Amsterdam

  • (Lose: 1000-1199)

  • (Lose: 1200-1350)

  • (Lose: 1700-1743)

  • (Lose: 1400-1565)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

562 Los(e)
  • 562 Los(e)

Mogelijk Duitsland, twee witgeglazuurde galante figuren, 20e eeuw, van een dame en een heer met bloemenvaas [2] h. 22 cm

Paar gebronsd metalen vijlichts kandelaren op wit marmeren voet, ca. 1900. Met relief van putti op de voet. [2] h. 47 cm.

Twee albums met antieke ansichtkaarten. w.o. Amsterdam. [2]

Antiek messing kogeltasje. Voor vergelijkbaar exemplaar zie publicatie Tassen Museum.

Diverse kristallen parfumflacons, 19e eeuw, met zilveren dop [zkj]

Paar ijzeren kurkenpersen, één in vorm van hond [2] l. 23 cm.

Divers pleet bestek [2 zkjs]

Sheffield, vierdelig pleet theeservies [4] h. 8-23 cm.

Los 1073

Divers,

Divers, w.o. pleet wijnkoeler [ds]

Zwart gepatineerd bronzen sculptuur, Schoonspringster, op wit stenen voet. Gesigneerd met 'G' [1] h. 40 incl. voet

Spiegel in been en ebbenhouten lijst. [1] h. 49 cm, b. 41 cm

Aardewerk amfoor in metalen standaard. [1] h. 103 cm alleen vaas

Collectie grote schelpen. [vhd]

Zeven flessen rode wijn, w.o. Margaux, 1969 en 200 [7]

Leren etui met inktpotje Diverse objets de vertu w.o. goudweegschaal in koperen koker, ca. 1800, toegeschreven aan Christiaan Thieme [zkj]

Vier tinnen klepkannen, 18/19e eeuw met accoladevormige duimrust en eikel als duimrust [4] h. 16-29 cm.

Divers tin, 18e en 19e eeuw. [1 + ds] h. 35 cm.

Divers rood- en geel koperwerk, 19e eeuw. w.o. aker, treeften en theeketel. [7]

Gietijzeren haardplaat, 17e/18e eeuw [1] h. 84 en br. 63 cm

Antieke smeedijzeren haardplaat [1] h. 76 en br. 62 cm

Italiaanse viool, 1980. 4/4 maat, aan binnenzijde etiket 'Umberto Lanaro, fece in Padova, anno 1980'. Compleet met vioolkoffer. [1] l. 60 cm.

Mahoniehouten camera, Watson & Son, met drie platen, 19e eeuw. [4] h. 22 cm. ...[more]

Spaanse akoestische gitaar, 60'er jaren. [1] l. 101 cm

Bladmuziekstandaard, ca. 1900, met zwarte gietijzeren voet Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [1]

Aluminium vitrinekastje met één deur en kersenhouten voet Provenance “The Jepara Wreck 1998” [1] br. 39, h. 61 en d. 25 cm

Ghana, Ashanti, twee houten krukken beide met opengewerkt geometrische kolommen. [2] 51 x 26 x 35 en 26 x 25 x 31 cm.

Ghana, Ashanti, twee houten krukken beide met opengewerkte geometrische kolommen [2] 50 x 28 x 35 en 38 x 22 x 23 cm.

Ghana, Ashanti, een met koperen platen versierde kruk met opengwerkte kolom geflankeerd door twee gezeten figuren [1] 58 x 28 x 39 cm.

Ghana, drie kolon figuren. Met beschilderde kleding [3] h. 71-76 cm.

Twee houten Afrikaanse spellen en een Afrikaanse bronzen olielamp versierd met vele figuren. [3] h. 70 en 95 cm.

Drie gekleurd houten staande figuren in Aboriginal stijl gemonteerd op een houten plank [1] h. 121, 96 en 127 cm.

Bali, twee gesneden houten vrouwfiguren, ca. 1950. [2] h. 32 en 42 cm.

Collectie klankschalen Provenance: The private collection of Musical instruments of Piet van Boxel, The Hague, The Netherlands [ds]

Drie klankschalen Provenance: The private collection of Musical instruments of Piet van Boxel, The Hague, The Netherlands [3]

Diverse oosterse sieraden [zkj]

Thailand, Ayutthaya-stijl bronzen Boeddha hoofd, 20e eeuw [1] h. 23 cm, incl sokkel 34 cm

China, jade kylin op houten voet [2] h. 11 cm.

China, bronzen-cloisonné vaas en tinnen dekselvaas op losse voet [2] h. 25 xm.

China, vijf verguld houten sculpturen, begin 20e euw Staande monnikken [zkj] h. 16-18 cm.

China, vijf verguld houten sculpturen, begin 20e eeuw; hoogwaardigheidsbekleders [zkj] h. 14-19 cm.

Brima, twee gestoken houten deels vergulde Boeddha's gezeten in Bhumisparsamudra [2] h. 40 cm.

Birma, bruin gelakt en verguld houten Boeddha gezeten in Bhumisparsamudra [ h. 50 cm.

Twee portretminiaturen in benen lijsten, ca. 1900. Frederik de Grote en voorname dame. [2]

  • 562 Los(e)