Auktion beendet (3 Tag(e) Verkauf)
Gent

  • (Lose: 1-500)

  • (Lose: 501-1000)

  • (Lose: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Sculpture (122)
122 Los(e)

  • 122 Los(e)

Marble statue of a girl Not signed. Marmeren beeld van een meisje. Niet gesigneerd. H 59 cm

Begga D'Haese (1939) A marble statue. Signed B D H. Een marmeren beeld. Gesigneerd B D H. H 8.3 cm

Wooden Art Deco sculpture of an owl Signed M V D C. Houten Art Deco sculptuur van een uil. Gesigneerd M V D C. H 37 cm

Italian Ceramic sculpture of a leopard Marked Made in Italy. Een Italiaans keramisch beeld van een luipaard. Gemerkt Made in Italy. H 85 cm

A pair of wooden lions The lions resting on the coat of arms. Een paar houten leeuwen rustend op het wapenschild. H 23.5 cm

Leon Sarteel (1882-1942) Nude sculpture in patinated plaster. Signed L. Sarteel. Naaktsculptuur in gepatineerd gips. Gesigneerd L.Sarteel. H 79 cm

Jan Anteunis (1896-1973) An Art Deco Ladies head. Patinated plaster, signed. Een Art Deco Dameshoofd. Gepatineerd gips, gesigneerd. H 39 cm

Jeanne D'Arc with flag in artificial bronze. Jeanne D'Arc met vlag in kunstbrons. H 96.5 cm

Los 128

Chiparus

Chiparus A bronze Art Nouveau mirror. Signed Chiparus. Een bronzen Art Nouveau spiegel. Gesigneerd Chiparus. H 64.5 cm

Los 129

2 bronze gooses

2 bronze gooses 2 bronzen ganzen H 54 - 67 cm

Woodchopper on a marble base Art bronze, not signed. Houthakker op marmeren voet. Kunstbrons, niet gesigneerd. 58 x 74 x 28 cm

Wax buste of a crying child Een wassen buste van een weenend kind H 33 cm (incl. the base)

Los 147

P. Morin

Los 148

G. Carli

Bronze pheasant on a marble feet Not signed. Bronzen fazant op marmeren voet. Niet gesigneerd. 46 x 16 x 21 cm

Piet Heckers (1891-?) Bronze buste of a girl. Signed P. Heckers. Bronzen buste van een meisje. Gesigneerd P. Heckers. H 39 cm

2 bronze plaques with panthers 2 bronze plaques on stone depicting panthers. 2 bronzen plaquettes met panters op steen. 8 x 13.5 cm

Herman Van Nazareth (1936) Bronze figure. With monogram. Bronzen figuur. Met monogram. H 18.5 cm

Herman Van Nazareth (1936) Bronze figure. With monogram. Bronzen figuur. Met monogram. H 20 cm

Irénée Duriez (1950) Lying nude, bronze. Signed. Liggend naakt, brons. Gesigneerd. 32.5 x 8 x 5.5 cm

Aline Bienfait (1941-2017) Bronze 'Le couple'. Brons 'Le couple'. 22.5 x 20 x 19.5 cm

Marcel Hubin (XX-XXI) Assembly. Signed. Assemblage. Getekend. 50 x 30.5 x 7 cm

Hannes D'Haese (1965) Mickey Mouse resin with certificate Mickey Mouse in resin. Met certificaat. H 38 cm

Wooden sculpture Black Forest Germany A wood carved group of cows. Een uit hout gesneden groep koeien. Zwarte Woud, Duitsland. 46 x 35.5 x 30 cm

Wood carving of H. Macharius 19th C. Houtsnijwerk van H. Macharius, 19e eeuw. H 44 cm (the figure) H 57.5 cm (the whole)

Crucifix with a bronze Jesus 19th century. Kruisbeeld met een bronzen Jezus, 19e eeuw. H 61.5 x 38 cm

Paul Van Gyseghem (1935) Bronze sculpture on a wooden base. Bronzen sculptuur op houten sokkel. H 42.5 W 49 D 16 cm

Jef Claerhout (1937) Bronze sculpture 'Mask'. Signed. Bronzen beeld 'Masker'. Gesigneerd. H 38.5 cm

Jan Desmarets (1961) Bronze sculpture of a dog, E.A. Signed. Bronzen sculptuur van een hond, E.A. Gesigneerd. 15 x 23.5 x 13 cm

Hubert Minnebo (1940) Sculpture 38/50. Signed and dated '07. Sculptuur 38/50. Gesigneerd en gedateerd '07. H 43.5. cm

Los 361

Denmark (1950)

Los 461

Bronze inkwell

Bronze inkwell shape of a well with cat. Bronzen inktpot in de vorm van een waterput met kat. H 19 cm

A carved ivory stamp Dieppe circa 1900. Een gesculpteerde ivoren stempel. Dieppe, circa 1900. Met certificaat Arts Ivory Experts. H 9.7 cm

Los 523

H. Muller

H. Muller Bronze buste of Beethoven. Signed H. Muller. Bronzen buste van Beethoven. Gesigneerd H. Muller. H 40.5 cm

Los 524

H P Moreau

Egide Rombaux (1865-1942) Eglantine. Bronze patinated buste, signed. Eglantine. Brons gepatineerde buste, gesigneerd. H 62.5 cm

Patinated plaster buste of a Girl signed. Gepatineerde damesbuste. Gesigneerd. H 48.5 cm

Bronze pilgrim Beaugrand signed Beaugrand sculp. Bronzen pelgrim Beaugrand. Gesigneerd Beaugrand sculp. H 26 cm

Los 529

Bronze vase

Bronze vase Decorated with medals of figures and lion heads. Bronzen vaas versierd met medailles van figuren en leeuwenkoppen. H 22.5 cm

A patinated plaster sculpture of a child on a pillow Een gepatineerd gipsen sculptuur van een kind op een kussen. Niet gesigneerd. H 40 cm

Los 558

Toon Janssens

Toon Janssens Bronze platinated sculpture. Signed and dated '90. Bronzen geplatineerde sculptuur. Gesigneerd en gedateerd '90. H 23 cm

Los 559

Bronze pheasant

Bronze pheasant Not signed. Niet gesigneerd. 20 x 50 x 13 cm

Fernandez Arman (1928-2005) Saxophone 115/150. Saxofoon 115/150. H 33 cm (total) H 23 cm (saxophone)

Metal assemblage motorcycle Not signed. Metalen assemblage motorfiets. Niet gesigneerd. 25.5 x 44 x 23 cm

Pavlos (1930-2019) Assemblage 64/75. Signed and dated 1994. Assemblage 64/75. Gesigneerd en gedateerd 1994. 28.5 x 19 x 19 cm

  • 122 Los(e)