Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-935)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Chinese Works of Art (52)
52 Los(e)

  • 52 Los(e)

A pair of cloissoné vases Een paar cloissoné vazen. H 31 cm

Big cloissoné vase floral decor of flowers and birds Een grote cloisonné vaas met floraal decor en vogels. H 64.5 cm

A Chinese blue/white vase With a large crack on the body. Een Chinese blauw witte vaas met een grote barst. H 45 cm

A Canton famille rose vase 19th C. Een 19e eeuwse famille rose Kanton vaas. H 36 cm

Chinese vase blue/white With a large crack in the glaze. Een Chinese blauw witte vaas met een grote breuk in het glazuur. H 58.5 cm

2 Chinese celadon vases decoration with foo dogs 2 Chinese celadon vazen, gedecoreerd met pho honden. H 41.5 - 43 cm

Pair Chinese lidded famille rose vases 20th C. Een paar 20ste eeuwse famille rose vazen met deksel. H 64 cm

Chinese famille rose bottle vase with birds and flowers Een Chinese famille rose vaas met vogels en bloemen. H 56 cm

A Chinese vase 20thC with garden and music scene Een 20ste eeuwse Chinese vaas met een muziekscène in een tuin. H 60 cm

A pair of Kangxi lidded vases powder blue famille verte Een paar poeder blauwe famille verte KangXi dekselvazen. H 39.5 cm

Lot with a Nankin vase and a Chinese pot with cover Een lot met een Nankin vaas en een Chinese gemberpot met deksel. H 19.5 - 35.5 cm

Lot with 2 Chinese pedestals Een lot met 2 Chinese pedestallen. H 45 - 48 cm

Chinese vase blue/white Kangxi or late 19thC Een Chinese blauw witte KangXi of laat 19e eeuwse vaas. H 40 cm

Chinese Celadon vase Een Chinese celadon vaas. H 56 cm

Chinese Imari pot and 3 plates A Chinese Imari chocolate jug and 3 plates. Een Chinese Imari chocolade pot met 3 borden. H 23 Dia 23 cm

5 blue/white Chinese plates 18thC 2 plates with crack/hairlines. 5 blauw/witte Chinese borden, 19e eeuw. 2 borden met een barst/haarlijn. Dia 23 cm

Lot with Chinese saké bowls and saucers 18/19th century Een lot met Chinese sakékommetjes en schotels, 18/19e eeuw. Dia 7 - 13 cm

2 Qianlong sauce bowls 2 Qianlong sauce bowls with peacock decor. 2 Qianlong saus kommetjes met pauwendecor. 24.5 x 24.5 x 10.5 cm

2 famille rose plates Qianlong One plate with peacock decor. 2 Chinese famille rose, Qianlong borden met pauwendecor. Dia 23 - 28 cm

A Qianlong famille rose vase with cover Café au lait vase. Een famille rose, Qianlong dekselvaas 'café au lait'. H 27 cm

7 plates Kangxi fer de rouge Een lot van 7 Kangxi borden 'fer de rouge'. 1 bord hersteld. Dia 22.5 cm

3 Famille rose Qianlong plates Een lot met 3 famille rose, Qianlong borden. Dia 23 cm

2 pair of fine painted Qianlong cup and saucers Een lot met 2 paar fijn geschilderde Qianlong kommetjes en schotels. H 3.3 - 4 cm and Dia 12 cm

Los 517

Guanyin Kangxi

Guanyin Kangxi Porcelain biscuit decorated with famille verte enamels Een porseleinen Guanyin versierd met famille verte email. H 17.5 cm

Lot with 3 blanc de Chine figures Een lot met 3 blanc de Chine figuren. H 26 - 40 - 48 cm

A Chinese blue/white plate Guangxu period Decorated with dragons. Een Chinese blauw wit bord versierd met draken. Guangxu periode. Dia 21.5 cm

Various Chinese porcelain famille rose With damages. Een lot met divers famille rose Chinees porselein. Met beschadigingen. H 14 cm (tallest)

Lot 18thC Chinese blue/white plates 15 plates Een lot met 15 18e eeuwse Chinese borden. Blauw/wit. Dia 23 cm

A pair of small kanton vases 19th C. Een koppen kleine 19e eeuwse Kanton vazen. H 25.5 cm

A Chinese famille rose vase Qing late Qing (end 19th C.) Een Chinese famille rose vaas. Late Qing periode (eind 19e eeuw). H 59.5 cm

A pair of Chinese Nankin vases 19th C. Een koppel Nankin vazen. 19e eeuw. H 45.5 cm

A Chinese imari tea pot Een Chinese imari theepot. H 10 W 13 cm

Los 894

Lot Chinese

Chinese silver saucer and coffee cup late 19th Chinees zilveren schoteltje en koffiekopje eind 19e eeuw H 6,5 Dia 11 cm

Los 912

Lot Asian

Los 913

Lot of Chinese

Lot of Chinese teapots, capuchins Lot met diverse Chinese theepotten. H 4,5 - 15 cm

Chinese vase famille rose 19th C. Chinese famille rose vaas 19e eeuw H 42 cm

Octagonal chinese vase 19th century Achthoekige Chinese vaas 19e eeuw H 40 cm

Chinese ginger jar famille rose Chinese gemberpot famille rose H 32 cm

Couple Chinese vases Republic Koppel Chinese vazen ??Republiek H 35 cm

Los 918

Chinese ivory

  • 52 Los(e)