- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (263)
- Sculpture (165)
- Prints (112)
- Ceramics (100)
- Furniture (76)
- Drawings & Pastels (48)
- Religious Items & Folk Art (39)
- Glassware (37)
- Arms, Armour & Militaria (33)
- Fine Art (29)
- Lighting (25)
- Chinese Works of Art (24)
- Clocks (21)
- Watercolours (21)
- Silver & Silver-plated items (19)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (17)
- Jewellery (16)
- Books & Periodicals (11)
- Japanese Works of Art (10)
- Ethnographica & Tribal Art (9)
- Models, Toys, Dolls & Games (8)
- Carpets & Rugs (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (5)
- Taxidermy & Natural History (5)
- Indian Works of Art (4)
- Design (1)
- Sporting Memorabilia & Equipment (1)
1106 Los(e)/Seite
Bust of a young man in wood with draped cloak, 19th century Buste van een jongeman in hout met gedrapeerde mantel, 19e eeuw. H 38.5 cm
Art Deco female head 1916
Roman citizen in toga, green marble Romeinse burger in toga, groene marmer H 49 cm
Jean-Louis GRÉGOIRE (1840-1890)
Jean-Louis GRÉGOIRE (1840-1890) Titled 'La lettre' statue in bronze, partly gilded. Getiteld 'La lettre' beeld in brons, deels verguld. H 57 cm
Émile Victor BLAVIER (XIX-XX)
Patinated terracotta sculpture of a fishermen Signed. Gepatineerd terracotta beeld van een visser. Getekend. H 87.5 cm
Richard AURILI (1834-c.1914)
Richard AURILI (1834-c.1914) Seated spinner, patinated plaster, signed. Zittende spinster, gepatineerd gips, getekend. H 55 cm
Alfred COURTENS (1889-1967) (attrib.) Standing nude in plaster with green patina. Staand naakt in gips met groene patine. H 118 cm
Fermín REVUELTAS (1901-1935)
Fermín REVUELTAS (1901-1935) Nude in the bedroom Eglomisé, signed. Naakt in de slaapkamer. Eglomisé, getekend. 32 x 22.5 cm
Vic GENTILS (1919-1997)
Johannes SCHLICKER (1913-2007)
Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015)
Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015) Compositie. Oil on canvas, signed and dated 1984. Compositie. Olie op doek, getekend en gedateerd 1984. 80 x 80 cm
André BEULLENS (1930-1976)
André BEULLENS (1930-1976) No title. Oil on canvas, signed and dated 1965. Zonder titel. Olie op doek, getekend en gedateerd 1965. 60 x 50 cm
André BEULLENS (1930-1976)
André BEULLENS (1930-1976) 'Madison'. Oil on canvas, siged and dated 1971. 'Madison'. Olie op doek, getekend en gedateerd 1971. 80 x 80 cm
Stanley William HAYTER (1901-1988) Etching, signed, dated '67 and numbered 3/50. Ets, getekend, gedateerd '67 en genummerd 3/50. 39.5 x 48.5 cm
BANKSY (1974) Save or Delete, Greenpeace (2001) Offset Lithograph (Poster) Offset lithografie (Poster) 42 x 59 cm
PANAMARENKO (1940-2019)
PANAMARENKO (1940-2019) Print, signed in facsimile. Print, getekend in de plaat. 56.5 x 44.5 cm
PANAMARENKO (1940-2019)
Roger RAVEEL (1921-2013)
Roger RAVEEL (1921-2013)
Philippe ROYER (1943)
Philippe ROYER (1943) Composition. Oil on canvas, signed. Compositie. Olie op doek, getekend. 76 x 55 cm
Amédée CORTIER (1921-1976)
Amédée CORTIER (1921-1976) Composition. Gouache on paper, signed. Compositie. Goauche op papier, getekend. 63.5 x 52.5 cm
Michel SEUPHOR (1901-1999)
Michel SEUPHOR (1901-1999) No title. Ink op paper, signed and dated 1969. Zonder titel. Inkt op papier, getekend en gedateerd 1969. 63.5 x 49 cm
