Gent

  • (Lose: 1-546)

  • (Lose: 547-1106)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
1106 Los(e)
  • 1106 Los(e)

A collection of 3 porcelain figures early 20th century Een verzameling van 3 porseleinen postuurtjes begin 20e eeuw. H 24 - 31 cm

Art Deco craquelé vase Boch Keramis, marked Art Deco craquelé vaas Boch Keramis, gemerkt H 40 cm

Couple Art Nouveau Limoges vases, marked. Koppel Art Nouveau Limoges vazen, gemerkt. H 34.5 cm

Pair of Art Nouveau enamelled Legras vases with floral decor Koppel Art Nouveau geëmailleerde Legras vazen floraal decor H 28 cm

3 crystal Val Saint Lambert coupes on foot, 19th century 3 kristallen Val Saint Lambert coupes op voet, 19e eeuw H 19 - 24 cm - Dia 21 - 29.5 cm

Lot of old mouth-blown glassware 19th century Lot oud mondgeblazen glaswerk 19e eeuw H 10 - 20.5 cm

Ceramic vase in bronze mount presumably Theodore Deck 19th century Keramieken vaas in bronzen montuur vermoedelijk Theodore Deck 19e eeuw H 42.5 cm

Antique Napoleon III Marquetry Liqueur case. Antieke Napoleon III Marquetry Likeurkoffer. 25.5 x 32 x 25 cm

Antique mirror gilded wood 19th century Antieke spiegel in verguld hout 19e eeuw 75 x 28 cm

Old trench periscope 'modèle SRPI 1930 en micro-grades' Oude loopgraaf periscoop 'modèle SRPI 1930 en micro-grades' L 49.5 cm

Gold pen Edward Todd & Co New York with inkwell Gouden pen Edward Todd & Co New York met inktpot L ...[more]

DELVAUX BRILLANT leather handbag - blue DELVAUX BRILLANT lederen tas - blauw 18 x 25 x 14 cm

Violin 4/4 with violin case with 2 bows Viool 4/4 in vioolkist met 2 strijkstokken. L 59.5 cm

Los 382

Violin 4/4

Violin 4/4 Viool 4/4 L 55 cm

Violin 4/4, case and bow Viool 4/4, vioolkist en strijkstok. L 59.5 cm

Cycling jersey by signed Johan Museeuw 1998 Wielrennerstruitje getekend door Johan Museeuw 1998 76.5 x 71 cm

Water turtle - Testudines Waterschilpad - Testudines 65 x 44 x 15 cm

Lot of 4 frames with butterflies Lot van 4 kaders met vlinders 19.5 x 20, 28.5 x 20 & 34.5 x 26 cm ...[more]

Zenith Piggy Bank Clock Helvetia Art deco Zenith Piggy Bank klok Helvetia Art deco 21 x 15.5 x 8 cm

Japanese cloisonné vase Meiji Japanse cloisonné vaas Meiji H 18.5 cm

Judgment lantern, Flemish ca 1650 Berechtingslantaarn, Vlaams ca 1650 H 36.5 cm

Art Nouveau lady wood style Alphonse Mucha Art Nouveau dame hout stijl Alphonse Mucha 39 x 38 x 15 cm

Aureliano TOSO Murano glass vase Aureliano TOSO vaas Murano glas H 36 cm

God lamp in gilded bronze Godslamp in verguld brons. H 29.5 Dia 36 cm

Collection of African objects Collection of the Mauroit family, with picture. Lot Afrikaanse objecten. Verzameling familie Mauroit, met foto.

Lot of 4 bronze Louis Philippe wall lights Lot van 4 bronzen Louis Philippe applieken H 40 cm

Newspaper article De Standaard 1969 Triumph on the moon (framed) Krantartikel De Standaard 1969 Triomf op de maan (ingekaderd) 59 x 43 cm

Tête de femme, bronze Niet getekend. Bronzen vrouwenhoofd Niet getekend. H 47.5 cm

Leon SARTEEL (1882-1942) Patinated plaster Buste de fille. Gepatineerd gips Meisjeshoofd. H 46 cm

Chris Ferket (1929) Ceramic Boy's Head. Keramieken jongenshoofd. H 33.5 cm

Constant Edouard PEET (1888-1966) Art deco Bronze Head of a young lady (1910) Art Deco Hoofd van een meisje (1910) H 46 cm

Alfred COURTENS (1889-1967) Girl head in plaster. signed. Meisjeshoofd in gips, getekend. H 32.5 cm

Alabaster sculpture Monogram RM Albasten sculptuur. Monogram RM. H 28 cm

Alabaster statue of a young girl Illegible signed. Albasten beeld van een jong meisje. Onleesbaar getekend. H 44.5 cm

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) Bronze elephant posthumously cast. Bronzen olifant. Postuum gegoten. 36.5 x 40.5 x 18.5 cm

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) Cavalier à cheval avec chien. Bronze, signed. Cavalier à cheval avec chien. Brons, getekend. 27 x 36 x 15 cm

Jules MOIGNIEZ (1835-1894) Bull, cow and calf. Bronze, signed. Stier, koe en kalfje. Brons, getekend. 23 x 39 x 22 cm

Eutrope BOURET (1833-1906) Au repos. Bronze, signed. Au repos. Brons, getekend. H 36.5 cm

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) Nymphe. Bronze, signed. Nimf. Brons, getekend. H 41.5 cm

André Paul Arthur MASSOULLE (1851-1901) 'Le Gaulois vainqueur' (1880) Bronze, signed. 'Le Gaulois vainqueur' (1880) Brons, getekend. H 75 cm

Jef LAMBEAUX (1852-1908) Le semeur. artificial bronze, signed. De zaaier.Kunstbronsrons, gesigneerd. H 76.5 cm

Egide ROMBAUX (1865-1942) Le forgeron. Bronze, signed. Le forgeron. brons, getekend. H 52 cm

Napoleon III clock with marquetry Napoleon III klok met inlegwerk H 52.5 cm

Bronze mantel clock Chameroy Paris 19th century Bronzen pendule Chameroy Paris 19e eeuw 29 x 40 x 15 cm

English mahogany table clock Engelse mahoniehouten tafelklok H 37.5 cm

Pencildrawing and watercolor Christ after Van Dijck 19th century Potloodtekening en aquarel Christus naar Van Dijck 19e eeuw 25 x 19.5 cm

  • 1106 Los(e)