Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-935)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (161)
161 Los(e)

  • 161 Los(e)

Martin Wallaert (1944) Mixed media on paper Farmhouse, signed. Gemengde techniek op papier, Boerderij, gesigneerd. 69 x 89 cm

Martin Wallaert (1944) Oil on canvas Landscape with farm, signed. Olieverf op doek Landschap met boerderij. Gesigneerd. 48 x 60 cm

Jef Wauters (1927-2013) Portrait of a girl, oil on canvas, signed. Portret van een meisje, olieverf op doek, gesigneerd. 50 x 40 cm

Jef Wauters (1927-2013) A group of girls, oil on canvas, signed. Een groep meisjes olieverf op doek, gesigneerd. 30 x 40 cm

Jef Wauters (1927-2013) Portrait of a girl, oil on canvas, signed. Portret van een meisje Olieverf op doek, gesigneerd. 80 x 100 cm

Aimé VAN Belleghem (1922-1996) Clown, oil on canvas, signed. Clown. Olieverf op doek, gesigneerd. 60 x 50 cm

Armand G. G. Jamar (1870-1946) Landscape, oil on panel, signed. Landschap. Olieverf op paneel, gesigneerd. 18 x 26 cm

A sight in Paris, signed H. Muller Sight of Paris, oil on panel, signed. Een zicht in Parijs. Olieverf op doek, gesigneerd. 32 x 23 cm

Jef Wauters (1927-2013) Reading boy, oil on canvas, signed. Lezende jongen. Olieverf op doek, gesigneerd. 25 x 35 cm

Jef Wauters (1927-2013) Portrait of a girl, oil on canvas, signed. Meisjesportret. Olieverf op doek, gesigneerd. 70 x 60 cm

Alex Wauters (1899-1965) Portrait of a lady, oil on paper or canvas, signed. Vrouwenportret. Olieverf op doek, gesigneerd. 46.5 x 36.5 cm

Rik Slabbinck (1914-1991) Farmers in a landscape, oil on canvas, signed. Boeren in een landscap. Olieverf op doek, gesigneerd. 50 x 73 cm

Los 56

G. Simons

G. Simons Houses, oil on hardboard, signed. Huizen. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 62.5 x 70 cm

Romain Steppe (1859-1927) Marine with ships, oil on canvas, signed. Marine met boten. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm

Herman Verbaere (1906-1993) Village sight. Oil on canvas. Signed. Dorpszicht. Olieverf op doek, gesigneerd. 60 x 50 cm

Ernest Jean Joseph Godfrinon (1878-1927) Still life, oil on canvas, signed. Stil leven. Olieverf op doek, gesigneerd. 56 x 45 cm

Alfons Blomme (1889-1979) City sight. Oil on hardboard. Signed. Stadszicht. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 30.5 x 40 cm

Christian SILVAIN (1950) Oil on panel. Signed and dated 1976. Portret. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1976. 50 x 40 cm

Alphonse Quizet (1885-1955) Sight of Lille. Oil on canvas on panel. Signed. Zicht op Rijsel. Olieverf op doek op paneel, gesigneerd. 30 x 45 cm

André Lhote (1885-1962) Portrait of a lady. Oil on canvas. Signed A Lhote. Een damesportret. Olieverf op doek, gesigneerd. 61 x 50 cm

Los 117

Bert Wevers

Denis DOLPHIJN (1902-1992) Landscape. Oil on panel. Signed. Landscap. Olieverf op paneel, gesigneerd. 40 x 50 cm

Albert Isidore Devos (1868-1950) Marine. Oil on panel. Signed. Marine. Olieverf op paneel, gesigneerd. 12 x 23 cm

Romain Steppe (1859-1927) Marine. Oil on panel. Signed. Marine. Olieverf op paneel, gesigneerd. 19 x 25 cm

Victor Quiénen (1918-1983) Mother and child. Drawing. Signed. Moeder en kind. Tekening, gesigneerd. 66 x 47 cm

Henry Schouten (1857/64-1927) Chickens and turkeys Oil on canvas. Signed. Kippen en kalkoenen. Olieverf op doek, gesigneerd. 81 x 116 cm

Los 226

J. Verbrughe

Aglane - Georges AGLANE (1912-1994) Lot with 2 Nude paintings. Signed. Een lot met 2 naaktschilderingen, gesigneerd. 81 x 39.5 and 75 x 35 cm

Alfons Blomme (1889-1979) Landscape. Oil on hardboard. Signed. Landschap. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 35 x 39.5 cm

Los 311

Withdrawn

Wirthdrawn ...[more]

Alice Frey (1895-1981) Oil on canvas. Signed and dated 1943. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1943. 60 x 50 cm

Michel De Goeye (1900-1958) Marionettes. Watercolor painting. Signed. Marionetten. Aquarel op papier, gesigneerd. 35 x 25 cm

Filip Fierens (XX) Oil on canvas 'Family' Olieverf op doek, Familie. 90 x 120 cm

Gustav Max Stevens (1871-1946) Flower still life. Oil on paper. Signed. Bloemen stil leven. Olieverf op papier, gesigneerd. 31 x 40.5 cm

  • 161 Los(e)