Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Gent

  • (Lose: 1-500)

  • (Lose: 501-1000)

  • (Lose: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (260)
260 Los(e)

  • 260 Los(e)

Maurice Sijs (1880-1972) Gouache 'The Provence' (Martigues), signed. Gouache 'De Provence' (Martigues), gesigneerd. 32.5 x 25.5 cm

Raymond Van De Waele (1894-?) Portrait of a Lady. Oil on canvas, not signed. Portret van een dame. Olieverf op doek, niet gesigneerd. 46 x 42.5 cm

Raymond Van De Waele (1894-?) Cows by the river Lyss. Oil on canvas, signed. Koeien bij de rivier de Leie. Olieverf op doek, gesigneerd. 51 x 73 cm

Piet Lippens (1890-1981) Houses. Oil on canvas, signed. Huizen. Olieverf op doek, gesigneerd. 50 x 60 cm

Piet Lippens (1890-1981) Landscape with mill. Oil on canvas, signed. Landschap met molen. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm

Hermanus II Koekkoek (1836-1909) Landscape. Oil on panel, signed. Landschap. Olieverf op paneel, gesigneerd. 17 x 23.5 cm

Lady with Parrot, 18thC Oil on panel, not signed. Dame met papegaai, 18e eeuw. Olieverf op paneel, niet gesigneerd. 24.5 x 20.5 cm

Portrait of a Gentleman 19th C. Illegibly signed. Portret van een heer, 19e eeuw. Onleesbaar gesigneerd. 14.5 x 12.5 cm

Madonna with child Marouflaged on panel. Mark on the panel. Madonna met kind Gemaroufleerd op paneel. Merkteken op het paneel. 22.5 x 17.5 cm

Joseph Verdegem (1897-1957) Nude. Watercolor on paper, signed and dated '52. Naakt. Aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd '52. 27 x 36 cm

Albert Isidore Devos (1868-1950) Marine. Oil on canvas, signed. Marine. Olieverf op doek, gesigneerd. 26.5 x 50 cm

Albert Isidore Devos (1868-1950) Marine. Oil on panel, signed. Marine. Olieverf op paneel, gesigneerd. 12 x 22.5 cm

Alfons Blomme (1889-1979) Landscape. Oil on hardboard, signed. Landschap. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 45.5 x 49.5 cm

Alfons Blomme (1889-1979) Still life with flowers. Oil on hardboard, signed. Stilleven met bloemen. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 32 x 50 cm

Alfons Blomme (1889-1979) Marine (2). Oil on hardboard, signed. Marine (2). Olieverf op hardboard, gesigneerd. 30 x 34.5 and 29.5 x 32 cm

Armand G. G. Jamar (1870-1946) Winter landscape. Oil on canvas, signed. Winterlandschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 28.5 x 46 cm

Alphons Vermeir (1905-1994) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 50.5 cm

Roger Dudant (1929-2008) Oil on canvas. Signed and dated 1963. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963. 45 x 65 cm

Jeanne Portenart (1911-1992) Lot with 3 paintings. Een lot met 3 schilderijen. 12.5 x 15.5, 9 x 14 and 5 x 9.5 cm

Jeanne Portenart (1911-1992) Lot with 2 paintings. Een lot met 2 schilderijen. 15.5 x 21 and 24.5 x 32 cm

Jeanne Portenart (1911-1992) Lot with 2 paintings. Een lot met 2 schilderijen. 25 x 30 and 14.5 x 10.5 cm

Los 115

Pauwels

Romain Steppe (1859-1927) Marine. Oil on canvas, signed. Marine. Olieverf op doek, gesigneerd. 71 x 91 cm

Romain Steppe (1859-1927) Oil on canvas, signed. Olieverf op doek, gesigneerd. 50 x 70 cm

Romain Steppe (1859-1927) Mill by evening light. Oil on canvas, signed. Molen bij avondlicht. Olieverf op doek, gesigneerd. 50 x 70 cm

Jef Wauters (1927-2013) Au consultation. Oil on canvas, signed. Op consultatie. Olieverf op doek, gesigneerd. 34 x 41 cm

Jef Wauters (1927-2013) Cheval forain Oil on canvas, signed. Kermispaard. Olieverf op doek, gesigneerd. 22 x 26.5 cm

Piet Van Den Buys (1935) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 99 x 119 cm

Natascha Paschukowa (1950) Oil on canvas, signed and dated 1986. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1986. 92 x 92 cm

Guillaume Montobio (1883-1962) Farmhouse in the summer. Oil on canvas, signed. Boerderij in de zomer. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm

Henri Mathy (1897-1978) Summer landscape. Oil on canvas, signed. Zomerlandschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 45 cm

Adolf Willems (1866-1953) Church by the river Scheldt. Oil on canvas, signed. Kerk aan de Schelde. Olieverf op doek, gesigneerd. 55.5 x 40.5 cm

Marcel d'Archembeau Landscape with houses. Oil on panel, signed. Landschap met huizen. Olieverf op paneel, gesigneerd. 57 x 101 cm

Roger De Backer (1897-1984) Machelen village. Oil on canvas, signed. Machelen dorp. Olieverf op doek, gesigneerd. 45 x 38 and 54 x 73 cm

Albert Saverys (1886-1964) Garden with fountain. Oil on hardboard, signed. Tuin met fontein. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 29.5 x 40.5 cm

  • 260 Los(e)