Jean-Marc LOUIS (XX-XXI)
Jean-Marc LOUIS (XX-XXI) Sans titre. Drawing-Watercolor/Ink on paper, signed. Zonder title. Tekening-aquarel/Inkt op papier, getekend. 55.5 x 40 cm
Roger RAVEEL (1921-2013)
Roger RAVEEL (1921-2013) Mixed media/ink, monogram RR. Mixed media/inkt, monogram RR. 27 x 21 cm
Pol BURY (1922-2005)
Pol BURY (1922-2005) Lithography in color. Signed and numbered H.C. Kleurenlithografie. Getekend en genummerd H.C. 65 x 49 cm
Pol Bury
Pol Bury Lithography in color. Signed and numbered 21/75. Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 21/75. 64 x 49 cm
Tim Eiag
Tim Eiag
Collection of 3 collages/mixed media, signed Lot van 3 collage's/mixed media, getekend 24 x 18, 10 x 10 & 10 x 7 cm ...[more]
Keith HARING (1958-1990)
Andy WARHOL (1928-1987)
Wim DELVOYE (1965)
Wim DELVOYE (1965) Action figure and Cloaca. original packaging and box Action figure and Cloaca. original packaging and box 36.5 x 35.5 x 10 cm
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995) Personnage couché. Ceramic sculpture. Liggend figuur. Keramiek. 19.5 x 11 x 10.5 cm
Yves RHAYÉ (1936-1995)
Yves RHAYÉ (1936-1995) Sitting figure. Ceramic sculpture, signed. Zittend figuur. Keramiek, getekend. H 47 cm
Female bust signed Lust
Female bust signed Lust Damesbuste getekend Lust H 46.5 cm
Walking panther in plastic
Walking panther in plastic Lopende panter in kunststof 13 x 53 x 11 cm
François POMPON (1855-1933)
François POMPON (1855-1933)
Charles LEMANCEAU (1905-1980)
Charles LEMANCEAU (1905-1980) La walkière. Craquelé. De Walkure. Craquelé. 37 x 57 x 16 cm
Large weathercock in copper
Large weathercock in copper Grote windhaan in koper 50 x 55 cm
Berten COOLENS (1926-1996)
Pierre DEVOS (1917-1972)
Pierre DEVOS (1917-1972) Standing nudes. Patinated plaster, signed. Staande naakten. Gepatineerd gips, getekend. H 84.5 cm
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) Pheasant Bronze, signed . Fazant. Brons, getekend. 20 x 46 x 16 cm
Gilded bronze hunting dog, not signed Vergulde bronzen jachthond, niet getekend 17 x 34 x 12.5 cm
Bronze bull, signed
Bronze bull, signed Bronzen stier, getekend 22 x 39.5 x 19.5 cm
Emmanuel FRÉMIET (1824-1910)
Emmanuel FRÉMIET (1824-1910) bronze Chien Loulou allongé added bronze deer marked 'Bronze Gent' 7.5 x 15.5 x 5 & 8.5 x 12 x 4.5 cm ...[more]
Pair of silver plated horses
Pair of silver plated horses Koppel verzilverde paarden 29.5 x 32 x 10.5 cm
Silver cutlery
Silver cutlery Total weight 2100 grams. Totaal gewicht 2100 gram
Silver cutlery ao Delheid
Silver cutlery ao Delheid 3800 gram Ziveren bestek oa Delheid 3800 gram
Marcello FURLAN (1962)
Marcello FURLAN (1962) Murano glass vase and decantor. Murano glazen vaas en decantor. H 25 - 25.5 m
Anzolo FUGA (1914-1998)
Anzolo FUGA (1914-1998) Murano glass vase. Murano glazen vaas. H 10.5 cm
5 pieces of glassware amongst other Costa Boda (3)5 stuks glaswerk onder andere Costa Boda (3)H 10 - 32.5 cm & 24 x 24 cm
Vase en verre de Murano, Vase Picasso smile Vase en verre de Murano, Vaas Picasso smile H 37.5 cm
Collection of 3 old globes
Collection of 3 old globes Lot van 3 oude globes H 50 - 60 - 61 cm
Japanese tube in turtle Meiji period Japanse koker in schildpad Meiji periode H 37 Dia 17 cm
1106 Los(e)/Seite