Gent

  • (Lose: 1-546)

  • (Lose: 547-1106)

  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 14:00 - 18:00 MEZ
  • 10:00 - 18:00 MEZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig Kruisplein, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
1106 Los(e)
  • 1106 Los(e)

Bust of a young man in wood with draped cloak, 19th century Buste van een jongeman in hout met gedrapeerde mantel, 19e eeuw. H 38.5 cm

Roman citizen in toga, green marble Romeinse burger in toga, groene marmer H 49 cm

Jean-Louis GRÉGOIRE (1840-1890) Titled 'La lettre' statue in bronze, partly gilded. Getiteld 'La lettre' beeld in brons, deels verguld. H 57 cm

Patinated terracotta sculpture of a fishermen Signed. Gepatineerd terracotta beeld van een visser. Getekend. H 87.5 cm

Richard AURILI (1834-c.1914) Seated spinner, patinated plaster, signed. Zittende spinster, gepatineerd gips, getekend. H 55 cm

Alfred COURTENS (1889-1967) (attrib.) Standing nude in plaster with green patina. Staand naakt in gips met groene patine. H 118 cm

Fermín REVUELTAS (1901-1935) Nude in the bedroom Eglomisé, signed. Naakt in de slaapkamer. Eglomisé, getekend. 32 x 22.5 cm

Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015) Compositie. Oil on canvas, signed and dated 1984. Compositie. Olie op doek, getekend en gedateerd 1984. 80 x 80 cm

André BEULLENS (1930-1976) No title. Oil on canvas, signed and dated 1965. Zonder titel. Olie op doek, getekend en gedateerd 1965. 60 x 50 cm

André BEULLENS (1930-1976) 'Madison'. Oil on canvas, siged and dated 1971. 'Madison'. Olie op doek, getekend en gedateerd 1971. 80 x 80 cm

Stanley William HAYTER (1901-1988) Etching, signed, dated '67 and numbered 3/50. Ets, getekend, gedateerd '67 en genummerd 3/50. 39.5 x 48.5 cm

BANKSY (1974) Save or Delete, Greenpeace (2001) Offset Lithograph (Poster) Offset lithografie (Poster) 42 x 59 cm

PANAMARENKO (1940-2019) Print, signed in facsimile. Print, getekend in de plaat. 56.5 x 44.5 cm

Philippe ROYER (1943) Composition. Oil on canvas, signed. Compositie. Olie op doek, getekend. 76 x 55 cm

Amédée CORTIER (1921-1976) Composition. Gouache on paper, signed. Compositie. Goauche op papier, getekend. 63.5 x 52.5 cm

Michel SEUPHOR (1901-1999) No title. Ink op paper, signed and dated 1969. Zonder titel. Inkt op papier, getekend en gedateerd 1969. 63.5 x 49 cm

Jean-Marc LOUIS (XX-XXI) Sans titre. Drawing-Watercolor/Ink on paper, signed. Zonder title. Tekening-aquarel/Inkt op papier, getekend. 55.5 x 40 cm

Roger RAVEEL (1921-2013) Mixed media/ink, monogram RR. Mixed media/inkt, monogram RR. 27 x 21 cm

Pol BURY (1922-2005) Lithography in color. Signed and numbered H.C. Kleurenlithografie. Getekend en genummerd H.C. 65 x 49 cm

Los 508

Pol Bury

Pol Bury Lithography in color. Signed and numbered 21/75. Kleurenlithografie. Getekend en genummerd 21/75. 64 x 49 cm

Los 509

Tim Eiag

Los 510

Tim Eiag

Collection of 3 collages/mixed media, signed Lot van 3 collage's/mixed media, getekend 24 x 18, 10 x 10 & 10 x 7 cm ...[more]

Wim DELVOYE (1965) Action figure and Cloaca. original packaging and box Action figure and Cloaca. original packaging and box 36.5 x 35.5 x 10 cm

Yves RHAYÉ (1936-1995) Personnage couché. Ceramic sculpture. Liggend figuur. Keramiek. 19.5 x 11 x 10.5 cm

Yves RHAYÉ (1936-1995) Sitting figure. Ceramic sculpture, signed. Zittend figuur. Keramiek, getekend. H 47 cm

Female bust signed Lust Damesbuste getekend Lust H 46.5 cm

Walking panther in plastic Lopende panter in kunststof 13 x 53 x 11 cm

Charles LEMANCEAU (1905-1980) La walkière. Craquelé. De Walkure. Craquelé. 37 x 57 x 16 cm

Large weathercock in copper Grote windhaan in koper 50 x 55 cm

Pierre DEVOS (1917-1972) Standing nudes. Patinated plaster, signed. Staande naakten. Gepatineerd gips, getekend. H 84.5 cm

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) Pheasant Bronze, signed . Fazant. Brons, getekend. 20 x 46 x 16 cm

Gilded bronze hunting dog, not signed Vergulde bronzen jachthond, niet getekend 17 x 34 x 12.5 cm

Bronze bull, signed Bronzen stier, getekend 22 x 39.5 x 19.5 cm

Emmanuel FRÉMIET (1824-1910) bronze Chien Loulou allongé added bronze deer marked 'Bronze Gent' 7.5 x 15.5 x 5 & 8.5 x 12 x 4.5 cm ...[more]

Pair of silver plated horses Koppel verzilverde paarden 29.5 x 32 x 10.5 cm

Los 531

Silver cutlery

Silver cutlery Total weight 2100 grams. Totaal gewicht 2100 gram

Silver cutlery ao Delheid 3800 gram Ziveren bestek oa Delheid 3800 gram

Marcello FURLAN (1962) Murano glass vase and decantor. Murano glazen vaas en decantor. H 25 - 25.5 m

Anzolo FUGA (1914-1998) Murano glass vase. Murano glazen vaas. H 10.5 cm

5 pieces of glassware amongst other Costa Boda (3)5 stuks glaswerk onder andere Costa Boda (3)H 10 - 32.5 cm & 24 x 24 cm

Vase en verre de Murano, Vase Picasso smile Vase en verre de Murano, Vaas Picasso smile H 37.5 cm

Collection of 3 old globes Lot van 3 oude globes H 50 - 60 - 61 cm

Japanese tube in turtle Meiji period Japanse koker in schildpad Meiji periode H 37 Dia 17 cm

  • 1106 Los(e)