Gent

  • (Lose: 1-546)

  • (Lose: 547-1106)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
1106 Los(e)
  • 1106 Los(e)

A tall bronze candelabra with Caryatid angel Hoge bronzen kandelaar met engel als Kariatide. H 66 cm

2 Marie Thérèse candlesticks with crystal bells 2 Marie Thérèse kandelaars met kristallen bellen H 36 cm

Couple candlesticks with bunches of grapes ca 1900 Koppel kandelaars met druiventrossen circa 1900 H 24 cm

Couple Empire bronze candle sticks Koppel Empire bronzen kandelaars H 26 cm

Big wrought iron castle wall chandelier Grote smeedijzeren kasteel appliek H 67 cm

A Tiffany style tablelamp Tafellamp Tiffany stijl H 58 cm

Hugo Claus ( 1929 – 2008 ) Lithograph ' Clown ' Signed and numbered 84/250 Lithografie ‘ Clown ‘ Getekend en genummerd 84/250 71 x 41 cm

Jean RETS (1910-1998) Composition Mixed media, signed. Compositie Gemengde techniek, getekend. 11.5 x 9 cm

Rik VERMEERSCH (1949) Lying nude. Ink drawing, signed and dated 8/12/04. Liggend naakt. Inkt tekening, getekend en gedateerd 8/12/04 46 x 65.5 cm

Los 132

Withdrawn

Withdrawn ...[more]

Roger RAVEEL (1921-2013) Poster, signed in pencil. Poster, getekend in potlood. 47 x 34 cm

print signed Dali facsimile The Twelve Tribes of Israel print getekend Dali in facsimile The Twelve Tribes of israel 47 x 34.5 cm

print signed Dali facsimile The Twelve Tribes of Israel print getekend Dali in facsimile The Twelve Tribes of Israel 49 x 35 cm

Loïc TUHAL (1968) Abstract. Oli on canvas, signed. Abstract. Olie op doek, getekend. 90 x 120 cm

Théo TOBIASSE (1927-2012) 'Famille' Lithograph, numbered 103/200 'Famille' genummerd 103/200 55 x 74.5 cm

A pair of Empire silver candle sticks Koppel zilveren Empire kandelaars H 29.5 cm

Crystal pitcher in silver frame circa 1900 Kristallen schenkkan in zilveren montuur circa 1900 H 29 cm

A reticulated silver basket Een netvormige zilveren mandje. 31.5 x 17.5 x 15.5

Silver plated trophy 'La française Diamant' Funfair race 1925. Verzilverde trofee 'La française Diamant' Kermiskoers 1925. H 29 cm

Box with silver cutlery silver 800 ca 800 gram Kistje met silveren bestek zilver 800 ca 800 gram L 21 & 24.5 cm ...[more]

Silver jardiniere in Louis XVI style with blue glass liner Zilveren jardiniere in Louis XVI stijl met blauwe glazen coupe 19.5 x 13 x 7 cm

Paul VAN RAFELGHEM (1936) Bronze sculpture. Signed and numbered 274/450. Bronzen sculptuur. Getekend en genummerd 274/450. H 12 cm

Domien INGELS (1881-1946) Goat in glazed ceramic. Monogram. Bokje in geglazuurd keramiek. Monogram. H 37.5 cm

Léopold HARZE (1831-1893) Dorine. Terracotta buste, signed. Dorine. Terracotta buste, getekend. H 51 cm

Jos DE DECKER (1912-2000) Terracotta sculpture of a sitting nude woman, signed. Terracotta zittend naakt, getekend. H 22 cm

Jos DE DECKER (1912-2000) Terracotta Standing Nude, signed. Terracotta Staand naakt, getekend. H 124 cm

A bone statue of a samurai on his horse With mark on the bottom. Een benen beeld van een samoerai te paard gemerkt onderaan de voet. H 47.5 cm

A Chinese celadon vase 19th century Chinese celadonvaas 19e eeuw H 59.5 cm

A Chinese lidded vase famille rose Chinese dekselvaas famille rose H 45 cm

A collection of Chinese Nankin vases Lot van 4 Nankin Vazen H 25.5 - 34.5 - 44.5 cm

The saucer with woven basket design and twigs. Boch factory Luxembourg mark to the base with number 28.H 7.5 Dia 15.5 cm

Germany, dated 19th century. Dia 21.5 cm ...[more]

19th century polychrome wooden Mary, Mother of God, in gilded niche 19e eeuwse polychrome houten beeld Mater Dei in vergulde nis 73.5 x 54 cm

Religious Scene Christ and the Apostles 19th century Religieus tafereel Christus en de apostelen 19e eeuw 41 x 27 x 8 cm

Wooden polychrome statue of an evangelist 19th Century 19e eeuws houten beeld met polychromie van een evangelist H 86 cm

Bronze statue of the Virgin Maria, marked Biondan vr. Bronzen sculptuur van de Maagd Maria, gemerkt Biondan vr. H 64.5

Wooden statue of an evangelist 19th Century Houten beeld van een evangelist, 19e eeuw H 45 cm

A pair of angels and angel heads Koppel engelen en engelenhoofden. H 20.5 - 24 cm

Bronze crucifix 19th century Bronzen crucifix 19e eeuw H 78.5 cm

Madonna in wood ca 1820 South of France Madonna in hout ca 1820 Zuid-Frans H 44 cm

Frans LEMMENS (1875-1910) Oriental statue of a Caliph. Oriëntalistisch beeld van een Kalief H 49.5 cm

Jozef CANTRÉ (1890-1957) Patinated plaster bust of Anseele. Monogram. Gepatineerde gipsen buste van Anseele. Monogram. 25 x 32 cm

Maurice DEKORTE (1889-1971) Green patinated terracotta Sitting nude, signed. Groen gepatineerd terracotta Zittend naakt, getekend. H 30 cm

Maurice DEKORTE (1889-1971) Gapatineerd terracotta Sitting nude, signed. Gepatineerd terracotta Zittend naakt, getekend. H 30 cm

  • 1106 Los(e)