21 Los(e)/Seite
Van Schuylenbergh
Jules VAN DE LEENE (1887-1962)
Jules VAN DE LEENE (1887-1962) Fauvist floral decor. Watercolor, signed. Fauvistisch bloemendecor. Aquarel, getekend. 48 x 39 cm
Henri VAN DE VELDE (1896-1969)
Henri VAN DE VELDE (1896-1969) Watercolor, signed. Aquarel, getekend. 24 x 33.5 cm
Willy TER HELL (1883-1947)
Willy TER HELL (1883-1947) Winterlandscape with mill. Watercolor on paper, signed. Winterlandschap met molen. Aquarel, getekend. 27 x 36 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
Pierre ALECHINSKY (1927)
Henri DE BUDT (1884-1967)
Ernest VAN DEN DRIESSCHE (1894-1985) Easter. Watercolor, triptych, with monogram. Pasen. Aquarel, triptiek, monogram. 27 x 15 (3x) cm
Roger RAVEEL (1921-2013)
Jean-Marc LOUIS (XX-XXI)
Jean-Marc LOUIS (XX-XXI) Sans titre. Drawing-Watercolor/Ink on paper, signed. Zonder title. Tekening-aquarel/Inkt op papier, getekend. 55.5 x 40 cm
Paul MATHIEU (1872-1932)
Paul MATHIEU (1872-1932) Landscape. Watercolor, signed. Landschap. Aquarel, getekend. 21.5 x 29.5 cm
Achiel VEREECKEN (1889-1933)
Achiel VEREECKEN (1889-1933) View on the church. Watercolor, signed. Kerkzicht. Aquarel, getekend. 75 x 52 cm
Joseph VERDEGEM (1897-1957)
Joseph VERDEGEM (1897-1957) 'L'audience'. Watercolor, signed and dated 1928. L'audience'. Aquarel, getekend en gedateerd 1928. 54 x 42 cm
Raphael DE BUCK (1902-1986)
Raphael DE BUCK (1902-1986) Clowns. Watercolor (2), signed. Clowns. Aquarel (2), getekend. 50 x 32.5 & 44 x 33 cm ...[more]
Herman VERBAERE (1906-1993)
Alphons VERMEIR (1905-1994)
Alphons VERMEIR (1905-1994) Landscape. Watercolor (2), signed. Landschap. Aquarel (2), getekend. 17 x 23 cm
Raphael DE BUCK (1902-1986)
18th century paper fan watercolored dated 1780 18e eeuwse papieren waaier geaquareliseerd gedateerd 1780 27 x 56.5 cm (the frame)
21 Los(e)/Seite