Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Gent

  • (Lose: 1-500)

  • (Lose: 501-1000)

  • (Lose: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Drawings & Pastels (52)
52 Los(e)

  • 52 Los(e)

Sanguine drawing Nude academic study of a male nude. Naakte academische studie van een mannelijk naakt. 54.5 x 42 cm

Germaine Hagemans (1897-1985) Lot of 2 drawings, signed. Lot van 2 tekeningen, gesigneerd. 23 x 18,5 en 14 x 12 cm

Alfred Ost (1884-1945) A collection of 5 pen drawings. Een verzameling van 5 pentekeningen. 11 x 20.5 cm

Alfons Dessenis (1874-1952) Hoogstraat in Ghent. Pencil drawing, signed. Hoogstraat te Gent. Potloodtekening, getekend. 47 x 30 cm

Constant Montald (1862-1944) St Katherine Godshuis Ghent. Ink drawing, signed. St Katherine Godshuis in Gent. Inkttekening, gesigneerd. 22 x 35 cm

Willem Van Hecke (1893-1976) Charcoal drawing. Signed and dated 1950. Houtskooltekening. Gesigneerd en gedateerd 1950. 26 x 35.5 cm

Jan Burssens (1925-2002) Drawing on paper. Signed. Tekening op papier. Gesigneerd. 33 x 25.5 cm

Oscar Hoge (1884-1965) Design drawings for ceiling painting house 1961. Ontwerptekeningen voor plafondschildering woning 1961. 50 x 58 - 50 x 70 cm

Bert De Clerck (1912) Charcoal drawing. Signed. Houtskooltekening. Gesigneerd. 86.5 x 55.5 cm

Georges Minne (1866-1941) Mother and child. Drawing, signed and dated '20. Moeder en kind. Tekening, gesigneerd en gedateerd '20. 24 x 19 cm

Nikolaas Mathijs Eekman (1889-1973) Ink/aquarel. Signed and dated '43. Inkt/aquarel. Gesigneerd en gedateerd '43. 19.5 x 13.5 cm

Frans Van Leemputten (1850-1914) Drawing, signed. Tekening, gesigneerd. 30.5 x 24 cm

Henri Thomas (1930-2016) Charcoal drawing, signed. Houtskooltekening, gesigneerd. 25 x 18.5 cm

Louis Clesse (1889-1961) Charcoal drawing, signed. Houtskooltekening, gesigneerd. 52 x 63 cm

Antiquarian book Parlour table book and Sketches Egypt & Nubia. Parlour table book en Sketches Egypt & Nubia. ...[more]

Alphons Vermeir (1905-1994) Pastel (3) on paper, signed. Pastel (3) op papier, gesigneerd. 16 x 19 cm

Jules De Bruycker (1870-1945) Pencil drawing Nude Signed in pencil. Potloodtekening Naakt Gesigneerd in potlood. 22 x 32.5 cm

Charles Rousseau (1862-1916) Pastel, signed and dated 1992. Pastel, gesigneerd en gedateerd 1992. 61 x 46.5 cm

Mathilde Du Monceau De Bergendael (1875-1952) Beguinage. Oil on canvas, signed. Begijnhof. Olieverf op doek, gesigneerd. 72 x 98 cm

Alfred Ost (1884-1945) Ink drawing, signed and dated '43. Inkttekening, gesigneerd en gedateerd '43. 39.5 x 49 cm (3x)

Alfred Ost (1884-1945) Signed and dated 1944. Gesigneerd en gedateerd 1944. 53.5 x 71.5 cm

Alfred Ost (1884-1945) Not signed. Niet gesigneerd. 69 x 54 cm

Alfred Ost (1884-1945) 3 Ink drawings. 3 Inkttekening. 28 x 30, 37 x 27 and 17.5 x 28 cm

  • 52 Los(e)