Gent

  • (Lose: 1-456)

  • (Lose: 457-813)

  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 10:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32(0)497 283949
813 Los(e)
  • 813 Los(e)

Isaac Lazarus ISRAELS (1865-1934) (attrib.) Oil on canvas reading lady, signed. Olie op doek Lezende dame, gesigneerd. 56 x 40 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas Landscape with mill, signed. Olie op doek Landschap met molen, gesigneerd 40 x 50 cm

Jules DE SUTTER (1895-1970) Oil on panel Head of a girl, signed. Olie op paneel Meisjeshoofd, gesigneerd. 73 x 54 cm

Karel VAN BELLE (1884-1959) Oil on cardboard Madonna with child, monogram KVB. Olie op karton Madonna met kind, monogram KVB. 32 x 24 cm

Miel DECA (1920-1980) Oil on panel Southern Port, signed. Olie op paneel Zuiderse haven, gesigneerd. 50 x 60 cm

Léon RIKET (1876-1938) Oil on canvas Animated Landscape, signed. Olie op doek Geanimeerd landschap, getekend. 33 x 43 cm

Albert CLAEYS (1889-1967) Oil on hardboard The Lys, signed. Olie op hardboard De Leie, gesigneerd 33 x 39 cm

Paul JOOSTENS (1889-1960) Oil on canvas Portret of a monk, signed. Olie op doek Portret van een monnik, gesigneerd. 43 x 33 cm

Albert CLAEYS (1889-1967) Oil on canvas Landscape with cows, signed. Olie op doek Landschap met koeien, gesigneerd. 32 x 44 cm

Albert SAVERYS (1886-1964) Oil on canvas The Lys in winter, signed. Olie op doek De Leie in de winter, gesigneerd. 51 x 75.5 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Oil on canvas Village, signed and dated '67. Olie op doek Dorpzicht, gesigneerd en gedateerd '67. 100 x 120 cm

Paul PERMEKE (1918-1990) Oil on canvas Landscape, signed and dated '72. Olie op doek Landschap, gesigneerd en gedateerd '72 100 x 120 cm

Karel VAN LERBERGHE (1889-1953) Oil on canvas Landscape with farm, signed. Olie op doek Landschap met hoeve, getekend. . 65 x 80 cm

Aurel DE LOOF (1901-1982) Sanguine drawing Female nude, drawn. Sanguine tekening Vrouwelijk naakt, getekend. 45 x 23 cm

European school 19th century Oil on canvas Woman with hood lid. Olie op doek Vrouw met hoofddeksel. 77 x 62 cm

Prosper DE TROYER (1880-1961) Oil on canvas Male portrait, signed and dated '57. Olie op doek Herenportret, gesigneerd en gedateerd '57 60 x 50 cm

Léo ENGELS (1882-1952) Oil on canvas Male portret, signed. Olie op doek Mannenportret, gesigneerd. 69 x 54 cm

Léon HOUBAER (1861-1935) Oil on canvas Portret of a monk, signed. Olie op doek Portret van een monnik, gesigneerd. 60 x 50 cm

Raphael DE BUCK (1902-1986) Watercolor (2) Courtisanes, signed. Aquarel (2) Courtisanes, gesigneerd. 71 x 54 cm

Raphael DE BUCK (1902-1986) Watercolor (2) Courtisanes, signed. Aquarel (2) Courtisanes, gesigneerd. 61 x 45 & 52 x 47 cm ...[more]

Raphael DE BUCK (1902-1986) Watercolor (2) Courtisanes, signed. Aquarel (2) Courtisanes, gesigneerd. 68 x 53.5 & 71.5 x 53 cm ...[more]

Watercolor, Nude, signed.Aquarel, Liggend naakt, getekend.50 x 69.5 cm

Berten VAN DE VELDE (1915) Oil on canvas Landscape, signed. Olie op doek Landschap, gesigneerd. 50 x 60 cm

Piet LIPPENS (1890-1981) Oil on canvas Landscape with church, signed. Olie op doek Landschap met kerk, gesigneerd. 40 x 50 cm

Jules De Bruycker Etching Gens de chez nous, signed and numbered 60/100. Ets Gens de chez nous, getekend en genummerd 60/100. 17 x 23 cm

Wooden statue with dragon at the feet, 19th century Houten beeld met draak aan de voeten, 19 de eeuw H 55.5 cm

Saint Barbara with tower at feet, in walnut, Spanish, 18th century Heilige Barbara met toren aan voeten, in notenhout, Spaans, 18e eeuw H 84.5 cm

Collection of decorative folk statue and madonna with child Lot decoratief folklore beeld en Madonna met kind H 25 - 70 cm

Madonna carved in sandstone, 19th century Madonna in zandsteen gekapt, 19e eeuw H 29.5 cm

Orthodox icon with Archangel Gabriel, 19th century Orthodox ikoon met Aartsengel Gabriel, 19e eeuw 31 x 25.5 cm

Orthodox icon with silver front, 19th century Orthodox ikoon met zilveren front, 19e eeuw 36 x 31 cm

Orthodox icon 18th century Orthodox ikoon, 18e eeuw 34 x 29.5 cm

Gilded Russian icon circa 1900 Verguld Russisch icoon circa 1900 27 x 22 cm

Collection of 2 Russian icons 19th century Lot van 2 Russische ikonen 19e eeuw 31 x 25.5 & 31 x 24 cm ...[more]

Collection of 3 icons Lot van 3 ikonen 25 x 19.5, 25.5 x 20.5 & 21 x 16.5 cm ...[more]

Orthodox icon with silver plated front 19th century Orthodox ikoon met verzilverd front 19e eeuw 22 x 18 cm

Collection of 2 Russian icons 19th century Lot 2 Russische ikonen 19e eeuw 17.5 x 14.5 & 20 x 15.5 cm ...[more]

Russian icon 19th century Russische ikoon 19e eeuw 37.5 x 29 cm

Russian icon 19th century Russisch ikoon 19e eeuw 38 x 31 cm

Russian Orthodox work circa 1900 Russian Orthodox work circa 1900 28.5 x 31.5 cm (the frame)

2 Russian icons 19th century 2 Russische ikonen 19e eeuw 37.5 x 31.5 cm

Collection of Russian icons late 18th century Lot Russische ikonen laat 18e eeuw 25.5 x 12, 32 x 24.5, 37.5 x 29 cm

Collection of old gingerbread boards (5) Lot (5) oude speculoosplanken L 30 - 49 cm

Collection of old gingerbread boards (4) Lot van 4 oude speculaasplanken L 28 - 73.5 cm

Collection of old gingerbread boards (4) Lot van 4 oude speculaasplanken L 32 - 62 cm

17th century brass collar candlestick 17e eeuwse geelkoperen kraagkandelaar H 19.5 cm

  • 813 Los(e)