Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Chinese Works of Art (29)
29 Los(e)

  • 29 Los(e)

Chinese jewelry box in gilded bronze Chinees juwelenkistje in verguld brons 9.5 x 24 x 16 cm

A Chinese lidded vase famille rose Chinese dekselvaas famille rose H 45 cm crack in the belly of the vase

Chinese vase famille rose 19th century Chinese vaas famille rose 19e eeuw H 61 cm star crack on the bottom and restorations

Cinese vase famille rose 19th century Chinese vaas famille rose 19e eeuw H 60 cm

Chinese celadon vase 19th century Chinese celadon vaas 19e eeuw H 43 cm

Chinese vase 19th century Chinese vaas 19e eeuw H 43.5 cm

Tiltop table with chinoiserie lacquer and bronze Tiltop tafeltje met chinoiserie lakwerk en brons H 71 Dia 61 cm

Chinese vase decorated with flowers and birds. Chinese vaas gedecoreerd met bloemen en vogels. H 30 cm

Chinese vase decorated with flowers and cocks Chinese vaas gedecoreerd met bloemen en hanen. H 41.5 cm

Chinese vase with peaches, porcelain painted with colored enamels. Chinese vaas met perziken, porselein beschilderd met gekleurd email. H 50.5 cm

Chinese 'garlic shaped' vase floral decor with birds 19/20th century Chinese 'knoflookvormige' vaas floraal decor met vogels19/20e eeuw H 36.5 cm

2 Chinese Imari plates 18th century with garden landscape and peonies 2 Chinese Imari borden 18e eeuw met tuinlandschap en pioenrozen Dia 22 cm

Collection of 9 Chinese plates famille rose 18/19th century Lot van 9 Chinese borden famille rose 18/19e eeuw Dia 23 cm

Collection of Chinese rice bowls, 2 plates, 1 capuchin 18/19th century Lot Chinese rijstkommen, 2 borden, 1 kapucijner 18/19e eeuw Dia 8 - 14 cm

Couple Imari vases with brass mounts Paar Imari vazen met messing beslag H 32 cm

Cloisonne vase 19th century Cloisonné vaas 19e eeuw H 51 cm

2 rice bowls with decor pak choi 18th century 2 rijstkommetjes met decor pak choi 18e eeuw H 5.5 Dia 14 cm

Chinese mammoth ivory statuette of an immortal, marked Chinees beeldje in mammoetivoor van een onsterfelijke, gemerkt H 8.5 cm

Chinese statue of an immortal in mammoth ivory, marked Chinees beeld van een onsterfelijke in mammoetivoor, gemerkt H 31.5 cm

Wooden Chinese statue of an immortal Houten Chinees beeld van een ontsterfelijke H 91.5 cm

Chinese Canton vase late 19th century Chinese Kanton vaas eind 19e eeuw H 35 cm

19th century finely carved brush holder in bamboo 19e-eeuwse fijn gesneden borstelhouder in bamboe H 18 cm

  • 29 Los(e)