Gent

  • (Lose: 1-546)

  • (Lose: 547-1106)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Sculpture (165)
165 Los(e)

  • 165 Los(e)

Big vintage silver plated wallnut Grote vintage verzilverde wallnoot 24 x 17 x 18 cm

An alabaster sculpture of a hawk, signed Sculptuur in albast van een havik, getekend H 36 cm

Emmanuel VILLANIS (1858-1914) A bronze Art Nouveau buste 'Cendrillon'. Signed. Bronzen Art Nouveau buste 'Cendrillon'. Getekend. H 39 cm

Couple bronze horses Koppel bronzen paarden 71 x 85 x 32 cm

Pair of Louis XVI style marble and giltbronze cassolettes. Paar cassolettes van marmer en verguld brons in Lodewijk XVI-stijl. H 48 cm

A pair of marble casolettes with bronze mounts Koppel marmeren casoletten met brons decoratie. H 42 cm

Dimitri CHIPARUS (1886-1947) Bronze Dancer Art Deco, signed. Bronzen Art Deco danseres, getekend. H 53 cm

Jef LAMBEAUX (1852-1908) Faune et nymphe en bronze, signed. Faun en nimf in brons, gesigneerd. H 68 cm

A green patinated Art Deco bronze dancer Not signed. Groen gepatineerde Art deco bronzen danseres. Niet getekend. H 27 cm

Harry JACKSON (1924-2011) Bronze Mexican Death Dancer Bronzen beeld Mexican Death Dancer H 40 cm

Harry JACKSON (1924-2011) One feather. Bronze statue, signed and detad 1971. One feather. Bronzen beeld, getekend en gedateerd 1971. H 17.5 cm

Harry JACKSON (1924-2011) Pony Express III (1978) Bronze, signed and dated. 24 x 25.5 cm

Dimitri CHIPARUS (1886-1947) (after) Woman with Parot Bronze Vrouw met papegaai, brons. H 23 cm

Maurice GUIRAUD-RIVIERE (1881-1947) Lying dog, ceramics. Signed. Liggende hond, keramiek. Getekend. 58 x 21 x 27 cm

Olivier PIETTE (1885-1948) A patined white plaster Nude. Signed. Gepatineerd gips, Naakt. Getekend. H 52 cm

Maurice DEKORTE (1889-1971) A red terracotta sculpture of a seated nude, signed. Terracotta beeld Zittend naakt, getekend. H 20.5 cm

Leon SARTEEL (1882-1942) A patinated plaster sculpture of a kneeling nude, signed. Gepatineerd gips Knielend naakt, getekend. H 41.5 cm

Jan ANTEUNIS (1896-1973) A Art Deco patinated plaster of a woman, signed. Art Deco gepatineerd plaaster jonge vrouw, getekend. H 81 cm

Maurice DEKORTE (1889-1971) A patinated brown terracotta sculpture of a nude, signed. Bruin gepatineerd terracotta beeld Naakt, getekend. H 27.5 cm

A pair of candelabra's marble and bronze decorated with girl and boy Koppel kandelaars in brons en marmer versierd met meisje en jongen H 55 cm

A tall bronze candelabra with Caryatid angel Hoge bronzen kandelaar met engel als Kariatide. H 66 cm

2 Marie Thérèse candlesticks with crystal bells 2 Marie Thérèse kandelaars met kristallen bellen H 36 cm

Couple candlesticks with bunches of grapes ca 1900 Koppel kandelaars met druiventrossen circa 1900 H 24 cm

Couple Empire bronze candle sticks Koppel Empire bronzen kandelaars H 26 cm

Paul VAN RAFELGHEM (1936) Bronze sculpture. Signed and numbered 274/450. Bronzen sculptuur. Getekend en genummerd 274/450. H 12 cm

Domien INGELS (1881-1946) Goat in glazed ceramic. Monogram. Bokje in geglazuurd keramiek. Monogram. H 37.5 cm

Léopold HARZE (1831-1893) Dorine. Terracotta buste, signed. Dorine. Terracotta buste, getekend. H 51 cm

Jos DE DECKER (1912-2000) Terracotta sculpture of a sitting nude woman, signed. Terracotta zittend naakt, getekend. H 22 cm

Jos DE DECKER (1912-2000) Terracotta Standing Nude, signed. Terracotta Staand naakt, getekend. H 124 cm

Natalie Simonova Bronze sculpture of a naked woman. Bronzen sculptuur van een naakte vrouw. H 39 cm

Statue of Leonardo da Vinci in white marble on a marble base Beeld van Leonardo da Vinci in witte marmer op een marmeren sokkel H 33 cm

Michel Jean POPPE (1883-1976) Young children. Marble, signed. Jonge kinderen. Marmer, getekend. H 26 cm

A pair of large bronze cranes Koppel grote bronzen kraanvogels H 94 - 95 cm

Louis Auguste MOREAU (1855-1919) Jeanne d'Arc. Bronze statue, signed. Jeanne d'Arc. Bronzen beeld, getekend. H 60 cm

Hippolyte François MOREAU (1832-1927) Jeune charmeuse. Bronze sculpture, signed. Jeune charmeuse. Bronzen sculpture, getekend. H 48 cm

Mathurin MOREAU (1822-1912) The sower Bronze statue on revolving pedestal , signed. De zaaier. Bronzen sculptuur op draaisokkel, getekend. H 38 cm

Fan fireplace screen of bronze with brass - ca. 1930 Waaier haardscherm van brons met messing - ca. 1930 H 78 W 114 cm

Bronze figure Kashmiri Vishnu with ayudhapurusha's Aziatisch bronzen figuur H 66 cm

Large marble statue Child on a pillow Groot marmeren beeld Kind op een kussen 60 x 55 x 28 cm

Art Nouveau lady wood style Alphonse Mucha Art Nouveau dame hout stijl Alphonse Mucha 39 x 38 x 15 cm

Tête de femme, bronze Niet getekend. Bronzen vrouwenhoofd Niet getekend. H 47.5 cm

Leon SARTEEL (1882-1942) Patinated plaster Buste de fille. Gepatineerd gips Meisjeshoofd. H 46 cm

Chris Ferket (1929) Ceramic Boy's Head. Keramieken jongenshoofd. H 33.5 cm

Constant Edouard PEET (1888-1966) Art deco Bronze Head of a young lady (1910) Art Deco Hoofd van een meisje (1910) H 46 cm

  • 165 Los(e)