Gent

  • (Lose: 1-450)

  • (Lose: 451-972)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Heilig kruisplein 10, Gent, 9040, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
972 Los(e)
  • 972 Los(e)

17th century Madonna GOA, european, sea creature ivory 17e eeuwse Madonna GOA, europees, zeedier ivoor H 13 cm

Glazed ceramic statue of a Chinese sage Geglazuurd keramieken beeld van een Chinse wijze H 65 cm

Wooden Chinese statue of an immortal Houten Chinees beeld van een ontsterfelijke H 91.5 cm

Chinese Canton vase late 19th century Chinese Kanton vaas eind 19e eeuw H 35 cm

19th century finely carved brush holder in bamboo 19e-eeuwse fijn gesneden borstelhouder in bamboe H 18 cm

Japanese vase Arita polychrome with chrisants, Edo period (18th) Japans vaas Arita polychroom met chrisanten, Edo periode (18e) H 23.5 cm

Japanese plate Zo-shun-tei San Ho, Arita, signed, around 1900 Japanese plate Zo-shun-tei San Ho, Arita, signed, late 19th century Dia 31 cm

Los 790

C. Deluigae

Los 791

MARIOTON

MARIOTON Bronze/brass Falconer on horseback signed Marioton Brons/messing Falconer on horseback getekend Marioton 68 x 59 x 21.5 cm

Pair of fire-gilded Empire candlesticks Koppel vuurvergulde Empire kandelaars H 29 cm ...[more]

French antique fire-gilded Empire clock Frans antieke vuurvergulde Empire klok H 44.5 cm

Marble Napoleon III clock Jules Huersel Gent Marmeren Napoleon III klok Jules Huersel Gent H 32.5 cm

Polyphon large disk-operated music box Polyphon muziekdoos met grote schijven 22 x 48 x 29 cm

Diamond grinding machine Diamant slijpmachine 20 x 35 x 18 cm

2 bronze wall fixtures Maison Richoux Brussels circa 1960 2 bronzen wandarmaturen Maison Richoux Brussel circa 1960 H 51.5 cm

Charles CATTEAU (1880-1966) BOCH statue Josephine BAKER in faience Charles CATTEAU (1880-1966) BOCH beeld Josephine BAKER in faience H 31 cm

Art Deco ceramic crackle sculpture Art Deco keramieken craquelé beeld 33 x 60 x 14 cm

Lot of Delft blue and white and manganese tiles, 18/19th C. Lot Delftse tegels, blauw-wit en mangaan, 18/19e eeuw 28 x 14 & 30 x 30 cm ...[more]

Lot of Delft blue and white tiles, 18/19th C. Lot Blauw-witte Delftse tegel, 18/19e eeuw 29 x 29 cm

Prosper DE WIT (1862-1951) Oil on panel Riverside village. Signed. Olie op paneel Dorp aan de rivier. Gesigneerd. 32 x 40 cm

Pierre ABATUCCI (1871-1942) Oil on canvas Winter view. Signed. Olie op doek Winters zicht Gesigneerd. 50 x 60 cm

Jacques LE MAIR (1905-1990) Oil on canvas Clown. Signed. Olie op doek Clown. Gesigneerd. 50 x 50 cm

Floris JESPERS (1889-1965) Oil on canvas Clown. Signed. Olie op doek Clown. Gesigneerd. 70 x 40 cm

Franz COURTENS (1854-1943) Oil on panel River by nightfall. Signed. Olie op paneel Rivier bij valavond. Gesigneerd. 34.5 x 46.5 cm

Albert CLAEYS (1889-1967) Oil on canvas Nightfall. Signed. Olie op doek Valavond. Gesigneerd. 48 x 60 cm

Joris HOUWEN (1925-1998) Oil on hardboard (2) Still life with flowers. Signed. Olie op hardboard (2) Stilleven met bloemen. Getekend. 60 x 50 cm

Gaston VAN LANDEGHEM (1883-1948) Oil on canvas Skaters on the Leie. Signed. Olie op doek Schaatsers op de Leie. Gesigneerd. 40 x 50 cm

Romain STEPPE (1859-1927) Oil on canvas Breakwater. Signed. Olie op doek Golfbreker Gesigneerd. 40 x 60 cm

Géo BERNIER (1862-1918) Oil on canvas Cows at the pond. Signed. Olie op doek Koeien bij de waterplas. Gesigneerd. 35 x 40 cm

Los 823

PICHA (1942)

PICHA (1942) Original pencil drawing, signed. Originele potloodtekening, gesigneerd. 12.5 x 19.5 cm

Marc NEELS (1922-2016) - Marc SLEEN Drawing 'Wij kapituleeren nooit!', signed. Tekening 'Wij kapituleeren nooit!', getekend. 26.5 x 19 cm

Marc NEELS (1922-2016) - Marc SLEEN Ink drawing 'Hitler', signed. Inkttekening 'Hitler', getekend. 17.5 x 13.5 cm

Marc NEELS (1922-2016) - Marc SLEEN Portret Langerock, signed and dated 44. Portret Langerock, getekend en gedateerd 44. 49 x 39 cm

BUTH (1919-2010) Drawing Thomas Pips, signed and dated '75. Tekening Thomas Pips, getekend en gedateerd '75. 30.5 x 38 cm

Carmen DIONYSE (1921-2013) Jewel in ceramics, signed. Juweel in keramiek, getekend. Dia 12 cm

original photo of Man Ray originele foto van Man Ray 11 x 7.5 cm

Invitation Annely Juda Fine Art signed by Christo 1988 London Uitnodiging Annely Juda Fine Art getekend door Christo 1988 Londen 8 x 15.5 cm

  • 972 Los(e)