaasjes en Alessi pepermolen [4] l. 61 cm.

Zeven stuks persglas en melkglas, ca. 1900 (één kandelaar schilfertje) [7] h. 7-18 cm.

Negen keramiek vaasjes, ca. 1930, w.o. Zaalberg [9] h. 3-15 cm.

Zuid-Holland, vier stuks plateel (inkpot schilfer) [4] h. 5-20 cm.

Vijf porseleinen en keramiek vazen, w.o. Pirkenhammer en Rosenthal [5] h. 13-29 cm.

China, paarblauw-wit porseleinen tulpenvazen, 20e eeuw, elk in drie delen [2] h. 40 cm.

China, zes porseleinen koppen en vijf schotels en Kanton, kom, 20e eeuw . [12] diam. 26 cm.

China, porseleinen bord en vaas, 20e eeuw. Bord famille rose, vaas met winterlandschap rondom [2] diam. 22, h. 21 cm.

Aardewerk koekdoos en Sarreguemines, drie borden [4] l. en diam. 22 cm.

Vijf gekleurd glazen vazen [5] h. 21-50 cm.

Drie stuks modern glaswerk, w.o. Denemarken, Mai Oersted, vis [3] l. 37 cm.

Vijf stuks keramiek en glaswerk, Art Deco, w.o. craquelé vaas [5]

Engeland, blauw-wit trekpotje, 19e eeuw en China, twee porseleinen borden, 18e eeuw (één bord gelijmd) [3]

Japan, collectie diverse Japans porseleinen koppen en schotels, (defecten) [ds]

  • 40 Los(e)