Amsterdam

  • (Lose: 1000-1199)

  • (Lose: 1200-1350)

  • (Lose: 1700-1743)

  • (Lose: 1400-1565)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

541 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen
  • 541 Los(e)

Messing bouilotte in Empire stijl met groen blikken kap [1] h. 60 cm.

Verzilverde spyglass (monoculair), ca. 1900 Uitgevoerd met benen omhulsel, drie traps. [1]

Schildpad doos en briletui en lederen etui, 19e eeuw, met gouden slot [3]

Twee gietijzeren tuinvazen en deurstopper in vorm van Jan Klaassen Provenance: Een inzending uit Hoorn [3] h, 15 en 30 cm.

Diverse objets de vertu, 19e eeuw, w.o. blikken tabaksdoos met gedrukte foorstelling van Mercurius [zkj]

Eikenhouten miniatuur chiffonnière en mahonie standaard, 19e eeuw, met borduurwerk achter glas [2] h. 44 en 26 x 29 cm.

Mahonie gefineerd theekistje, vroeg 19e eeuw, met marqueterie van schelpmotief [1] 11,5 x 11.5, h. 12,5 cm.

Opaline theebus, 19e eeuw met koperen montering in vorm van riemen. Hierbij eenlichts kandelaar, ca. 1920. [2] l. 12, h 32 cm.

Ivorine haarkam en twee faux tortois kammen en hoornen wandelstokgreep, ca. 1920, in de vorm van een adelaarskop. [4]

Diverse objects de vertu w.o. gouden brilletjes, horlogehouder etc. Hierbij Chinees geomancers kompas. [zkj]

Drie marmeren obelisken. [3] h. 30 - 42 cm.

Lot diverse objects de vertue o.a. benen naaldenkoker, dekseldoosje en twee Franse militaire penningen. [zkj]

Metalen bureaulamp met verstelbare arm [1]

Messing tafellamp, circa 1930 met papieren harmonicakap Provenance: Een inzending uit Hoorn [1] h. 55 cm.

Bronzen piece de milieu, laat 19e eeuw, met zeewezens langs de voet en met kristallen schaal [1] h. 25, diam. 22 cm.

Ca. 1900, album met ansichtkaarten en diverse handschoenen. [1 + doosje]

Ovale schildering, 19e eeuw. Stilleven met fruit en bloemen, op paneel, in lijst [1] 7 x 9 cm.

Gebronsd metalen sculptuur van gestileerde kat, naar Francois Pompon, 20e eeuw. Op ovale marmeren voet. [1] h. 45 cm.

Antieke (nautische) tekeninstrumenten, 18e/19e eeuw. W.o. passers en parallel linialen. [zkj]

Diverse scheeps ontwerptekeningen en zeekaart, 1930/40. Hierbij spanendoos met houten en kunststoffen nautische linealen en passers. [2 dzn]

Gelakt metalen bronzen sculptuur 'Bacchant' en onyx asbak met gemonteerd bronzen bizon op de rand [2] h. 25 en l. 27 cm.

Charles Anfrie (1833-1905), bruin gepatineerd bronzen sculptuur, eind 19e eeuw; Poste Restante aux champs' [1] h. 39 cm.

Hans Bayens, kunststof sculptuur ontwerp voor 'de veerman' [1] h. 28 cm.

Negen bronzen penningen, w.o. 'drie-voudige' penning Leonardo Da Vinci door Kauko Rasänen (1926-2015), 1974. [9]

Bronzen sculptuur, ca. 1970 en gipsen museumkopie buste [2] h. 35 en 31 cm.

Gipsen buste, 19e eeuw; Camus (achterzijde voet beschadigd) Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [1] h. 62 cm.

Vijf stuks divers, w.o. Meissen dienschaal [5]

Diverse oosterse sloten, deels ca. 1900 [zkj]

China, zwart stenen inkt dekseldoos met draak en-relief [1] l. 13 cm.

China, Mahjong spel in rijk gestoken houten kist, 1e helft 20e eeuw, met benen-bamboe stukken en vier houten latten [1] 24 x 24, d. 17 cm.

China,bronzen-cloissone Guanyin, 20e eeuw staand op een lotustroon [1] h. 55 m.

Oosters keramiek masker 32 x 21 cm.

China, stenen dekselkom, 20e eeuw [1] diam. 13,5 cm

China, Ming-stijl celadon kom, met gecracqueleerd groen glazuur [1] diam. 20 cm

Japan, Imari porseleinen dienschaal, 19e eeuw, beschilderd met feniks en bloemen [1] l. 33 cm

China, twee cloisonne bronzen vazen, ca. 1900, gedecoreerd met bloemen en draken [2] h. 28,5-30 cm

China, famille verte porseleinen kom, ca. 1900, met gecraqueleerd glazuur, beschilderd met figuren te paard [1] diam. 24 cm

China, roodgeglazuurde porseleinen vaas, 20e eeuw, met zilverkleurig gespikkeld patroon [1] h. 23 cm

Japan, paar Imari porseleinen vazen, 20e eeuw, gedecoreerd met bloemenvazen [2] h. 30 cm

Japan, rode lakwerk vaas, 20e eeuw, met goudkleurige decoratie van kersenbloesem [1] h. 30,5 cm

China, blauw-wit porseleinen 'draken' penselenpot, 20e eeuw (haarlijnen) [1] h. 18 cm

China, twee famille rose porseleinen figuren, modern, beide traditioneel gekleed, onderzijde met merk [2] h. 31-33,5 cm

Mogelijk Duitsland, twee witgeglazuurde galante figuren, 20e eeuw, van een dame en een heer met bloemenvaas [2] h. 22 cm

  • 541 Los(e)