Gent

  • (Lose: 1-456)

  • (Lose: 457-813)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949

Schätzpreis

  • Sculpture (146)
146 Los(e)

  • 146 Los(e)

P. BERJEAN (XX) Bronze statue Le chasseur, signed. Bronzen beeld Le chasseur, getekend. 37 x 66 x 27 cm

Yves LOHE (1947) Bronze and glass paste Squirrel, signed. Brons en glaspasta Eekhoorn, getekend. 27 x 32 x 13 cm

Mephisto bronze, not signed. Mephisto brons, niet getekend. H 31 cm

Léon MIGNON (1847-1898) Terracotta Combat de taureaux romains, signed. Terracotta Combat de taureaux romains, getekend. 74 x 50 x 21 cm

Dutch cheese girl, bronze on marble base Hollands kaasmeisje, brons op marmeren sokkel H 16 cm

Art deco deer golden brown patinated bronze Art deco hert goudbruin gepatineerd brons 39 x 49 x 14.5 cm

Art deco wooden bust of a young lady, monogram AV Art deco houten buste van een jongedame, monogram AV H 43 cm

CARRIER-BELLEUSE (1824-1887) Deux amours à la fontaine, terracotta, signed. Deux amours à la fontaine, terracotta, getekend. 30 x 42 x 17 cm

Asian alabaster vase with cranes Aziatische albasten vaas met kraanvogels H 44.5 cm

Neo-Gothic wooden angel, Flemish, 19th century Neo-gotische houten engel, Vlaams, 19e eeuw H 85 cm

Wooden father with robe, Flemish 19th century Houten pater met pij, Vlaams, 19e eeuw H 70 cm

Pair of neo-gothic gilded wooden angels, Flemish, 19th century Koppel neo-gotische vergulde houten engelen, Vlaams, 19e eeuw H 70 cm

Saint Martha patinated plaster 19th century Heilige Martha gepatineerd gips 19e eeuw H 70 cm

19th century Christ in polychrome cast iron 19e eeuwse Christus in polychroom gietijzer H 31 cm

Corpus Christ 16th century, Flemisch (Leuven) Corpus Christus 16e eeuw, Vlaams (Leuven) H 103 cm

Hannes D'HAESE (1965) Bulldog in resin, I love you, signed. Bulldog in hars, I love you, getekend. 21.5 x 26.5 x 12 cm

Herman BROOD (1946-2001) Multiple (resin) 'Als ik jou niet had', signed. Multipel (hars) 'Als ik jou niet had', getekend. H 25.5 cm met certificaat

Yves LOHE (1947) Sculpture in bronze and glass paste Violin, marked. Sculptuur in brons en glaspasta Viool, gemerkt. H 71.5 cm

Eduard VAN GIEL (1945) Assembly Black Box, signed. Assemblage Black Box, getekend. 36.5 x 26.5 x 15 cm

Los 117

Marioton

Marioton Bronze/brass Falconer on horseback signed Marioton Brons/messing Falconer on horseback getekend Marioton

Wooden statue with dragon at the feet, 19th century Houten beeld met draak aan de voeten, 19 de eeuw H 55.5 cm

Saint Barbara with tower at feet, in walnut, Spanish, 18th century Heilige Barbara met toren aan voeten, in notenhout, Spaans, 18e eeuw H 84.5 cm

Collection of decorative folk statue and madonna with child Lot decoratief folklore beeld en Madonna met kind H 25 - 70 cm

Madonna carved in sandstone, 19th century Madonna in zandsteen gekapt, 19e eeuw H 29.5 cm

Vintage bust torso of a man in metal wire structure Vintage buste torso van een man in metalen draadstructuur H 67.5 cm

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) Bronze sculpture Femme oiseau, signed. Bronzen sculptuur Femme oiseau, gesigneerd. 23 x 9.5 x 9 cm

Los 232

A. Devos

A. Devos Wooden sculpture Nude, signed Houten sculptuur Naakt, gesigneerd H 48 cm

Pierre CHENET (XX-XXI) Bronze with earth color patina Cubist bull, marked. Brons met aardkleurpatina Kubistische stier, gemerkt. 11 x 21.5 x 7 cm

Pierre CHENET (XX-XXI) Bronze with earth color patina Bull, marked. Brons met aardkleurpatina Stier, gemerkt 26.5 x 39 x 14 cm

Pierre CHENET (XX-XXI) Bronze with earth color patina Polar bear, marked. Brons met aardkleurpatina Ijsbeer, gemerkt. 20 x 47 x 12 cm

Los 236

G. Huygens

G. Huygens Art Deco Terracotta girl's head, signed. Art deco Terracotta meisjeshoofd, gesigneerd. H 27 cm

Geo VERBANCK (1881-1961) Patinated plaster Girl's head, signed. Gepatineerd meisjeshoofd, getekend. H 45 cm

Dominique VAN DEN BOSSCHE (1854-1906) Terracotta bust of a young lady, unsigned. Terracotta buste van een jonge dame, niet getekend. H 52.5 cm

Désiré GRISARD (1872-?) Pair of elegant bronze ladies Art Nouveau, signed. Koppel bronzen elegante dames Art Nouveau, getekend. H 52.5 cm

Auguste MOREAU (1834-1917) Bronze playing with tambour, signed Moreau. Brons spelend met tamboer, getekend Moreau. H 49 cm

Vincenzo CINQUE (1852-1929) Bronze kneeling naked boy, signed.. Brons geknielde naakte jongen, gesigneerd. H 32 cm

  • 146 Los(e)