6 Los(e)/Seite
TOULOUSE-LAUTREC HENRI DE (1864 - 1901) zeldzame kleurlitho (proefdruk) op dun 'Japon' - papier dd
MIRO JOAN (1893 - 1983) werk in gemengde techniek te dateren in 1974 , nl een schildering op een
PICASSO PABLO, DIEGO, JOSÉ (1881 - 1973) met de hand gesigneerde litho/affiche voor de expo "Picasso
PICASSO PABLO, DIEGO, JOSÉ (1881 - 1973) litho in kleuren (op Arches) uitgegeven ter ere van de
Luxe uitgave n° 34/500 van de roman "Là-bas" van Karel Huysmans (1848 - 1907) met een originele
Fraai geïllustreerde luxe uitgave van de roman "La Randonnée de Samba Diouf" van Jérôme (1874 -
6 Los(e)/Seite