Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Drawings & Pastels (49)
49 Los(e)

  • 49 Los(e)

Victor Frans DE BUDT (1886-1965) The prayer. Pastel, not signed Het gebed. Pastel, niet gesigneerd 74 x 60 cm

Victor Frans DE BUDT (1886-1965) Beguines in Bruges. Pastel, signed. Begijntjes in Brugge. Pastel, getekend. 44.5 x 93.5 cm

Willem VAN HECKE (1893-1976) Charcoal drawing, signed and dated 1947. Houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd 1947. 27 x 22 cm

Frits VAN DEN BERGHE (1883-1939) Ink on paper, not signed. Inkt op papier, niet getekend. 16 x 13 cm Private collection Ghent

Albert BAERTSOEN (1866-1922) Pastel Summer Labor, gesigneerd. Pastel De zeeldraaier, getekend. 60 x 77 cm

Jules DE SUTTER (1895-1970) Charcoal drawing Nude. Monogram. Houtskooltekening Naakt. Monogram. 30.5 x 23 cm

Daniel GREINER (1872-1943) Series of drawings about witches. Lot tekeningen over heksen From the archive of Daniel Greiner (family property)

Daniel GREINER (1872-1943) Series of ink drawings Hexen. Lot inkttekeningen Heksen. From the archive of Daniel Greiner (family property)

Daniel GREINER (1872-1943) Series of ink drawings. Lot inkttekeningen. From the archive of Daniel Greiner (family property)

Daniel GREINER (1872-1943) Series of drawings. Lot tekeningen. From the archive of Daniel Greiner (family property).

Daniel GREINER (1872-1943) Series of animal color drawings. Lot kleurtekeningen dieren. From the archive of Daniel Greiner (family property).

Daniel GREINER (1872-1943) Collection of pencil drawings. Lot potloodtekeningen.

Daniel GREINER (1872-1943) Lot of colored pencil drawings. Lot kleurpotloodtekeningen.

Daniel GREINER (1872-1943) Collection of drawings. Lot tekeningen.

Daniel GREINER (1872-1943) Ink drawing and 2 color woodcuts 1903 Tekening en 2 kleurenhoutsneden 1903.

Daniel GREINER (1872-1943) Collection of 2 pencil drawings. Lot 2 potloodtekeningen.

Robert VAN CAUWENBERGHE (1905-1985) Large lot of monogrammed drawings. Groot lot tekeningen gemonogrammeerd.

Jan BURSSENS (1925-2002) Drawing 'boy haerden'. Signed. Tekening 'boy haerden'. Gesigneerd. 32 x 55 cm

Albert SERVAES (1883-1966) Houtskooltekening, getekend en gedateerd 1918. Charcoal drawing, signed and dated 1918. 61 x 38 cm

Maurice DUPUIS (1882-1959) Drawing Carnaval. Signed and monogram. TekeningCarnaval. Getekend en monogram. 15 x 22 cm

Georges MINNE (1866-1941) Monogrammed drawing/sketching Tekening/schetsen met monogram 38 x 28 cm

Los 823

PICHA (1942)

PICHA (1942) Original pencil drawing, signed. Originele potloodtekening, gesigneerd. 12.5 x 19.5 cm

Marc NEELS (1922-2016) - Marc SLEEN Drawing 'Wij kapituleeren nooit!', signed. Tekening 'Wij kapituleeren nooit!', getekend. 26.5 x 19 cm

Marc NEELS (1922-2016) - Marc SLEEN Ink drawing 'Hitler', signed. Inkttekening 'Hitler', getekend. 17.5 x 13.5 cm

Marc NEELS (1922-2016) - Marc SLEEN Portret Langerock, signed and dated 44. Portret Langerock, getekend en gedateerd 44. 49 x 39 cm

BUTH (1919-2010) Drawing Thomas Pips, signed and dated '75. Tekening Thomas Pips, getekend en gedateerd '75. 30.5 x 38 cm

Los 866

Philippe Le Roy

Philippe Le Roy Pastel, Vieux Canal à Gand. Pastel, Vieux Canal à Gand. 118 x 87 cm

Tsuguharu FOUJITA (1886-1968) Inkdrawing Jeune fille au bonnet. Signed. Inkttekening Jeune fille au bonnet. Gesigneerd. 48.5 x 31.5 cm

Nestor CAMBIER (1879-1957) (attrib.) Drawing Resting woman. Dated 23-8-36. Tekening Rustende vrouw. Gedateerd 23 -8-36. 17.5 x 29.5 cm

Los 886

GAL (1940)

GAL (1940) Indian ink drawing, signed GAL. Indische inkttekening, gesigneerd GAL. 68.5 x 48.5 cm

  • 49 Los(e)