5 Los(e)/Seite
A Bolivian marble head
A Bolivian marble head Dated 20th century. Een Boliviaans marmeren hoofd gedateerd 20e eeuw. H 23.5 cm (the head) H 26.5 cm (with base)
Marylyn GIEROW (1936)
Roman Jug
Roman Jug glass from wreckage. Een Romeins glazen vaasje van een bootwrak. H 11 cm
A collection of Tumaco figures
A collection of Tumaco figures Colombia. Een verzameling van Tumaco beeldjes uit Colombia. H 8 - 15 cm
Egyptian OUSHABTI figurine
5 Los(e)/Seite