3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Los 286
Mooie achttiende eeuwse tabakspot in Delfts aardewerk, gemerkt "B.P.", met een blauwwit decor en
Los 312
MARTEL (sculp.) paar Art Deco-boekensteunen telkens met een sculptuur met groene patine met een
3 Los(e)/Seite