Amsterdam

  • (Lose: 1000-1199)

  • (Lose: 1200-1350)

  • (Lose: 1700-1743)

  • (Lose: 1400-1565)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,50%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 20 6220447

Schätzpreis

562 Los(e)
  • 562 Los(e)

Houten scheepsmodel, lemsteraak, ca. 1930 Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [1] l. 72 cm

Houten halfmodel van een botter, ca. 1920. Opgetuigd en met zwaard. Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [1] l. 87 cm

Noorwegen, houten polychroom beschilderde kaarsenkroonluchter met engelen, ca. 1900 Provenance: Een collectie uit Marker antiekwinkel [1] h. 39 cm

Collectie van negen diverse Scarabee sculpturen; in verschillende materialen. Hierbij een vis. [10]

Antiek houten hijswiel [1] l. 58, br. 58 cm.

Groot houten katrol blok met smeedijzeren haak, ca. 1900, 'drieloper' [1] l. 55, br. 20, d 20 cm.

Paar koperen en gietijzeren vuurbokken, 19e eeuw Uitgevoerd met bolornamenten en frontaal masker. [2] h 39,5 x d 57 cm

Griekenland, ikoon, ca. 1900 (de randen overschilderd) [1] 43 x 30 cm.

Smeedijzeren kruis. Hierbij diverse religieuze objecten 1 + ds]

Diverse bijous, armbanden [zkj]

Diverse bijous, colliers [zkj]

Diverse bijous, oorbellen [zkj]

Verschillende bijou sieraden en divers, waaronder imitatie parels en clips [zkj]

Collectie Swatch horloges, waaronder 'Pop Swatch 'The Orb', (ref PWZ104)', in etui, ontworpen door Vivienne Westwood. Hierbij een boek.

Diverse edele en onedele sieraden en onderdelen, waaronder goud zkj

Sylvia Moschard, bruine leren tas in de vorm van een terriër. De halsband en het hengsel met slangenleer. Met stofzak [1] l. 49 h. 34 cm.

Swarovksi, collier met imitatie koraal en glaskralen. Hierbij diverse bijous waarinder imitatie LOVE ring zkj

Los 1222

Rugzak

Rugzak bekleed met koeienvel Provenance: Een collectie uit het ToyToy museum [1] 47 x 30 cm

Wespentaille paspop, ca. 1900. Op gezwart houten driepoot. [1] h. 164 cm

Vier bronzen sculpturen, 20e eeuw [4] h. 14-34 cm.

Les Beaux Arts, no. 7, 100 ml. parfumflacon, designed by Marco Pinto gesigneerd en genummerd 2842/5000. In etui [2]

China, diverse porselein en cloisonné (grotendeels beschadigd) [2 dzn]

India, vijf volkskunst gelakt houten sculpturen; Nandi l. circa 19 cm.

India, vier volkskunst gelakt houten sculpturen ; Nandi l. 15-20 cm.

India, vijf gelakt houten volkskunst sculpturen; Nandi [5] l. circa 15 cm.

China, drie bronzen-cloisonne koro's, 1e helft 19e eeuw, één met houten deksel en jade knop [3] h. 12,5-25 cm.

India, Rajasthan, prent `The King and Attendants´, 18e eeuw. Ingelijst, gemengde techniek. Lichte waterschade bovenrand. [1] h. 34 x 27 cm.

Houten vijzel met stamper [2] vijzel h. 42 cm.

China, achterglasschildering, 20e eeuw dame met kat [1]

  • 562 Los(e)