Gent

  • (Lose: 1-546)

  • (Lose: 547-1106)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
1106 Los(e)
  • 1106 Los(e)

Émile François POETOU (1885-1975) Art deco Plaster sculpture Ladies head, signed. Art deco gipsen beeld Meisjeshoofd, getekend. H 47 cm

Walter DE BUCK (1934) Patinated plaster sculpture Couple, signed. Gepatineerd gipsen beeld Het koppel, getekend. 61 cm

A patinated sculpure of a scholar in a toga Not signed. Gepatineerd gipsen beeld van een geleerde in toga. Niet gesigneerd. H 45.5 cm

Anna DE WEERT (1867-1950) Orchard. Pastel on paper, signed. De boomgaard. Pastel op papier, getekend. 29.5 x 39.5 cm

Oscar CODDRON (1881-1960) Cows in the meadow. Oil on hardboard, signed. Koeien in de wei. Olie op hardboard, getekend. 61 x 61 cm

Clement DE PORRE (1874-1947) Pollard willows Oil on canvas marouflaged, signed Knotwilgen. Olie op doek, gemaroufleerd, getekend. 23 x 32 cm

European school 18th century Watercoler signed and oil on canvas. Aquarel getekend en olie op doek. 13 x 20 & 6.5 x 6.5 cm ...[more]

Albert CLAEYS (1889-1967) Cloudy landscape. Oil on canvas, signed. Bewolkt landschap. Olie op doek, getekend. 76 x 90 cm

Robert AERENS (1883-1969) Drawing of a Male nude, signed. Tekening mannelijk naakt, getekend. 98 x 59 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Interior staircase Oil on hardboard, signed. Binnentrap. Olie op hardboard, getekend. 40 x 30 cm

Albert CLAEYS (1889-1967) Lys landscape. Oil on panel, signed. Leielandschap. Olie op paneel, getekend. 48 x 60 cm

Albert CLAEYS (1889-1967) Farm on the Lys. Oil on canvas, signed. Hoeve aan de Leie. Olie op doek, getekend. 49 x 60 cm

Floris JESPERS (1889-1965) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. olie op doek, getekend. 38 x 46.5 cm

Albert CLAEYS (1889-1967) Landscape with farmhouse. Oil on canvas, signed. Landschap met hoeve. Olie op doek, getekend. 33 x 39 cm

Albert CLAEYS (1889-1967) Artist at work. Oil on canvas, signed. Kunstenares aan het werk. Olie op doek, getekend. 60 x 48 cm

Victor Frans DE BUDT (1886-1965) Cityscape in the snow. Pastel on paper, signed. Stadszicht in de sneeuw. Pastel op papier, getekend. 56 x 82 cm

Karel VAN BELLE (1884-1959) Lady in a yellow dress. Oil on canvas, signed. Dame in gele jurk. Olie op doek, getekend. 100 x 80 cm

Maurice DUPUIS (1882-1959) (attrib.) Still life. Oil on canvas, not signed. Stilleven. Olie op doek, niet getekend. 50 x 70 cm

Jean-Baptiste MADOU (1796-1877) Scene pastorale. Drawing, monogram MD. Scene pastorale. Tekening, monogram MD. 21.5 x 26 cm

NOJORKAM (1911-?) (Norbert Schepens) Gotic tower. Oil on panel, signed. Gotische toren. Olie op paneel, getekend. 120 x 59 cm

Ildephonse STOCQUART (1819-1889) Water mill. Oil on canvas, signed. Watermolen. Olie op doek, getekend. 99 x 81 cm

Johan DIJKSTRA (1896-1978) Het Reitdiep, Groningen. Oil on panel, signed. Het Reitdiep, Groningen. Olie op paneel, getekend. 40 x 50 cm

Jules VAN DE LEENE (1887-1962) Fauvist floral decor. Watercolor, signed. Fauvistisch bloemendecor. Aquarel, getekend. 48 x 39 cm

Henri VAN DE VELDE (1896-1969) Watercolor, signed. Aquarel, getekend. 24 x 33.5 cm

European school 20th century Reading Lady. Oil on panel, monogram FD. Lezende dame. Olie op paneel, monogram FD. 33 x 24.5 cm

Willy TER HELL (1883-1947) Winterlandscape with mill. Watercolor on paper, signed. Winterlandschap met molen. Aquarel, getekend. 27 x 36 cm

Leopold Scheerlinck Oil on panel, signed and dated. Olie op paneel, getekend en gedateerd. 49 x 40.5 cm

Carle VERNET (1758-1836) Titled 'L'arrivé'. Colored engraving, first print. Getiteld 'L'arrivé'. Ingekleurde gravure, eerste druk. 39 x 49 cm

Carolus TREMERIES (1858-1945) Street view. Oil on canvas, signed. Straatzicht. Olie op doek, getekend. 91 x 111 cm

Willem VAN HECKE (1893-1976) Oil on paper, signed and dated 1937. Olie op papier, getekend en gedateerd 1937. 21 x 27 cm

Glass candlestick and coupe marked Lalique France Glas kandelaar en coupe gemerkt Lalique France H 16 & H 6.5 Dia 36 cm ...[more]

A collection of Val Saint Lambert colored and uranium glasses Lot Val Saint Lambert gekleurde en uraniumglazen H 13.5 - 16.5 cm

Pair of mouth-blown glass Murano vases Koppel mondgeblazen glazen Murano vaasjes H 29 cm

Vintage glass cut table lamp Vintage glas geslepen lampadaire. H 40 cm

CHRISTOFLE 4-piece coffee and tea set and sauce bowl CHRISTOFLE 4-delige koffie en theeset en sauskom H 9 - 21 cm

2 Christofle champagne buckets 2 Christofle champagne emmers H 21 cm

Christofle cutlery incomplete and without the box. Christofle bestek Onvolledig en zonder kist.

  • 1106 Los(e)