- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (230)
- Sculpture (132)
- Prints (121)
- Ceramics (59)
- Ethnographica & Tribal Art (55)
- Drawings & Pastels (49)
- Furniture (47)
- Fine Art (43)
- Russian Works of Art (34)
- Chinese Works of Art (29)
- Glassware (29)
- Silver & Silver-plated items (25)
- Lighting (22)
- Watercolours (18)
- Taxidermy & Natural History (16)
- Clocks (15)
- Collectables (9)
- Japanese Works of Art (8)
- Arms, Armour & Militaria (6)
- Scientific Instruments (5)
- Jewellery (4)
- Carpets & Rugs (3)
- Musical Instruments & Memorabilia (3)
- Photographs (3)
- Books & Periodicals (2)
- Indian Works of Art (2)
- Maps (1)
- Metalware (1)
- Models, Toys, Dolls & Games (1)
972 Los(e)/Seite
17th century Madonna GOA, european, sea creature ivory 17e eeuwse Madonna GOA, europees, zeedier ivoor H 13 cm
Glazed ceramic statue of a Chinese sage Geglazuurd keramieken beeld van een Chinse wijze H 65 cm
Wooden Chinese statue of an immortal Houten Chinees beeld van een ontsterfelijke H 91.5 cm
Chinese Canton vase late 19th century Chinese Kanton vaas eind 19e eeuw H 35 cm
19th century finely carved brush holder in bamboo 19e-eeuwse fijn gesneden borstelhouder in bamboe H 18 cm
Japanese vase Arita polychrome with chrisants, Edo period (18th) Japans vaas Arita polychroom met chrisanten, Edo periode (18e) H 23.5 cm
Japanese plate Zo-shun-tei San Ho, Arita, signed, around 1900 Japanese plate Zo-shun-tei San Ho, Arita, signed, late 19th century Dia 31 cm
C. Deluigae
MARIOTON
MARIOTON Bronze/brass Falconer on horseback signed Marioton Brons/messing Falconer on horseback getekend Marioton 68 x 59 x 21.5 cm
Pair of fire-gilded Empire candlesticks Koppel vuurvergulde Empire kandelaars H 29 cm ...[more]
French antique fire-gilded Empire clock Frans antieke vuurvergulde Empire klok H 44.5 cm
Marble Napoleon III clock Jules Huersel Gent Marmeren Napoleon III klok Jules Huersel Gent H 32.5 cm
Polyphon large disk-operated music box Polyphon muziekdoos met grote schijven 22 x 48 x 29 cm
Counterfeit pocket trumpet Bessons & Co Brass cornet Boosey London in box. Serial number H.75983
Diamond grinding machine
Diamond grinding machine Diamant slijpmachine 20 x 35 x 18 cm
2 bronze wall fixtures Maison Richoux Brussels circa 1960 2 bronzen wandarmaturen Maison Richoux Brussel circa 1960 H 51.5 cm
Charles CATTEAU (1880-1966) BOCH statue Josephine BAKER in faience Charles CATTEAU (1880-1966) BOCH beeld Josephine BAKER in faience H 31 cm
Art Deco ceramic crackle sculpture Art Deco keramieken craquelé beeld 33 x 60 x 14 cm
Lot of Delft blue and white and manganese tiles, 18/19th C. Lot Delftse tegels, blauw-wit en mangaan, 18/19e eeuw 28 x 14 & 30 x 30 cm ...[more]
Lot of Delft blue and white tiles, 18/19th C. Lot Blauw-witte Delftse tegel, 18/19e eeuw 29 x 29 cm
Prosper DE WIT (1862-1951)
Prosper DE WIT (1862-1951) Oil on panel Riverside village. Signed. Olie op paneel Dorp aan de rivier. Gesigneerd. 32 x 40 cm
Pierre ABATUCCI (1871-1942)
Pierre ABATUCCI (1871-1942) Oil on canvas Winter view. Signed. Olie op doek Winters zicht Gesigneerd. 50 x 60 cm
Henri DE BUDT (1884-1967)
Jacques LE MAIR (1905-1990)
Jacques LE MAIR (1905-1990) Oil on canvas Clown. Signed. Olie op doek Clown. Gesigneerd. 50 x 50 cm
Floris JESPERS (1889-1965)
Floris JESPERS (1889-1965) Oil on canvas Clown. Signed. Olie op doek Clown. Gesigneerd. 70 x 40 cm
Franz COURTENS (1854-1943)
Franz COURTENS (1854-1943) Oil on panel River by nightfall. Signed. Olie op paneel Rivier bij valavond. Gesigneerd. 34.5 x 46.5 cm
Albert CLAEYS (1889-1967)
Albert CLAEYS (1889-1967) Oil on canvas Nightfall. Signed. Olie op doek Valavond. Gesigneerd. 48 x 60 cm
Joris HOUWEN (1925-1998)
Joris HOUWEN (1925-1998) Oil on hardboard (2) Still life with flowers. Signed. Olie op hardboard (2) Stilleven met bloemen. Getekend. 60 x 50 cm
Octaaf MEIRESONNE (1929-2013)
Hippolyte BOULENGER (1837-1874)
European school 19th century
Gaston VAN LANDEGHEM (1883-1948)
Gaston VAN LANDEGHEM (1883-1948) Oil on canvas Skaters on the Leie. Signed. Olie op doek Schaatsers op de Leie. Gesigneerd. 40 x 50 cm
Hilaire BALS (1940)
Romain STEPPE (1859-1927)
Romain STEPPE (1859-1927) Oil on canvas Breakwater. Signed. Olie op doek Golfbreker Gesigneerd. 40 x 60 cm
Géo BERNIER (1862-1918)
Géo BERNIER (1862-1918) Oil on canvas Cows at the pond. Signed. Olie op doek Koeien bij de waterplas. Gesigneerd. 35 x 40 cm
Joseph VERDEGEM (1897-1957)
PICHA (1942)
PICHA (1942) Original pencil drawing, signed. Originele potloodtekening, gesigneerd. 12.5 x 19.5 cm
Marc NEELS (1922-2016) - Marc SLEEN Drawing 'Wij kapituleeren nooit!', signed. Tekening 'Wij kapituleeren nooit!', getekend. 26.5 x 19 cm
Marc NEELS (1922-2016) - Marc SLEEN Ink drawing 'Hitler', signed. Inkttekening 'Hitler', getekend. 17.5 x 13.5 cm
Marc NEELS (1922-2016) - Marc SLEEN Portret Langerock, signed and dated 44. Portret Langerock, getekend en gedateerd 44. 49 x 39 cm
BUTH (1919-2010)
BUTH (1919-2010) Drawing Thomas Pips, signed and dated '75. Tekening Thomas Pips, getekend en gedateerd '75. 30.5 x 38 cm
André SCHUYLENBERGH VAN (1952)
Carmen DIONYSE (1921-2013)
Carmen DIONYSE (1921-2013) Jewel in ceramics, signed. Juweel in keramiek, getekend. Dia 12 cm
Niki DE SAINT-PHALLE (1930-2002)
Robert COMBAS (1957)
original photo of Man Ray
original photo of Man Ray originele foto van Man Ray 11 x 7.5 cm
Invitation Annely Juda Fine Art signed by Christo 1988 London Uitnodiging Annely Juda Fine Art getekend door Christo 1988 Londen 8 x 15.5 cm
Léon SPILLIAERT (1881-1946)
Invitation Leo Castelli Gallery marouflaged on cardboard and signed Roy Lichtenstein in pencil
972 Los(e)/Seite