562 Los(e)/Seite
Oranje glazen schaal. twee glazen vazen, jaren '70 en sierschaal '70e jaren, waarbij twee vaasjes en
Oranje glazen schaal. twee glazen vazen, jaren '70 en sierschaal '70e jaren, waarbij twee vaasjes en Alessi pepermolen [4] l. 61 cm.
Zeven stuks persglas en melkglas, ca. 1900 (één kandelaar schilfertje) [7] h. 7-18 cm.
Negen keramiek vaasjes, ca. 1930,
Negen keramiek vaasjes, ca. 1930, w.o. Zaalberg [9] h. 3-15 cm.
Zuid-Holland, vier stuks plateel
Zuid-Holland, vier stuks plateel (inkpot schilfer) [4] h. 5-20 cm.
Vijf porseleinen en keramiek vazen,
Vijf porseleinen en keramiek vazen, w.o. Pirkenhammer en Rosenthal [5] h. 13-29 cm.
Japan, divers eierschaal porselein
China, paarblauw-wit porseleinen tulpenvazen, 20e eeuw, elk in drie delen [2] h. 40 cm.
China, zes porseleinen koppen en vijf schotels en Kanton, kom, 20e eeuw . [12] diam. 26 cm.
China, porseleinen bord en vaas, 20e eeuw. Bord famille rose, vaas met winterlandschap rondom [2] diam. 22, h. 21 cm.
Aardewerk koekdoos en Sarreguemines, drie borden [4] l. en diam. 22 cm.
Vijf gekleurd glazen vazen
Vijf gekleurd glazen vazen [5] h. 21-50 cm.
Drie stuks modern glaswerk,
Drie stuks modern glaswerk, w.o. Denemarken, Mai Oersted, vis [3] l. 37 cm.
Vijf stuks keramiek en glaswerk, Art Deco, w.o. craquelé vaas [5]
Engeland, blauw-wit trekpotje, 19e eeuw en China, twee porseleinen borden, 18e eeuw (één bord gelijmd) [3]
Japan, serie van vijf Imari bekers, ca. 1800 en China, steengoed vaas, begin 20e eeuw [6]
Japan, collectie diverse Japans porseleinen koppen en schotels, (defecten) [ds]
562 Los(e)/Seite