Gent

  • (Lose: 1-546)

  • (Lose: 547-1106)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
1106 Los(e)
  • 1106 Los(e)

2 18th/19th century frames depicting palaces India 2 18e/19e eeuwse kaders met voorstelling van paleizen India 5 x 6.5 cm 13 x 11 cm (the frames)

Shiva statue of India bronze Indisch bronzen beeld Shiva H 64 cm

A pair of Nankin vases end 19th century Koppel Nankin vazen eind 19e eeuw H 43.5 cm

Large lidded vase Dévres Grote dekselvaas Dévres H 37.5 cm

Large hand-painted coupe Vieux Paris Grote handbeschilderde coupe Vieux Paris 32 x 40 x 22 cm

Hand-painted 19th century French tobacco jar Handbeschilderde 19e eeuwse Franse tabakspot H 40 cm

Paul SCHOUTEN (1860-1922) Cows. Oil on canvas, signed. Koeien. Olie op doek, getekend. 45 x 60 cm

Joseph Émile MILLOCHEAU (1856-?) Reading Lady. Oil on canvas, signed. Lezende dame. Olie op doek, getekend. 53 x 68 cm

Jef DE PAUW (1888-1930) Le long de la route enneigée. Oil on canvas, signed. Le long de la route enneigée. Olie op doek, getekend 50 x 60 cm

European school 19th century Marine Marine. Oil on panel, illegible signed. Marine. Olie op paneel, onleesbaar getekend. 27.5 x 37 cm

Émile Charles LAMBINET (1815-1877) Cows by the pond. Oil on panel, signed. Koeien bij de plas. Olie op paneel, getekend. 27 x 38 cm

Arthur DE WAERHERT (1881-1944) Sheep in the dunes. Oil on panel, signed. Schapen in de duinen. Olie op paneel, getekend. 23.5 x 32 cm

European school 17/18th century Mother and child. Oil on canvas, not signed. Moeder en kind. Olie op doek, niet getekend. 71 x 56.5 cm

André VERSTRAETEN (1901-1973) Winter landscape. Oil on canvas, signed. Winterlandschap. Olie op doek, getekend. 90 x 110 cm

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) Canal with ship. Oil on panel, signed. Kanaal met schip. Olie op paneel, getekend. 13.5 x 17.5 cm

Léon DE SMET (1881-1966) View on the Lys. Oil on canvas, signed. Leiezicht. Olie op doek, getekend. 60 x 70 cm

Maurice SIJS (1880-1972) Uitzeilende botter Oil on canvas, signed. Uitzeilende botter. Olie op doek, getekend. 56.5 x 69.5 cm

Albert SERVAES (1883-1966) Landscape. Oil on canvas, signed and dated1926. Landschap. Olie op doek, getekend en gedateerd 1926. 50 x 60 cm

Jules DE SUTTER (1895-1970) Stil life. Oil on panel with monogram DS. Stilleven. Olie op doek, gemonogrammeerd DS. 39 x 42 cm

Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) 'La beatrice' Gouache on cardboard, signed. 'La beatrice' Gouache op karton, getekend. 33.5 x 48 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Alley in Ghent. Oil on canvas, signed. Steegje te Gent. Olie op doek, getekend. 70 x 60 cm

Hubert MALFAIT (1898-1971) Grazing horse on the Lys. Oil on canvas, signed. Grazend paard aan de Leie. Olie op doek, getekend. 64.5 x 80 cm

Hubert MALFAIT (1898-1971) Winter landscape with haystack. Oil on canvas, signed. Winterlandschap met hooimijt. Olie op doek, getekend. 75 x 100

Jules VAN DE LEENE (1887-1962) Interior with flowers. Oil on canvas, signed. Interieur met bloemen. Olie op doek, getekend. 81 x 70 cm

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) Church in Veurne. Oil on canvas, signed. Kerk in Veurne. Olie op doek, getekend. 92 x 61 cm

Carolus TREMERIES (1858-1945) Beguinage. Pastel on paper, signed. Begijnhof. Pastel op papier, getekend. 60 x 74 cm

Jules Félix RAGOT (1835-1912) Flower still life. Oil on panel, signed. Stilleven met bloemen. Olie op paneel, getekend. 38 x 46 cm

Gerardus DE GROOT (1878-1947) Landscape with farm. Oil on panel, signed. Landschap met hoeve Olie op paneel, getekend. 20 x 30 cm

Hubert-Henri DE VRIES (1899-1979) Harbor sight. Oil on canvas, signed. Havenzicht. Olie op doek, getekend. 28 x 24 cm

Romain STEPPE (1859-1927) Marine. Oil on canvas, signed. Marine. Olie op doek, getekend. 47 x 72 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Pheasant hen Oil on canvas, signed. Fazant hen. Olie op doek, getekend. 40 x 50 cm

Gies COSIJNS (1920-1997) Landscape. Oil on canvas, signed and dated 1971. Landschap. Olie op doek, getekend en gedateerd 1971. 50 x 60 cm

Frans COPPENS (1895-1975) Landscape. Oil on canvas, signed and dated 1928. Landschap. Olie op doek, getekend en gedateerd 1928. 45.5 x 60 cm

Paul MATHIEU (1872-1932) Landscape. Watercolor, signed. Landschap. Aquarel, getekend. 21.5 x 29.5 cm

European school 19th century Sight of Venice . Oil on canvas, illegible signed. Zicht op Venetie. Olie op doek, onleesbaar getekend. 71 x 90 cm

Bernardino CELIA COLOM (1921-1985) Summer stair alley. Oil on canvas, signed. Zomers trappensteegje. Olie op doek, getekend. 65 x 81 cm

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Jacobus Alijn. Etching, signed in pencil and titled. Jacobus Alijn. Ets, getekend in potlood en getiteld. 53 x 38 cm

Art Deco liquor bottle by Robj Paris L'Alsacienne 20's/30's Art Deco decantor van Robj Paris L'Alsacienne jaren 20/30 H 28.5 cm

  • 1106 Los(e)