Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Ceramics (59)
59 Los(e)

  • 59 Los(e)

Domien INGELS (1881-1946) Ceramics Chevaux de trait, signed. Keramiek Trekpaarden, getekend. 28.5 x 40 x 26 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramics Duck, monogram. Keramiek Eend, monogram. H 53.5 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramic Goat, monogram. Keramiek Geit, monogram. 20.5 x 21.5 x14 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramic Cheval cabré, monogram. Keramiek Steigerend paard, monogram. 31.5 x 26 x 13 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramic Polar bear, monogram. Keramiek Ijsbeer, monogram. 21 x 31.5 x 21 cm

Jean-Michel FOLON (1934-2005) Ceramic dish. marked 4A and numbered EA IV/VI. Schotel in keramiek. Gemerkt 4A en genummerd EA IV/VI. Dia 54 cm

Collection of Limoges and Sèvres porcelain, marked Lot Limoges en Sèvres porselein, gemerkt H 16 - 21.5 - 35.5 cm

Collection of biscuit figurines ao Capo Di Monti and Unterweissbach Lot biscuit beeldjes oa Capo di Monti en Unterweissbach H 13.5 - 27 cm

Ceramic sculpture, signed JOL Keramieken sculptuur, gesigneerd JOL H 53 cm

Ceramic sculpturen signed JOL Keramieken sculptuur, gesigneerd JOL H 71 cm

Hugo DE PUTTER (1938-1990) Ceramic sculpture. Keramieken sculptuur. H 59 cm

Richly decorated decorative jug Capo di Monti, marked Rijkelijk gedecoreerde sierkruik Capo di Monti, gemerkt

Domien INGELS (1881-1946) Ceramics BarzoÏ numbered 756 Keramiek Barzoï Genummerd 756 H 23.5 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramics Turkey. Keramiek kalkoen. 9.5 x 10 x 8.5 cm

Domien INGELS (1881-1946) Ceramic Horse. Monogram. Keramiek paard. Monogram. 26 x 34 x 11 cm

Art deco ball vase in ceramic, marked Art deco bolvaas in keramiek, gemerkt H 18.5 Dia 29 cm

Elchinger ceramic vase 1950s, marked Elchinger keramiek vaas jaren '50, gemerkt 14 x 16 x 20.5 cm

Art Deco vase Etling Opalescent, marked Art deco vaas Etling opaliserend, gemerkt H 17.5 cm

French brass vase with gilt mounts and Chinoserie, circa 1860 Franse koperen vaas met vergulde monturen en Chinoserie, circa 1860 H 37.5 cm

Parrot in ceramics, marked Antica Bassano Papegaai in keramiek, gemerkt Antica Bassano H 44 cm

Art Deco ceramic lamp with decor Pierrot and Colombine Art Deco keramieken lampje met decor Pierrot en Colombine H 24 cm

Collection of mid-century pottery Lot mid-century aardewerk H 2.5 - 31.5 cm

Collection of mid-century pottery Lot mid-century aardewerk H 3 - 21.5 cm

Sonia DELAUNAY (1885-1979) Ceramic plate 'Carnaval' numbered 69/900 Keramieken bord 'Carnaval' genummerd 69/900 Dia 28.5 cm

Glazed ceramic statue of a Chinese sage Geglazuurd keramieken beeld van een Chinse wijze H 65 cm

Los 790

C. Deluigae

Los 791

MARIOTON

MARIOTON Bronze/brass Falconer on horseback signed Marioton Brons/messing Falconer on horseback getekend Marioton 68 x 59 x 21.5 cm

Charles CATTEAU (1880-1966) BOCH statue Josephine BAKER in faience Charles CATTEAU (1880-1966) BOCH beeld Josephine BAKER in faience H 31 cm

Art Deco ceramic crackle sculpture Art Deco keramieken craquelé beeld 33 x 60 x 14 cm

Lot of Delft blue and white and manganese tiles, 18/19th C. Lot Delftse tegels, blauw-wit en mangaan, 18/19e eeuw 28 x 14 & 30 x 30 cm ...[more]

Lot of Delft blue and white tiles, 18/19th C. Lot Blauw-witte Delftse tegel, 18/19e eeuw 29 x 29 cm

Roy Lichtenstein Rosenthal - pop art porcelain plate Roy Lichtenstein Rosenthal - pop art porseleinen bord Dia 30.5 cm

René Magritte Rosenthal -La pipe porcelain plate René Magritte Rosenthal -La pipe porseleinen bord Dia 18.5 cm

Roland Brice - Biot AM - bowl - Ceramic Roland Brice - Biot AM - schaal - Keramiek Dia 14 cm

Glazed ceramic sculpture in plexi box Geglazuurd keramiek sculptuur in plexi doos 28 x 35 x 26 cm

6 polychrome Delft earthenware lightning plates, late 17th century 6 polychrome Delfts aardewerken bliksemborden, eind 17e eeuw Dia 23 cm

Pair of Belgian Art Deco green ceramic vases decorated with dragons Koppel Belgische Art deco groene keramieken vazen versierd met draken H 51 cm

  • 59 Los(e)